Zobacz, jak dziś wyglądają dzieci aktorki!

Gabriela Czernecka 18 czerwca 2020 18:17

Córka Ani Przybylskiej od jakiegoś czasu prowadzi Instagrama, na którym dodaje przeróżne zdjęcia. Niejednokrotnie mówiło się, że dziewczynce marzy się kariera modelki, która patrząc na jej fotografie, faktycznie stoi przed nią otworem. Podobno córka aktorki i Jarosława Bieniuka, Oliwia, myśli także o tym, by podjąć się aktorstwa. Na razie uczęszcza do liceum, do którego przed laty chodziła Ania Przybylska. Z mamą łączą ją nie tylko podobne pasje, ale także niezaprzeczalna uroda. Do kogo bardziej podobna jest Oliwia Bieniuk? Urodę nastolatki co rusz porównuje się do Anny Przybylskiej. Padają jednak głosy, że bardziej przypomina tatę. Ale najnowsze zdjęcie opublikowane przez pociechę aktorki pokazuje, jak bardzo w ostatnim czasie zmienili się synowie Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka. Jak wyglądają dzieci aktorki? Do kogo są podobne? Sprawdźcie i oceńcie sami!  

1/7
Oliwia Bieniuk, Anna Przybylska, VIVA! 17/2012, VIVA! wrzesień 2012
Copyright @Instagram @oliwia18bieniuk, Iza Grzybowska/VOYK
1/7

Pod zdjęciami Oliwii Bieniuk na Instagramie co rusz pojawiają się komentarze, że przypomina mamę, Annę Przybylską.

2/7
Oliwia Bieniuk, Anna Przybylska, VIVA! 22/2001, VIVA! listopad 2001
Copyright @Instagram @oliwia18bieniuk, Jacek Piotrowski AGENCJA GAZETA
2/7

Faktycznie, zestawiając zdjęcie Oliwii i zdjęcie z pierwszej sesji Ani Przybylskiej dla VIVY!, widać ogromne podobieństwo między paniami.

3/7
Oliwia Bieniuk, Anna Przybylska, VIVA! grudzień 2011, VIVA! 25/2011
Copyright @Instagram @oliwia18bieniuk, Marlena Bielinska/MOVE
3/7

Przypomnijmy, że Oliwia Bieniuk jest owocem związku Ani Przybylskiej i Jarosława Bieniuka. Przyszła na świat 18 października 2002 roku.

4/7
Oliwia Bieniuk, Anna Przybylska, córka Ani Przybylskiej
Copyright @Zuza Krajewska/LAF AM
4/7

„Dojrzałam wraz z moją córką. Wraz z jej szkołą przyszła duża odpowiedzialność. Wiele spraw wtedy przewartościowałam. Nie masz pojęcia, jakie to kształcące uczestniczyć tak aktywnie w dojrzewaniu własnego dziecka”, mówiła Krystynie Pytlakowskiej Ania w 2011 roku dla VIVY!.

5/7
Anna Przybylska, Viva!2012
Copyright @Iza Grzybowska/MOVE
5/7

A Wy, uważacie, że Oliwia bardziej przypomina mamę czy tatę?

6/7
Anna Przybylska, Szymon Bieniuk
Copyright @VIVA!
6/7

Szymon Bieniuk ma już 13 lat. Internauci nie mają wątpliwości, że coraz bardziej przypomina mamę!

7/7
Jan Bieniuk, Anna Przybylska
Copyright @VIVA!
7/7

Z kolei Jan Bieniuk ma już 9 lat... Jest bardziej podobny do mamy czy taty?

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.