Lenka i Jan Klimentowie, Viva! 2/2023
Fot. Krzysztof Opaliński
O tym się mówi

Lenka Klimentova ma za sobą trudne chwile pełne bólu. „Naprawdę nikomu nie życzę”

„To jest coś okropnego, co kto nie zna, to nie ma pojęcia”

Marta Nawacka 1 marca 2023 21:04
Lenka i Jan Klimentowie, Viva! 2/2023
Fot. Krzysztof Opaliński

Lenka Klimentova i Jan Kliment niedawno po raz pierwszy zostali rodzicami. W swoich mediach społecznościowych tancerka chętnie dzieli się z fanami szczegółami swojej codzienności. Teraz opowiedziała o ostatnich dniach, które kosztowały ją wiele bólu... Świeżo upieczona mama zamierza walczyć o swoje zdrowie. Co jej dolega?

Lenka Klimentova i Jan Kliment zostali rodzicami

Jan Kliment i Lenka Klimentova są doskonale znani widzom z tanecznego show „Taniec Gwiazdami”. Prywatnie tworzą szczęśliwą i zgraną parę, a niedawno powitali na świecie swoje pierwsze, wyczekane dziecko. Świeżo upieczeni rodzice cieszą się maleństwem, a swoją radością dzielą się z obserwatorami w mediach społecznościowych. Tancerka jest w ciągłym kontakcie ze swoimi fanami i chętnie przybliża im codzienność swojej rodziny. Ostatnio dodała niepokojący wpis, który dotyczył stanu jej zdrowia i bólu, z jakim się zmagała...

Czytaj też: Maciej Dowbor pokazał zdjęcie z młodości, na którym wygląda jak Eminem

Lenka i Jan Klimentowie, Viva! 2/2023
Fot. Krzysztof Opaliński

Jan i Lenka Klimentowie w sesji dla magazynu VIVA!, 2023 rok

Lenka Klimentova o problemach zdrowotnych

Młoda mama podczas jednego ze spacerów podzieliła się ze swoimi obserwatorami niepokojącymi dolegliwościami, jakie ją spotkały. Tancerka zmagała się z wyjątkowo intensywną migreną, a jedna z poprzednich nocy była dla niej wyjątkowo trudna do zniesienia ze względu na towarzyszący jej ból. „Miałam mega, ale to mega dużą migrenę. Taki atak miałam, myślę, że rok temu ostatnio i naprawdę nikomu nie życzę migreny. To jest coś okropnego, co kto nie zna, to nie ma pojęcia”, napisała Lenka Klimentova na Instagramie.

W dalszej części relacji tancerka podziękowała za wszelkie rady spływające od internautów, zapewniając, że w jej przypadku nie będą one skuteczne. Wyznała również, że jest pod opieką specjalistów i zamierza rozpocząć leczenie. „ Ci, co mówią, że w ciąży, po porodzie ci przejdzie, tam ci przejdzie, to ci przejdzie, to zostawcie swoje rady. Każdy jest inny i moja migrena, moja “najlepsza przyjaciółka” mnie nigdy nie opuści. Teraz wezmę się chyba za leczenie, bo mam panią specjalistkę i mam nadzieję, że coś zadziałamy, bo to była naprawdę masakra, ta noc”, wyznała Lenka Klimentova. Świeżo upieczonej mamie życzymy dużo zdrowia!  

Zobacz także: Poznali się w dzieciństwie. Oto historia miłości Tomasza i Violetty Zubilewiczów

Lenka Klimentova
Fot. Lenka Klimentova Instagram/@lenkakliment

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?