Janina Paradowska nie żyje. Ile miała lat?
Fot. East News
VIVA! Tylko u nas

Nie żyje wybitna dziennikarka Janina Paradowska. Miała 74 lata

Jak wspominają ją gwiazdy?

km 29 czerwca 2016 09:10
Janina Paradowska nie żyje. Ile miała lat?
Fot. East News

Nie żyje Janina Paradowska. Wybitna dziennikarka i komentatorka polityczna miała 74 lata. O śmierci Janiny Paradowskiej poinformowało radio TOK FM, z którym współpracowała. Dziennikarka miała poprowadzić dziś rano audycję w stacji, lecz nie stawiła się w pracy.

 

Janina Paradowska nie żyje

Janina Paradowska była jedną z najpopularniejszych i najbardziej cenionych dziennikarek i publicystek w kraju. Urodziła się w Krakowie. Ukończyła polonistykę na Uniwersytecie Jagiellońskim i dziennikarstwo na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała m.in. w "Polityce", "Gazecie Wyborczej". Na razie nie są znane przyczyny śmieci Janiny Paradowskiej.

 

Na razie przyczyny śmierci Janiny Paradowskiej nie są znane.

 

Na śmierć Janiny Paradowskiej zareagowało mnóstwo gwiazd ze świata polityki i dziennikarstwa/ Wśród nich m.in. Joanna Senyszyn:

Dziennikarstwo bez Janiny Paradowskiej nie będzie już takie samo. W polityce miała więcej do powiedzenia niż większość polityków. Będzie mi brakowało Jej przenikliwych, ostrych felietonów, audycji TOK FM i w Super Stacji. Żegnaj. - napisała polityk.

Tomasz Kammel również jest poruszony nagłą śmiercią publicystki:

 

Pani Janko kochana. I co to teraz bedzie?
Wlasnie prowadze program i wcale mi nie jest do smiechu. Pamietam jednak co mi Pani mówiła o profesjonalnym podejsciu do roboty.
Jan Kaczkowski Maria Czubaszek i teraz Pani?
Cholera jasna! Dziekuje za każdą sekundę mądrych rozmów i rozsądnego podejścia do życia. Będę bardzo bardzo tęsknił:((((((

 

Rodzinie i najbliższym składamy wyrazy głębokiego współczucia.

 

Zobacz też: Janina Paradowska: "I tak powiem, co myślę"

 

Nie żyje Janina Paradowska.

Janina Paradowska nie żyje. Przyczyny śmierci Janiny Paradowskiej

Dziennikarka odeszła w wieku 74 lat.

Janina Paradowska nie żyje. Przyczyny śmierci Janiny Paradowskiej

Tomasz Kammel bardzo wzruszająco o śmierci Janiny Paradowskiej

Tomasz Kammel pożegnał Janinę Paradowską

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.