Monika Zamachowska, Viva! 2014
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
Z ŻYCIA GWIAZD

Monika Richardson pokazała pierwsze wspólne zdjęcie z ukochanym

Para udała się na wakacje. Dokąd wyjechali?

Olga Figaszewska 7 czerwca 2021 06:25
Monika Zamachowska, Viva! 2014
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Monika Richardson wraz z ukochanym wybrała się w romantyczną podróż. Dokąd się udali? Dziennikarka zamieściła w sieci pierwsze zdjęcie z Konradem Wojterkowskim. Fani zwrócili uwagę na jedną rzecz.

Monika Richardson zakochana

Ostatni czas nie był dla niej łatwy. Po rozstaniu z mężem Monika Richardson nie zamknęła się na miłość. W nieoczekiwanym momencie spotkała mężczyznę, przy którym czuje się szczęśliwa. I nie zamierza już tego ukrywać, chociaż początkowo nie była ostrożna z komentowaniem doniesień.

Monika Richardson poznała biznesmena Konrada Wojterkowskiego podczas wywiadu dla tygodnika Wprost. Okazało się, że wiele ich łączy, „Tak nam się dobrze rozmawiało, że to nie była ostatnia nasza rozmowa, bo bardzo się polubiliśmy ... i lubimy do dzisiaj, a że oboje byliśmy sami, to postanowiliśmy pobyć nieco dłużej, niż tylko na wieczorne rozmowy. Jak długo los obdarzy nas radością wspólnego obcowania, nie wiemy. Wiemy jedno: życie jest za krótkie, żeby marnować je na bycie samotną matką czy ojcem, więc jesteśmy razem”, pisał ukochany gwiazdy w jednym z postów na Instagramie.

Sprawdź też: Monika Richardson jest zakochana! Kim jest partner gwiazdy? 

Biznesmen jako pierwszy ogłosił, co łączy go z dziennikarką. Fani na próżno wypatrywali do niedawna wspólnych zdjęć pary na profilu gwiazdy. Teraz się to zmieniło.

Monika Richardson wyjechała z ukochanym na wakacje

Ich relacja wciąż się rozwija. Niedawno Monika Richardson i Konrad Wojterkowski wyjechali na wspólne wakacje. „#uciekliśmy”, napisała dziennikarka pod pierwszym zdjęciem z partnerem.

Widać, że gwiazda jest szczęśliwa. To od razu zauważyli fani dziennikarki. W komentarzach nie zabrakło życzeń i gratulacji. „Fajnie ze sobą wyglądacie. Dużo zdrowia i miłości”, „ Moniko jesteś wzorem do naśladowania. Szukasz swojego szczęścia za wszelką cenę nie myśląc co ludzie powiedzą. Zazdroszczę odwagi ”, „Szczęścia i tylko szczęścia ”, „Dużo szczęścia, spokoju i miłości dla Was” czytamy.

Zobacz też: Monika Zamachowska przerywa milczenie! Ujawniła prawdę o rozwodzie i zdradzie męża

Okazuje się, że para wybrała się do Hiszpanii. W kolejnym poście Monika Richardson zdradziła, jak spędzają wolny czas. „Relaks, kawa, pierwsze rozmowy, wspólny plan. Inna rzecz, że tło pomaga... Hiszpania to moja miłość od osiągnięcia pełnoletniości. Ale Costa Blanca: Denia, Gandia, Alicante i oczywiście Valencia, a ostatnio również Calpe i Altea to moje ostatnie zauroczenia. Mniej tłoczno i mniej gorąco, niż w Andaluzji, piękne plaże, fajni ludzie. Dlatego skrobnę tutaj to i owo o tej wyprawie, licząc że namówię Was na poznawanie tych pięknych miejsc”, napisała.

Życzymy wspaniałej podróży!  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?