Ewa Wachowicz i Sławomir Kowalewski, 14.06.2022
Fot. Grzegorz Kozakiewicz / Forum
Z życia gwiazd

Ewa Wachowicz odnalazła szczęście u boku Sławomira Kowalewskiego. Kim jest jej ukochany?

Zakochanych połączyła wspólna pasja

Marta Nawacka 8 czerwca 2023 16:02
Ewa Wachowicz i Sławomir Kowalewski, 14.06.2022
Fot. Grzegorz Kozakiewicz / Forum

Ewa Wachowicz bardzo rzadko opowiada o swoim życiu prywatnym. Słynna Miss Polonia długo utrzymywała w tajemnicy również informację o tym, że jest w szczęśliwym związku. Jednak w końcu zakochani pokazali się razem publicznie, a piękna Polka nie ukrywała już swoich uczuć. Kim jest jej partner i co mówiła o tym związku?

Ewa Wachowicz – partner i związek. Długo ukrywała go przed światem

Była Miss Polonia przez długi czas była żoną Przemysława Osuchowskiego, a ich związek uchodził za niezwykle udany. Para doczekała się córki Aleksandry, jednak z czasem w ich relacji coś zaczęło się psuć. „Są piękni i bogaci, ale to Ewa ciągnęła ostatnio ten cały wózek. Może miała dość? Na co jej starszy facet, na którego musi tyrać? Ona miała na głowie dom, firmę, a on jej jeszcze robił wyrzuty o wszystko. Wszyscy się zastanawiali, po co młodej, zaradnej dziewczynie taki problem”, tłumaczył wówczas informator Faktu.

Po rozstaniu z mężem w 2006 roku wielu mężczyzn próbowało zdobyć serce pięknej Polki, jednak bezskutecznie. W miłość uwierzyła w końcu sama Ewa Wachowicz. Partner prezenterki Polsatu, ówczesny dziennikarz RMF FM, szybko poczuł, że są sobie pisani. „Dla niego Ewa jest ideałem kobiety. Piękna, mądra, bezpośrednia, ciepła, doskonała kucharka i do tego podziela jego wielkie pasje. Trudno wyobrazić sobie lepszą partnerkę. Sławek wpadł po same uszy”, donosił Dobry Tydzień. Była Miss także czuła, że Sławomir Kowalewski jest dla niej dobrym kandydatem. „Kiedy spotkała Sławka, poczuła, że wiele ich łączy i może mu zaufać. Zwłaszcza gdy zobaczyła na jego piersi krzyżyk”, mogliśmy przeczytać.

Ewę Wachowicz i jej ukochanego szybko połączyło poważne uczucie. „To poważny związek. Sławek wprowadził się niedawno do jej pięknego domu na Woli Justowskiej. Czasem widywany jest, gdy prowadzi jej samochód. Szybko znaleźli wspólny język, odkryli, że wiele ich łączy. Oboje uwielbiają górskie wycieczki, pasjonuje ich żeglarstwo, no i mają córki w podobnym wieku”, mówiła Na Żywo osoba z otoczenia prezenterki.

Czytaj też: Poznali się w czasie studiów. Profesor Jan Miodek jest ze swoją ukochaną już ponad pół wieku

Ewa Wachowicz i Sławomir Kowalewski, pokaz premierowego odcinka serialu TVP
Fot. Adam Pawlikowski / Studio69 / Forum

Ewa Wachowicz i Sławomir Kowalewski, pokaz premierowego odcinka serialu TVP "Miasto skarbów", 13.09.2017, Kraków

Ewa Wachowicz i Sławomir Kowalewski, pokaz premierowego odcinka serialu TVP
Fot. Adam Pawlikowski / Studio69 / Forum

Ewa Wachowicz i Sławomir Kowalewski, pokaz premierowego odcinka serialu TVP "Miasto skarbów", 13.09.2017, Kraków

Ewa Wachowicz – partner. Kim jest ukochany dziennikarki?

Ewa Wachowicz znana jest ze swoich zdolności kulinarnych, interesuje się również muzyką. Okazuje się, że ze Sławomirem Kowalewskim połączyły ją... wspólne pasje, czyli sport, podróże i górskie wspinaczki. Oboje mają także córki z poprzednich związków. Dla byłej Miss bardzo ważna była relacja jej ukochanego z córką Aleksandrą. A ta układała się bardzo dobrze. „Kowalewski bardzo dobrze dogaduje się z córką Wachowicz. (...) Ewa zyskała spokój, widząc, że Sławek zaprzyjaźnił się z jej dzieckiem, a Ola go zaakceptowała. Cała trójka uwielbia planować wspólne podróże. W Tatrach mają maleńką chatkę, gdzie często bywają”, mogliśmy się dowiedzieć z Dobrego Tygodnia.

Sławomir Kowalewski, dziennikarz radiowy, w 2016 roku postanowił spróbować swoich sił w muzyce i wziął udział w programie „Must Be The Music”. Przed laty mężczyzna związany był z zespołami rockowymi i grał na popularnych festiwalach, między innymi w Jarocinie. „Powiedziałem sobie, że dosyć spełniania marzeń innych, przyszedł czas na mnie i na swoje marzenia. Poza tym tak sobie myślę, że jak nie postawię pierwszego kroku, nigdy nie będę wiedział, jak daleko mogę zajść. Myślę, że to jest dobry moment – ten czas, kiedy zakończyłem współpracę z radiem – by wrócić do tego, co najbardziej kocham, czyli do śpiewania”, tłumaczył swoją decyzję.

Sławomirowi Kowalewskiemu nie udało się wówczas odnieść sukcesu. W tamtym czasie nie było też jeszcze wiadomo, że jego ukochaną jest Ewa Wachowicz. Partner byłej Miss Polonia pokazał się u jej boku dopiero w 2019 roku podczas premiery serialu TVP „Miasto skarbów” w Krakowie. Ich relacja od razu wzbudziła ogromne zainteresowanie mediów. W 2021 roku reporter Życia na gorąco spotkał parę na wycieczce w Sopocie. „Nie przeszkadzało im zupełnie, że trafili na deszczowe i chłodniejsze dni. Spacerowali po plaży, robili sobie zdjęcia przy kutrach, jedli gofry, całowali się na ulicy...”, donosił tygodnik. Obecnie Sławomir Kowalewski prowadzi własną audycję w Radiu Kraków.  

Zobacz także: Przed laty Jan Wieczorkowski szalał na punkcie Sylwii Gliwy. Tak potoczyła się ich historia

Ewa Wachowicz i Sławomir Kowalewski, 14.06.2022
Fot. Grzegorz Kozakiewicz / Forum

Ewa Wachowicz i Sławomir Kowalewski, 14.06.2022

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?