Monika Zamachowska, VIVA! 10/2014
Fot. Robert Wolański
O TYM JEST GŁOŚNO

Monika Zamachowska zmieniła nazwisko. Skorzystała z propozycji pierwszego mężą

Jest jeden haczyk!

Aleksandra Andrzejak 26 kwietnia 2021 14:57
Monika Zamachowska, VIVA! 10/2014
Fot. Robert Wolański

Monika Zamachowska po rozstaniu ze Zbigniewiem Zamachowskim wróciła do nazwiska po swoim pierwszym mężu. Dziennikarka zmieniła już dane na Instagramie.

Monika Zamachowska rozstała się ze Zbigniewiem Zamachowskim

Monika Zamachowska rozstała się ze swoim trzecim mężem - Zbigniewiem Zamachowskim. Wyznała, że Zbigniew ją zdradził. Dziennikarka najpierw zadeklarowała, że chciałaby zostać przy swoim aktualnym nazwisku. Jednak jej pierwszy mąż niespodziewanie złożył jej bardzo ciekawą propozycję

Will Richardson w rozmowie z Faktem wyznał, że byłoby mu bardzo miło, gdyby Monika znów zechciała tytułować się panią Richardson. „To nazwisko dało jej szczęście. Nie mam nic przeciwko by Monika była znowu panią Richardson. Oczywiście jeśli tylko będzie tego chciała” – powiedział. Okazuje się, że dziennikarka skorzystała z tej propozycji i ostatecznie postanowiła wrócić do nazwiska, którym zasłynęła w showbiznesie.

Zobacz także: Monika Zamachowska przerywa milczenie! Ujawniła prawdę o rozwodzie i zdradzie męża

Monika Zamachowska, Viva! 2014
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Tak Monika Zamachowska pozowała dla Vivy! w 2014 roku

Monika Zamachowska wróciła do nazwiska po pierwszym mężu

Monika Zamachowska w wywiadzie dla Wprost powiedziała, że ma jednak zamiar wrócić do nazwiska po pierwszym mężu. „Po rozwodzie mam zamiar wrócić do nazwiska Richardson, które jest doskonale pamiętane w kontekście mojego największego zawodowego sukcesu, czyli programu Europa da się lubić. Nie jestem gwiazdką jednego sezonu. Wolałabym też, żeby nikt nie zarzucał mi tego, co napisał jeden z internautów, że jestem typem, który „bez faceta nie potrafi żyć”. Potrafię. Pytanie, czy chcę” - mówiła.

Zobacz także: Co łączy Gabrielę Muskałę i Zbigniewa Zamachowskiego? W sieci pojawiło się ich wspólne zdjęcie

Fani Moniki Zamachowskiej zauważyli, że na jej instagramowym profilu znów widnieje nazwisko Richardson.  Mimo że para nie ma jeszcze rozwodu. Podczas wywiadu w TVN24 również poprosiła ekipę realizacyjną, by podpisali ją nazwiskiem pierwszego męża. Dziennikarka wyjaśniła, że proces zmiany nazwiska jest długi. Na oficjalną zmianę danych w dowodzie osobistym będzie musiała jeszcze poczekać. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…