Jarosław Bieniuk
Fot. Wojciech Olszanka/Dzien Dobry TVN/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Ukochana Jarosława Bieniuka zamieściła w sieci wyjątkowe zdjęcie!

Od tej fotografii trudno oderwać wzrok!

Olga Figaszewska 10 stycznia 2021 06:43
Jarosław Bieniuk
Fot. Wojciech Olszanka/Dzien Dobry TVN/East News

Kilka dni temu Jarosław Bieniuk opublikował zdjęcie z kobietą, która skradła jego serce. Uśmiechy nie schodziły z ich twarzy. I nikt nie miał wątpliwości, że tych dwoje łączy wyjątkowe uczucie. Teraz to Zuzanna Pactwa zachwyciła obserwatorów pierwszą fotografią z partnerem. Obok tego kadru trudno przejść obojętnie! Prezentują się na nim fenomenalnie! 

Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa na wspólnym zdjęciu

Pierwsze informacje o nowym związku Jarosława Bieniuka pojawiły się kilka miesięcy temu. W sierpniu paparazzi udało się sfotografować parę. A media obiegło, że wybranką sportowca jest Zuzanna Pactwa. To kobieta wielu talentów. Zajmuje się fotografią, działa w modelingu, a także posiada własną markę odzieżową Rise. 

Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa  konsekwentnie nie komentują tego, co ich łączy. 

Ostatnie dni spędzają w szwajcarskim kurorcie narciarskim. Tam korzystają z cudownej pogody i szaleją na stoku. Tymczasem w mediach pojawiło się wyjątkowe zdjęcie. Jarosław Bieniuk wraz z dziećmi i wybranką   pozował do pierwszej wspólnej fotografii na tle niezwykłego krajobrazu.

Teraz to ukochana sportowca zamieściła na Instagramie ich zdjęcie z górskiej scenerii. Ale towarzyszy im ktoś jeszcze! W kadrze załapał się bernardyn z beczułką trunku! ,,Tak, wypiliśmy cały rum", zażartowała Zuzanna Pactwa. 

Od tego kadru trudno oderwać wzrok! Sami zobaczcie! Życzymy wszystkiego co najlepsze!  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.