Zbigniew Zamachowski, Viva! 17/2021
Fot. Antoni Zamachowski
O TYM SIĘ MÓWI

Zbigniew Zamachowski i Gabriela Muskała zadebiutowali na salonach

To pierwsze oficjalne wyjście pary

Olga Figaszewska 11 października 2022 11:45
Zbigniew Zamachowski, Viva! 17/2021
Fot. Antoni Zamachowski

Od pewnego czasu media donosiły, że Zbigniew Zamachowski odnalazł miłość i wsparcie u boku Gabrieli Muskały. Połączyło ich wielkie uczucie i wspólna pasja. Teraz, po raz pierwszy pojawili się razem na premierze filmu, a fotoreporterom udało się uchwycić ich na kilku zdjęciach. 

Relacja Zbigniewa Zamachowskiego i Gabrieli Muskały

Nie da się ukryć, że informacje o ich związku były zaskoczeniem dla wszystkich. Po rozstaniu z żoną, aktor związał się z Gabrielą Muskałą. Połączyła ich wspólna pasja i bagaż życiowych doświadczeń. Podobno uczucie narodziło się między nimi podczas pracy do spektaklu Oszuści. Zbigniew Zamachowski i Gabriela Muskała unikali branżowych wyjść. 

„To nie są ludzie, którym zależy na obecności w mediach. To artyści, ich życiem jest sztuka. Zbyszek ma teraz szansę na zupełnie inny związek niż ten, który tworzył z Moniką. Gabrysia to kobieta ciepła, skromna, ale niezależna i ceniąca wolność. Nie zależy jej na legalizacji związku, nawet na wspólnym mieszkaniu. Zbyszek na pewno nie będzie się czuł przez nią dominowany”, mówiła jakiś czas temu w rozmowie z Party ich znajoma.

Para nie komentowała też swojej relacji. Aktorka w jednym z wywiadów wypowiadała się w samych superlatywach na temat partnera i jego talentu. Nie zamierzała wtedy poruszać tematu medialnych doniesień.

„Jest wspaniałym aktorem. To, co zrobił do tej pory, to jest historia kina. On jest wspaniałym aktorem. Wszyscy to wiedzą. Mogę powiedzieć o Zbyszku jako aktorze. Widziałam wiele jego filmów. Widziałam go u Kieślowskiego, u Kuca, u Wajdy i na scenie. Uważam, że jest wybitnym aktorem. Jest ikoną i historią polskiego filmu i teatru. I to wszystko, co chciałabym powiedzieć na jego temat”, opowiadała w Jastrząb Post w 2021 roku.

Zobacz też: 9 lat różnicy i zostawienie męża dla kobiety... Tak wyglądało pierwsze małżeństwo Zbigniewa Zamachowskiego

Zbigniew Zamachowski i Gabriela Muskała zadebiutowali na salonach

Jak niedawno podał Super Express, para wkroczyła na nowy etap i zamieszkali razem. „Od kilku tygodni Zbyszek mieszka na Mokotowie u swojej nowej partnerki, aktorki Gabrieli Muskały”, czytamy w dzienniku.

Teraz pojawili się u swojego boku na pierwszym oficjalnym wyjściu podczas premiery filmu „Orzeł. Ostatni patrol”. Uśmiech nie schodził z twarzy aktorskiej pary. Nie odstępowali siebie na krok, ale na czerwonym dywanie pozowali osobno. Jednak fotoreporterom udało się im wykonać kilka zdjęć.
Życzymy wszystkiego, co najpiękniejsze! 

Czytaj też: Katarzyna Chrzanowska i Bogusław Linda mieli romans. Na drodze do ślubu stanął im Paryż

Zbigniew Zamachowski i Gabriela Muskała, Uroczysta premiera filmu Orzeł. Ostatni patrol, 2022
Fot. TRICOLORS/East News

Zbigniew Zamachowski i Gabriela Muskała, Uroczysta premiera filmu Orzeł. Ostatni patrol, 2022
Fot. TRICOLORS/East News

Zbigniew Zamachowski i Gabriela Muskała, Uroczysta premiera filmu Orzeł. Ostatni patrol, 2022

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?