Oliwia Bieniuk, VIVA! 18/2020
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
Z ŻYCIA GWIAZD

Oliwia Bieniuk spędza zimowe ferie w Szwajcarii. 18-latka wypoczywa z chłopakiem

Kim jest wybranek nastolatki? Zobacz ich najnowsze zdjęcia

Redakcja VIVA! 7 stycznia 2021 07:57
Oliwia Bieniuk, VIVA! 18/2020
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Oliwia Bieniuk pod koniec 2020 roku skończyła 18 lat. Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka postanowiła, że tak ważną datę będzie świętować w gronie najbliższych jej osób. Na małej uroczystości z okazji urodzin pojawił się wyjątkowy dla niej gość. To właśnie wtedy okazało się, że nastolatka jest szczęśliwie zakochana! Teraz w sieci pojawiły się kolejne zdjęcia jej chłopaka, Michała.

Oliwia Bieniuk z chłopakiem. Zdjęcia

Chociaż Oliwia nie określiła jeszcze, czym chce zajmować się w życiu, fani rodziny Bieniuków wróżą dziewczynie karierę filmową, a pierwsze kroki w tym kierunku nastolatka ma już za sobą – ostatnio wzięła udział w projekcie Daniela Rusina. Ma też na koncie kilka kampanii modowych.

Oliwia Bieniuk osiemnaste urodziny spędziła w gronie najbliższych jej osób, w tym chłopaka, którego pokazała swoim obserwatorom po raz pierwszy. Urocze zdjęcia zakochanej pary natychmiast obiegły sieć, chociaż młoda gwiazda po jakimś czasie postanowiła usunąć je ze swojego profilu.

Fotografie pozostały jednak na InstaStories chłopaka, a internauci szybko odkryli, że jest nim Michał Krasodomski. Jest modelem, a także utalentowanym żeglarzem – w tej dziedzinie osiągnął kilka sukcesów sportowych, w tym na mistrzostwach Europy do lat 17, oraz na mistrzostwach Europy seniorów.

Od kilku dni ukochany Oliwii Bieniuk wypoczywa wraz z nią w Szwajcarii. Para w towarzystwie taty 18-latki każdego dnia spędza kilka godzin na stoku. Zakochani umieścili piękne fotografie na swoich profilach na Instagramie.

Zobaczcie, jak pięknie razem wyglądają! Pasują do siebie? 

Oliwia Bieniuk z chłopakiem
Fot. Instagram
Oliwia Bieniuk, Michał Krasodomski
Fot. SCREEN instagram.com/michal_krasodomski

Oliwia Bieniuk, Michał Krasodomski
Fot. SCREEN instagram.com/michal_krasodomski

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

fot. @wyzynski #chiliboy #chilimodels

Post udostępniony przez Michał Krasodomski (@michal_krasodomski)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.