Zbigniew Zamachowski, Viva! 22/2019
Fot. Szymon Szcześniak/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Co łączy Gabrielę Muskałę i Zbigniewa Zamachowskiego? W sieci pojawiło się ich wspólne zdjęcie

Niedawno aktor rozstał się z Moniką Zamachowską

Rafał Kowalski 9 kwietnia 2021 11:55
Zbigniew Zamachowski, Viva! 22/2019
Fot. Szymon Szcześniak/LAF AM

Pod koniec marca sieć obiegły zdjęcia Zbigniewa Zamachowskiego wyprowadzającego się z domu na warszawskim Żoliborzu, w którym spędził kilka lat u boku Moniki Zamachowskiej. Od razu rozpoczęto spekulować, że para rozstała się po zamach niemal 7 latach małżeństwa. Wkrótce gwiazda telewizji potwierdziła te informacje, a dziennikarze dotarli do osób, które wskazały, że Zbigniew Zamachowski jest zakochany w innej ulubienicy widzów. Co łączy aktora z Gabrielą Muskałą?

Zdjęcie Gabrieli Muskały i Zbigniewa Zamachowskiego

Na chwilę przed Świętami Wielkanocnymi jasne stało się, że związek państwa Zamachowskich nie przetrwał próby czasu. Żadne z małżonków długo nie chciało komentować plotek, ale w końcu o kilka słów udało się poprosić Monikę Zamachowską. „Jeśli ktoś zdecydował, że musi odejść, nie mam prawa nic w tej sprawie zrobić. Mam nadzieję, że przyjdzie taki moment, gdy usiądziemy ze Zbyszkiem, emocje już opadną i będę miała okazję wysłuchać jego żalu. Bo to była jego decyzja fakt”, mówiła w Fakcie o swoim trzecim mężu prezenterka.

Co naprawdę wydarzyło się między zakochanymi? Tego niestety nie wiadomo. Wszystkie informacje, jakie pojawiły się potem w mediach, oparto na doniesieniach informatorów. Ci wskazywali, że aktor zakochał się w koleżance z teatru – Gabrieli Muskale. „Monika i Zbyszek rozstali się w zgodzie, szczerze porozmawiali o różnicach w swoich charakterach oraz zupełnie innych oczekiwaniach na przyszłość. Zbyszek powiedział Monice, że w jego sercu narodziło się uczucie do Gabrysi, to było niespodziewane i nagłe. Namiętność wybuchła podczas prób w teatrze”, mówiło źródło Pudelka. Podobną narrację przedstawił anonimowo rozmówca Na żywo. „Zbyszek znowu się zakochał i to z wzajemnością. Muskała jest aktorką, więc jak nikt rozumie huśtawkę nastrojów partnera. Jest czuła i subtelna, o czym przekonał się, gdy opiekowała się nim, kiedy dopadł go koronawirus. Nie lubi opowiadać o swoim życiu prywatnym. Jest więc przeciwieństwem jego żony”, czytaliśmy w gazecie.

Para miała poznać się na próbach do spektaklu Oszuści w Och-Teatrze. Ostatnio w sieci pojawiło się nawet zdjęcie aktorów tego przedstawienia, na którym pan Zbigniew i pani Gabriela stoją obok siebie. Aktor zdecydował się nawet czule objąć koleżankę i właśnie to wzbudziło zainteresowanie internautów. Czy słusznie?

Czekamy na pierwszy oficjalny komentarz aktora bądź aktorki.

Gabriela Muskała i Zbigniew Zamachowski w spektaklu Oszuści

Gabriela Muskała, Zbigniew Zamachowski w spektaklu Oszuści
Fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER

Kim jest Gabriela Muskała?

Gabriela Muskała to 51-letnia aktorka teatralna i filmowa, która w 1994 roku ukończyła łódzką PWSFTiT. Przez następne lata związana była z teatrami: Powszechnym w Łodzi, Kwadrat w Warszawie, Teatrem im. S. Jaracza znów w Łodzi i warszawskim Dramatycznym. Swoich sił aktorka próbowała też w Teatrze Narodowym również w Warszawie.

Widzowie polubili aktorkę za role w takich produkcjach jak Moje córki krowy, 7 uczuć, Królestwo Kobiet, Szóstka, Rojst czy Fuga. Do ostatniego z wymienionych filmów 51-latka napisała tez scenariusz, za co została z resztą nagrodzona Orłem. Wśród wyróżnień artystka ma też między innymi srebrny medal Zasłużenia Kulturze Gloria Artis. 

Gabriela Muskała wiek, role
Fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…