Monika Zamachowska, Viva! 2014
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
O TYM SIĘ MÓWI

Monika Richardson jest zakochana! Kim jest partner gwiazdy? 

„Można spotkać osobę, która myśli podobnie i chętnie dzieli się szczęściem z drugim człowiekiem”

Olga Figaszewska 28 maja 2021 20:12
Monika Zamachowska, Viva! 2014
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Monika Richardson znów jest zakochana! Dziennikarka po rozstaniu z mężem znalazła szczęście u boku znanego biznesmena. Mężczyzna opublikował wpis, w którym postanowił zabrać głos na temat łączącej ich relacji.  

Monika Richardson zakochana

Monika Zamachowska po rozstaniu z mężem powróciła do poprzedniego nazwiska. Zamknęła tamten rozdział i z nadzieją wkroczyła w przyszłość.  „Ja z romantyczek. Zakochuję się szybko i na zabój. A potem jestem lojalna do bólu. Dla miłości zrobię wszystko, nawet kosztem siebie", pisała. Dziennikarka nie zamknęła się na miłość, a ta przyszła niespodziewanie. Gwiazda przeprowadzała niedawno wywiad z biznesmenem, Konradem Wojterkowskim. Okazało się, że wiele ich łączy. W mediach społecznościowych mężczyzna wyznał, że od pewnego czasu spotyka się z Moniką Richardson.

„To jest @MonikaRichardson, która przeprowadzała ze mną wywiad. Jakiś czas później, spotkaliśmy się ponownie. Tak nam się dobrze rozmawiało, że to nie była ostatnia nasza rozmowa, bo bardzo się polubiliśmy ... i lubimy do dzisiaj, a że oboje byliśmy sami, to postanowiliśmy pobyć nieco dłużej, niż tylko na wieczorne rozmowy”,, rozpoczął swoją wypowiedź.

Zobacz też: Monika Zamachowska przerywa milczenie! Ujawniła prawdę o rozwodzie i zdradzie męża


„Jak długo los obdarzy nas radością wspólnego obcowania, nie wiemy. Wiemy jedno: życie jest za krótkie, żeby marnować je na bycie samotną matką czy ojcem, więc jesteśmy razem”, dodał.

Para postanowiła ujawnić informację o swojej relacji zanim zrobią to paparazzi i media. Nie zamierzają już ukrywać swojego szczęścia i proszą tylko o jedno.

„Mówimy o tym sami publicznie, zanim ktoś z przypadkowo zrobionego zdjęcia, zrobi to za nas i będzie to sensacja na wielu okładkach, czy pierwszych stronach portali, choć pewnie po tym wpisie i tak będzie, bo jesteśmy osobami publicznymi i jesteśmy świadomi tego, jak funkcjonuje świat mediów. Wstawimy czasem jakieś wspólne zdjęcia na nasze profile, nie zamierzamy się ukrywać czy chować przed fotografami. Mamy świadomość, że Wasza praca polega również na szukaniu newsów.

Prosimy jedynie o szacunek. Jak będziecie robić to z klasą, to nie będziemy „musieli” spierać się na salach sądowych o to, kto ma rację. Nie chcemy jedynie i nie życzymy sobie, byście „otoczyli opieką” nasze dzieci, bo one nie są osobami publicznymi. Pozdrawiamy Wszystkich, którzy są sami, bo jak nasz przykład pokazuje, w wieku prawie 50 lat też można spotkać drugą osobę, która myśli podobnie, tak samo patrzy na świat i chętnie dzieli się szczęściem z drugim człowiekiem”, napisał Konrad Wojterkowski.

Zobacz też: Zbigniew i Monika Zamachowscy rozstali się. Razem przeszli naprawdę wiele...

Kim jest Konrad Wojterkowski? 

Jak ustalił dziennik Fakt, Konrad Wojterkowski jest właścicielem Grupy #BeReady, filantropem, a także producentem filmowym. Mężczyzna angażuje się w obronę kobiet i dzieci narażonych na przemoc za sprawą akcji Kocham. Szanuję - Nie biję. Sam jest ojcem 18-letniego Koli.

Niedawno o życiu prywatnym i relacjach z synem opowiadał Monice Richardson w rozmowie z Wprost. ,,Uważam, że można stworzyć dobrą relację ze swoim dzieckiem bez stosowania przemocy, ale wyznaczając mu granice i będąc konsekwentnym. Kola wyrósł na wspaniałego człowieka o szerokich horyzontach, obywatela świata, który nie ma w sobie lęku, ani ograniczeń, który myśli kategoriami otwartości na życie i na drugiego człowieka", mówił. 

Życzymy dużo szczęścia! 

Czytaj także: Monika Zamachowska szczerze o rozstaniu: „To nie była moja decyzja”

Monika Zamachowska, VIVA! 10/2014
Fot. Robert Wolański

Monika Zamachowska, Viva! 2014
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?