WIDEO VIVY.PL

Oliwia Bieniuk o pierwszym spotkaniu z przyrodnim bratem: „Kaziu się nam udał!”

17-latka zdradziła nam też, czy bolą ją plotki i w czym podobna jest do mamy

Rafał Kowalski 20 września 2020 07:34

Piękna sesja zdjęciowa z Oliwią Bieniuk, która powstała nad polskim morzem, dała nam czas i przestrzeń do rozmowy z 17-latką. Przed kamerą VIVY.pl zapytaliśmy córkę Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka o to, jak reaguje na plotki, jacy są jej bracia oraz czy widzi w sobie podobieństwo do któregoś z rodziców. Zobaczcie, jak odpowiadała.

Oliwia Bieniuk w ogniu pytań VIVY.pl

W przerwie między kolejnymi  ujęciami, Oliwia Bieniuk powiedziała nam, co sądzi o nieprawdziwych artykułach tabloidów na jej temat. „Drażni mnie jak czytam nieprawdę na temat swój i rodziny. Ludzie w to wierzą i kreują opinię na temat mnie i moich bliskich tylko na podstawie plotek”, wyznała nam 17-latka.

Jedna z plotek mówiła, że Oliwia zakochana jest w przyrodnim synu Natalii Siwiec. Jaka jest prawda? „Nie jestem zakochana. Moja relacja z Mateuszem jest dobra i mocna, ale nigdy nie byliśmy razem. Nigdy też razem nie będziemy, bo traktujemy siebie jak rodzinę. Wyjeżdżamy razem na wakacje letnie i narty. Wy Przyjaźnimy się od prawie 6 lat”, zdradziła nam Oliwia przed kamerą.

A czy nastolatka pamięta pierwsze spotkania ze swoim najmłodszym, przyrodnim bratem? Relacja z nim ma szansę być bardzo mocną. „Ostatnio u nas w rodzinie pojawił się mój najmłodszy brat Kazik. Nasze pierwsze spotkanie było w Wielkanoc. Ja, Jasiu, Szymon i tata jesteśmy w nim zakochani. Uważam, że Kaziu się nam udało – jakkolwiek to zabrzmi”, zaśmiała się Oliwia Bieniuk i przeszła do odpowiedzi na ostatnie pytanie. „Uważam, że jestem damską wersją mojego taty, mam wszystkie jego cechy i wyglądamy też tak samo”, powiedziała VIVIE.pl córka Jarosława Bieniuka.

A czy Oliwia widzi w sobie coś z mamy? A może często to słyszy? Odpowiedź poznacie oglądając nasz wywiad wideo do końca. Z kolei wywiad prasowy można już przeczytać w najnowszym papierowym wydaniu VIVY!. 

Oliwia Bieniuk, VIVA! 18/2020 okładka
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA SZOSTAK i MARYLA SZOSTAK: córka i matka. Są ze sobą bardzo blisko, ale dają sobie dużo wolności. Nam opowiadają o swojej wyjątkowej więzi. KAROLINA GRUSZKA o swojej chorobie, obywatelstwie córki oraz komu pomaga i dlaczego. JAN PESZEK: diabeł i anioł we mnie. Przewrotna spowiedź dojrzałego człowieka i artysty. NOWA GENERACJA IDOLI: młode pokolenie muzyków, które zawładnęło show-biznesem i zbiorową wyobraźnią.