Tomasz Wolny z żoną
Fot. FORUM
Z ŻYCIA GWIAZD

Tomasz Wolny wiele zawdzięcza swojej żonie. To dziennikarka konkurencyjnej dla TVP stacji!

Co jeszcze wiemy o ukochanej i dzieciach prezentera?

Rafał Kowalski 31 maja 2020 12:57
Tomasz Wolny z żoną
Fot. FORUM

Marcelina Zawadzka i Tomasz Wolny to według widzów jedna z ulubionych par prowadzących Pytanie na śniadanie. Piękna miss regularnie prowadzi swoje media społecznościowe i udziela wywiadów, ale o przystojnym 39-letnim prezenterze wiadomo o wiele mniej. Tomasz Wolny prowadzi przykładne i pełne miłości życie prywatne. Co wiemy o jego bliskich?

Tomasz Wolny – żona, dzieci, Instagram

Pochodzący z Poznania dziennikarz rozpoczął karierę telewizyjną od pracy w serwisie TVN24.pl, a następnie w stacji TVN24, gdzie był reporterem. Jak się okazuje, to jego przyszła żona uczyła go stawiać pierwsze kroki w zawodzie. Znajomość z Agatą Tomaszewską, którą Tomasz Wolny nazywał swoją pierwszą nauczycielką i wzorem, szybko przerodziła się w miłość. Para pobrała się  w 2009 roku, a niedługo później na świecie pojawiła się córka Zosia. Dziś małżonkowie są jeszcze rodzicami 8-letniego Tymona i 6-letniej Halszki.

Pięć lat temu Tomasz Wolny wraz z żoną podjęli decyzję o przeprowadzce do Warszawy. Codzienna droga z Poznania do oddziału Telewizji Polskiej znajdującego się z stolicy zaczęła być uciążliwa, więc cała rodzina musiała znaleźć swoje nowe miejsce na ziemi. 39-letni reporter nie ukrywa, że wiele dobrych decyzji to zasługa jego ukochanej. „Nie wyobrażam sobie, gdzie mógłbym być bez niej. Gdyby nie Agata, to na pewno leżałbym i kwiczał, tylko pytanie, gdzie. Na pewno nie byłbym tutaj, gdzie jestem i na pewno nie w tej roli” mówił Tomasz Wolny w Pytaniu na śniadaniu Ekstra. „Zdrowy rozsądek to coś, co pomaga się lubić, kochać, szanować i nawet może być z tego trójka dzieci”, dodał z kolei w Plejadzie jeśli chodzi o receptę na udany związek.

Dziś dziennikarz jasno określa, jakie życiowe role są dla niego najważniejsze.  „Po pierwsze mąż, po drugie tata, po trzecie dziennikarz. Dopóki jestem wierny tej hierarchii, to wszystko ma ręce i nogi. Jeśli dodatkowo żona jest najwspanialszą kobietą na świecie, to sprawa jest jeszcze bardziej oczywista”, mówił Tomasz Wolny w rozmowie z Parenting.pl.

A jakim tatą jest gwiazdor TVP2? Okazuje się, że żelazne zasady, które wprowadza mają dobry wpływ na pociechy. „Moje dzieci nie mają komórki, tableta czy komputera, ale nawet o to nie pytają. Dla nich największą frajdą jest pójść na basen, pograć w piłkę czy powygłupiać się z tatą. Dla mnie również”, zdradził dziennikarz w wywiadzie dla Parenting.pl

Agata Tomaszewska i Tomasz Wolny to świetny przykład na to, że można stworzyć piękny związek, nawet jeśli na pierwszy rzut oka nie powinno być to możliwe. Ona jest bowiem dziennikarką TVN24, on TVP – na szczęście sami zainteresowani wielokrotnie przyznawali w wywiadach, że praca w dwóch, nieprzepadających za sobą stacjach, jest ostatnim powodem do kłótni w ich domu.

Tych – z jakiegokolwiek powodu – życzymy jak najmniej. A Was zachęcamy do obejrzenia prywatnych zdjęć dziennikarza, które na co dzień umieszcza on na swoim Instagramie. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Tomasz Wolny (@tomaszwolny_tej)

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.