Zbigniew Zamachowski, Viva! 22/2019, Monika Zamachowska, VIVA! sierpień 2017
Fot. Agnieszka Kulesza i Łukasz Pik/COMPLETE; Szymon Szcześniak/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Monika Richardson gorzko o relacji ze Zbigniewem Zamachowskim! „Byłam złodziejką męża”

Odpowiedziała na zarzuty internautów

Konrad Szczęsny 12 czerwca 2021 11:54
Zbigniew Zamachowski, Viva! 22/2019, Monika Zamachowska, VIVA! sierpień 2017
Fot. Agnieszka Kulesza i Łukasz Pik/COMPLETE; Szymon Szcześniak/LAF AM

Ich rozstanie wywołało nie lada sensację. Jednak Monika Richardson po rozpadzie małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim odnalazła już szczęście u boku innego mężczyzny. Jej wybrankiem jest Konrad Wojterkowski. W najnowszym wpisie na Instagramie dziennikarka przyznała jednak, że wciąż przeżywa bolesne rozstanie z aktorem.

Monika Richardson o nowym związku i wyjeździe wakacyjnym 

Wieść o zakończeniu ich związku wywołała ogromną sensację. Byli razem przez 10 lat, mierzyli się z falą hejtu i zapewniali, że to dojrzała relacja kobiety po przejściach i mężczyzny z przeszłością. Wielu zadawało sobie pytanie, co było powodem rozstania. W udzielonym „Wprost” w kwietniu tego roku wywiadzie Monika Richardson (przyjęła nazwisko byłego męża) potwierdziła, że Zbigniew Zamachowski ją zdradził. Ostatecznie małżeństwo rozpadło się w styczniu, czyli pół roku temu.

W najnowszym wpisie na Instagramie, który został opatrzony zdjęciem fragmentu książki Jakuba Zająca „Halt. Zapiski z domu trzeźwienia”, dziennikarka przyznała, że wakacje w Hiszpanii, na które wyjechała z nowym ukochanym, dały jej nową energię. Zachęciła swoich fanów, by w miarę możliwości również udawali się na wakacyjne wyjazdy.

„Miałam cudowne wakacje, przypomniałam sobie, jak pięknie jest na Costa Blanca i mam nadzieję, zachęciłam Waż również do opuszczenia czterech ścian w tym przedziwnym, okolopandemicznym czasie.”, rozpoczęła. 

Po czym nawiązała do opinii, że zbyt szybko rozpoczęła nowy związek po rozstaniu...

Czytaj także: Monika Richardson jest zakochana! Kim jest partner gwiazdy? 

Monika Richardson wciąż przeżywa rozstanie ze Zbigniewem Zamachowskim

Żona (już niebawem była) Zbigniewa Zamachowskiego postanowiła rozliczyć się z komentarzami, w których zarzucono jej, że zbyt szybko weszła po rozstaniu w kolejną relację. Wyjaśniła, że rozpad poprzedniego związku jest dla niej nadal bolesny i tak będzie zapewne jeszcze przez długi czas. Nowy związek tego nie zmieni...

„Dzisiaj zamieszczam jeszcze jeden fragment książki Kuby Zająca „HALT”, tym razem o grozie samotności, nie tylko alkoholika. Pytacie, czy nie za szybko zamknęłam poprzedni rozdział życia. Otóż ja jeszcze niczego nie zamknęłam. Długo będę się leczyć z mojego dziesięcioletniego związku, w którym byłam złodziejką męża, złą macochą i osobą współuzależnioną jednocześnie. Może nigdy nie dojdę do siebie w pełni”, stwierdziła gorzko.

Związek z Konradem Wojterkowskim to dla niej po prostu danie szansy szczęściu.

„Na razie po prostu staram się nie pozwolić na to, żeby w tej żałobie emocji życie przepłynęło mi między palcami. Zanim ocenicie, pamiętajcie, że sama jestem dla siebie najsurowszym sędzią”, zaapelowała.

Czytaj także: Zbigniew i Monika Zamachowscy rozstali się. Razem przeszli naprawdę wiele...

Monika Richardson jest w związku z Konradem Wojterkowskim

O tym, że są razem, media dowiedziały się pod koniec maja. Wówczas na profilu Konrada Wojterkowskiego ukazało się wspólne zdjęcie z dziennikarką, które było potwierdzeniem, że są w związku. Monika Richardson nie chciała jednak nowej relacji komentować na łamach mediów zbyt wylewnie.

„To bardzo świeże uczucie. Nic jeszcze nie umiem powiedzieć. Dopiero się poznajemy... Tak, serce zabiło mocniej. Ale nie chcę mówić więcej”, zaznaczyła.

Gdy wszystko stało się jasne, zakochani zaczęli zamieszczać wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych. Wyjechali również na gorące wakacje na wspomnianą Costa Blancę.  

Czytaj także: Monika Zamachowska wyjawiła dlaczego nie zdecydowała się na dziecko ze Zbigniewem 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?