Zbigniew Zamachowski, Viva! 22/2019
Fot. Szymon Szcześniak/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Zbigniew Zamachowski został zapytany o byłą partnerkę. Odpowiedź była stanowcza 

Co wyznał aktor?

Olga Figaszewska 5 stycznia 2023 08:41
Zbigniew Zamachowski, Viva! 22/2019
Fot. Szymon Szcześniak/LAF AM

Związek Moniki Richardson i Zbigniewa Zamachowskiego zakończył się w 2021 roku.  Informacja o tym, że ich relacja przechodzi do historii była zaskoczeniem dla wszystkich i odbiła się szerokim echem w mediach. Dziś budują swoje szczęście na nowo u boku partnerów. Według ustaleń jednego z tabloidów Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski nie złożyli jeszcze papierów rozwodowych. Dziennikarze zapytali aktora o tę sytuację. Co opowiedział?

Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski – zakończony związek

Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski zaczęli spotykać się w 2011 roku. Wywołali ogromne poruszenie. Chociaż wielu zastanawiało się, czy ich relacja przetrwa, oni odwracali się od złośliwych komentarzy i uszczypliwych wypowiedzi. „Ja tej miłości nie szukałam. Zaskoczyła nas”, przyznała dziennikarka w wywiadzie dla VIVY! przed laty. Postanowili razem tworzyć wspólną przyszłość. Ślub pary odbył się w pałacu w Tłokini pod Kaliszem.

Na początku marca 2021 roku media zaczęły spekulować, że ich relacja przeszła do historii. Monika Richardson przyznała wtedy w rozmowie z Faktem, że ma świadomość, iż każda relacja kiedyś może się zakończyć. Tabloid informował, że aktor wyprowadził się z ich wspólnego mieszkania. Dziennikarka wypowiadała się na temat byłego partnera.  Z kolei Zbigniew Zamachowski unikał odpowiedzi na pytania dotyczące prywatności.

Byli partnerzy nie zamknęli się na miłość. Wkrótce po rozstaniu Monika Richardson związała się z przedsiębiorcą, Konradem Wojterskowskim. Zbigniew Zamachowski odnalazł szczęście u boku aktorki, Gabrieli Muskały. Kilka miesięcy temu po raz pierwszy pojawili się publicznie na czerwonym dywanie podczas premiery filmu „Orzeł. Ostatni patrol”. 

Czytaj też: Ewa Wachowicz odnalazła szczęście u boku Sławomira Kowalewskiego. Kim jest jej ukochany?

Zbigniew Zamachowski, Viva! 22/2019, Monika Zamachowska, VIVA! sierpień 2017
Fot. Agnieszka Kulesza i Łukasz Pik/COMPLETE; Szymon Szcześniak/LAF AM

Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski – rozwód

Jak podają media, byli partnerzy nie otrzymali jeszcze rozwodu. Wszystko wskazuje na to, że nadal pozostają małżeństwem. W rozmowie z dziennikarzami Monika Richardson nie ukrywała, że nie otrzymała jeszcze pozwu. „Kiedyś pewnie dojdzie do rozwodu, ale na pewno ani on, ani ja nie chcielibyśmy robić z tej smutnej procedury faktu medialnego”, tłumaczyła jakiś czas temu w Twoim Imperium.

Fakt postanowił skontaktować się z aktorem i zapytać go o rozwód. Zbigniew Zamachowski odmówił komentarza w tej sprawie. W odpowiedzi na pytanie SMS, czy jeszcze w tym roku sprawa rozwodowa między partnerami zostanie zamknięta, miał podkreślić, że „pytanie o prywatne sprawy jest nietaktowne”. Wcześniej w rozmowie telefonicznej poprosił, by nie wypytywać go o byłą partnerkę.

„Monika mnie już nie interesuje. Proszę mnie o nią nie pytać”, cytuje jego słowa tabloid. Monika Richardson również nie odniosła się do sprawy rozwodu.

Fakt miał ustalić, że żadna ze stron nie złożyła do sądu pozwu rozwodowego.  

Czytaj też: Od 13 lat tworzą zgrany duet, mimo że pracują w konkurencyjnych stacjach. Oto historia Tomasza Wolnego i jego żony

Monika Zamachowska, Viva! 2014
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Monika Zamachowska, Viva! 2014

Zbigniew Zamachowski, Viva! maj 2014
Fot. Robert Wolański

Zbigniew Zamachowski w sesji VIVY, 2014 rok

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…