Jarosław Bieniuk
Fot. Wojciech Olszanka/Dzien Dobry TVN/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Ukochana Jarosława Bieniuka zamieściła w sieci wyjątkowe zdjęcie!

Od tej fotografii trudno oderwać wzrok!

Olga Figaszewska 10 stycznia 2021 06:43
Jarosław Bieniuk
Fot. Wojciech Olszanka/Dzien Dobry TVN/East News

Kilka dni temu Jarosław Bieniuk opublikował zdjęcie z kobietą, która skradła jego serce. Uśmiechy nie schodziły z ich twarzy. I nikt nie miał wątpliwości, że tych dwoje łączy wyjątkowe uczucie. Teraz to Zuzanna Pactwa zachwyciła obserwatorów pierwszą fotografią z partnerem. Obok tego kadru trudno przejść obojętnie! Prezentują się na nim fenomenalnie! 

Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa na wspólnym zdjęciu

Pierwsze informacje o nowym związku Jarosława Bieniuka pojawiły się kilka miesięcy temu. W sierpniu paparazzi udało się sfotografować parę. A media obiegło, że wybranką sportowca jest Zuzanna Pactwa. To kobieta wielu talentów. Zajmuje się fotografią, działa w modelingu, a także posiada własną markę odzieżową Rise. 

Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa  konsekwentnie nie komentują tego, co ich łączy. 

Ostatnie dni spędzają w szwajcarskim kurorcie narciarskim. Tam korzystają z cudownej pogody i szaleją na stoku. Tymczasem w mediach pojawiło się wyjątkowe zdjęcie. Jarosław Bieniuk wraz z dziećmi i wybranką   pozował do pierwszej wspólnej fotografii na tle niezwykłego krajobrazu.

Teraz to ukochana sportowca zamieściła na Instagramie ich zdjęcie z górskiej scenerii. Ale towarzyszy im ktoś jeszcze! W kadrze załapał się bernardyn z beczułką trunku! ,,Tak, wypiliśmy cały rum", zażartowała Zuzanna Pactwa. 

Od tego kadru trudno oderwać wzrok! Sami zobaczcie! Życzymy wszystkiego co najlepsze!  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.