Janina Paradowska nie żyje. Ile miała lat?
Fot. East News
VIVA! Tylko u nas

Nie żyje wybitna dziennikarka Janina Paradowska. Miała 74 lata

Jak wspominają ją gwiazdy?

km 29 czerwca 2016 09:10
Janina Paradowska nie żyje. Ile miała lat?
Fot. East News

Nie żyje Janina Paradowska. Wybitna dziennikarka i komentatorka polityczna miała 74 lata. O śmierci Janiny Paradowskiej poinformowało radio TOK FM, z którym współpracowała. Dziennikarka miała poprowadzić dziś rano audycję w stacji, lecz nie stawiła się w pracy.

 

Janina Paradowska nie żyje

Janina Paradowska była jedną z najpopularniejszych i najbardziej cenionych dziennikarek i publicystek w kraju. Urodziła się w Krakowie. Ukończyła polonistykę na Uniwersytecie Jagiellońskim i dziennikarstwo na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała m.in. w "Polityce", "Gazecie Wyborczej". Na razie nie są znane przyczyny śmieci Janiny Paradowskiej.

 

Na razie przyczyny śmierci Janiny Paradowskiej nie są znane.

 

Na śmierć Janiny Paradowskiej zareagowało mnóstwo gwiazd ze świata polityki i dziennikarstwa/ Wśród nich m.in. Joanna Senyszyn:

Dziennikarstwo bez Janiny Paradowskiej nie będzie już takie samo. W polityce miała więcej do powiedzenia niż większość polityków. Będzie mi brakowało Jej przenikliwych, ostrych felietonów, audycji TOK FM i w Super Stacji. Żegnaj. - napisała polityk.

Tomasz Kammel również jest poruszony nagłą śmiercią publicystki:

 

Pani Janko kochana. I co to teraz bedzie?
Wlasnie prowadze program i wcale mi nie jest do smiechu. Pamietam jednak co mi Pani mówiła o profesjonalnym podejsciu do roboty.
Jan Kaczkowski Maria Czubaszek i teraz Pani?
Cholera jasna! Dziekuje za każdą sekundę mądrych rozmów i rozsądnego podejścia do życia. Będę bardzo bardzo tęsknił:((((((

 

Rodzinie i najbliższym składamy wyrazy głębokiego współczucia.

 

Zobacz też: Janina Paradowska: "I tak powiem, co myślę"

 

Nie żyje Janina Paradowska.

Janina Paradowska nie żyje. Przyczyny śmierci Janiny Paradowskiej

Dziennikarka odeszła w wieku 74 lat.

Janina Paradowska nie żyje. Przyczyny śmierci Janiny Paradowskiej

Tomasz Kammel bardzo wzruszająco o śmierci Janiny Paradowskiej

Tomasz Kammel pożegnał Janinę Paradowską

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.