Monika Miller bez tatuaży
Fot. Bartek Wieczorek
O TYM SIĘ MÓWI

Monika Miller w pierwszym wywiadzie z ukochanym. Kim jest Pavlo?

Co artystka ceni w swoim partnerze?

Olga Figaszewska 2 marca 2023 09:49
Monika Miller bez tatuaży
Fot. Bartek Wieczorek

Monika Miller jest zakochana! Artystka pojawiła się wraz z ukochanym na czerwonym dywanie. Udzieliła też wywiadu, w którym zdradziła więcej na temat partnera. Kim jest Pavlo? Okazuje się, że ma wiele wspólnego z show-biznesem.

Monika Miller zakochana. Kim jest jej ukochany Pavlo?

Monika Miller wraz z ukochanym pojawiła się na premierze kolekcji Bikowski i Prochacki. Para prezentowała się zjawiskowo! Widać, że świetnie się rozumieją i patrzą na siebie z czułością. Zakochani mieli okazję, by porozmawiać z mediami na temat łączącego ich uczucia. Kim jest ukochany Moniki Miller?

Pavlo pochodzi z Ukrainy. Zajmuje się muzyką i modelingiem. Doskonale zna tajemnice show-biznesu, ale nie jest  zainteresowany tym światem i blaskiem reflektorów. „Nie jest zainteresowany show-biznesem. Po prostu bierze to wszystko na klatę. Wybrałam ten event, bo mój chłopak jest modelem, zna się na modzie, wie, o co chodzi w haute couture i stwierdziłam, że będzie czuł się jak ryba w wodzie”, opowiadała wokalistka w rozmowie z Jastrząb Post.

Zobacz też: Jak oni się kochają! Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner nie ukrywają swojego szczęścia

Monika Miller z partenrem, Pavlem
Fot. Instagram @monika.milller

Okazuje się, że Monika i Pavlo spotykają się od kilku miesięcy. Ukochany gwiazdy nie miał jeszcze okazji poznania rodziny swojej wybranki, ale wkrótce ma się to zmienić. Co aktorka ceni w swoim partnerze?

„Jest osobą bardzo, bardzo szczerą. Tak szczerą do bólu. Ale nie tak niegrzecznie, tylko mówi otwarcie o swoich uczuciach i jest bardzo kreatywny”, dodawała. Pavlo również zabrał głos i zapytany o Monikę podkreślał, że jest ukochana jest wyjątkową, artystyczną osobą. „Spotykamy się 3 miesiące. Ja już u niego pomieszkuję”, zdradziła Monika Miller.

Zakochanym życzymy wszystkiego, co najpiękniejsze! 

Czytaj też: Lenka Klimentova ma za sobą trudne chwile pełne bólu. „Naprawdę nikomu nie życzę”

Monika Miller
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo

Monika Miller w sesji VIVY!

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?