Monika Zamachowska, VIVA! 10/2014
Fot. Robert Wolański
O TYM SIĘ MÓWI

Monika Zamachowska wyjawiła dlaczego nie zdecydowała się na dziecko ze Zbigniewem 

Dziennikarka wraca do marzeń o trzecim dziecku...

Aleksandra Andrzejak 19 kwietnia 2021 20:57
Monika Zamachowska, VIVA! 10/2014
Fot. Robert Wolański

Kilka tygodni temu media obiegła informacja o rozstaniu Moniki i Zbigniewa Zamachowskich. Jeden z tygodników doniósł, że aktor odszedł do innej kobiety. Kolejne doniesienia również nie stawiają go w dobrym świetle...

Monika i Zbigniew Zamachowscy rozstali się

Monika i Zbigniew Zamachowscy byli razem przez 10 lat. Ślub wzięli w 2014 roku. Kilka tygodni temu do mediów wypłynęły informacje, że para się rozstała. Dziennikarka przyznała, że to nie ona podjęła decyzję o rozstaniu. Okazuje się, że wraz z mężem zmagali się z kryzysem już od dłuższego czasu...

W ostatnim wywiadzie dla tygodnika Wprost wyznała, że Zbyszek „zdradził ją z inną”, a jego medialna wyprowadzka i wynoszenie mebli doprowadziło ją do szału.  Monika w rozmowie zapewniła, że nie ma żalu do nowej partnerki Zbyszka: „Jakim musiałabym być człowiekiem, by mu życzyć samotności, czy nieszczęścia? Nie życzę mu tego. Ktoś pewnie zaraz zamieszka w jego sercu”.

Zobacz także: Monika Zamachowska przerywamilczenie! Ujawniła prawdę o rozwodzie i zdradzie męża

Monika Zamachowska, VIVA! sierpień 2017
Fot. Agnieszka Kulesza i Łukasz Pik/COMPLETE

Monika Zamachowska: dzieci

Monika Zamachowska w dalszej części wywiadu dla Wprost znów wróciła do swoich planów macierzyńskich. Jakiś czas temu wspominała, że chciałaby jeszcze zajść w ciążę. „Przecież nie byłoby trudno dojść do wniosku, że jestem felerna, że żadnego związku nie potrafię utrzymać, bo trzecie małżeństwo się rozpada, bo facet mnie zostawia. A ja bardzo chciałabym się jeszcze zakochać. Ba! Tak jak powiedziałam w rozmowie z Magdą Umer dla Wprost, bardzo chciałabym jeszcze mieć dziecko. Pewnie ten pociąg już odjechał, jestem realistką. W kategoriach cudu trzeba by traktować moje ponowne macierzyństwo” - wyznała w rozmowie z Wprost.

Zobacz także: Co łączy Gabrielę Muskałę i Zbigniewa Zamachowskiego? W sieci pojawiło się ich wspólne zdjęcie

Monika Zamachowska, Viva! 2014
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Dziennikarka zdobyła się także na wyznanie, dlaczego przez dziesięć lat małżeństwa nie zaszła w ciążę ze Zbigniewem Zamachowskim. „Po 42 roku życia płodność kobiety spada drastycznie. Ale kto zabroni marzyć? To dla mnie samej trochę dziwne, bo jednocześnie nigdy nie chciałam mieć dzieci ze Zbyszkiem. (...) Intuicja, instynkt podpowiadały mi, że to nie jest dobry pomysł” - dodała.  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.