Zbigniew Zamachowski, Viva! 22/2019
Fot. Szymon Szcześniak/LAF AM
Z ŻYCIA GWIAZD

Zbigniew Zamachowski przedstawił mamie nową partnerkę. Niespodziewana reakcja

Związek Zbigniewa Zamachowskiego i Gabrieli Muskały wszedł na kolejny etap? 

Dorota Falkowska 31 lipca 2021 10:01
Zbigniew Zamachowski, Viva! 22/2019
Fot. Szymon Szcześniak/LAF AM

Cztery miesiące temu Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski ogłosili swoje rozstanie. Od tamtego czasu do mediów trafiają kolejne informacje na temat ich nowych partnerów. Pod koniec maja było już wiadomo, że Monika Richardson układa sobie życie z biznesmenem Konradem Wojterkowskim. Co do Zbigniewa Zamachowskiego, media donoszą, że aktor zaczął spotykać się z Gabrielą Muskałą, a ich związek staje się coraz bardziej oficjalny. 

Zbigniew Zamachowski przedstawił mamie nową partnerkę

Jak donosi tygodnik „Na Żywo”, Zbigniew Zamachowski zdecydował, że przedstawi swoją nową partnerkę mamie. Miał ku temu idealną okazję, gdy przyjechał ostatnio ze spektaklem "Oszuści" do rodzinnej Brzeziny. Mama aktora, pani Józefa, wraz z jego ojczymem zasiedli na widowni, skąd mogli przyjrzeć się Zbyszkowi i partnerującej mu na scenie Gabrieli. 

Według tygodnika mama Zamachowskiego żywiła wielką sympatię do Moniki Richardson. „Monika jest dziewczyną kontaktową, uśmiechniętą i w ogóle nie narzeka”, mówiła o niej. W związku z czym mama Zamachowskiego nie kryła rozczarowania, gdy dowiedziała się o rozpadzie małżeństwa syna.  

Po spektaklu "Oszustów" cała czwórka miała okazję spędzić ze sobą czas; wtedy po raz pierwszy aktor przedstawił rodzicom Gabrielę Muskałę. Informator gazety zdradził, że pani Józefa „bardzo ciepło, chociaż z pewną rezerwą przyjęła partnerkę syna”. 

Anonimowa osoba z otoczenia rodziny twierdzi, że zjednanie sobie przychylności mamy Zbyszka nie będzie łatwym zadaniem dla jego nowej partnerki, ponieważ pani Józefa odnosi wrażenie, że to właśnie przez Gabrielę Muskałę małżeństwo jej syna się rozpadło. 

Zobacz także: Monika Richardson gorzko o relacji ze Zbigniewem Zamachowskim! „Byłam złodziejką męża”

Zbigniew Zamachowski i Monika Richardson o rozpadzie małżeństwa

Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski byli małżeństwem przez siedem ostatnich lat. Aktor dla związku z dziennikarką rozstał się z żoną Aleksandrą Justą, z którą ma czwórkę dzieci. Po tym jak pod koniec marca br. roku wyszło na jaw, że Richardson i Zamachowski zakończyli swój związek,  dziennikarka udzieliła wywiadu, w którym wyjawiła, że aktor zostawił ją dla innej kobiety. Opisała też swoją sytuację w instagramowym poście. 

Jak tę sytuację komentuje Zbigniew Zamachowksi? Aktor w marcu wydał oficjalne oświadczenie, w którym poprosił o uszanowanie prywatności. O samym rozstaniu wypowiedział się bardzo skrótowo w rozmowie z Onetem:

Jest wiele rzeczy, które gdybym miał na nie wpływ, pewnie zrobiłbym inaczej. Jak każdy popełniałem błędy. Ale staram się nie żałować, bo ten żal niczego dobrego nie czyni. Poza tym mam nieustanne poczucie, że nasze życie jest nie tylko sumą podejmowanych decyzji, ale też wypadkową przeznaczenia. Czemuż ja mam żałować czegoś, co się nie stało albo stało, kiedy nie do końca mam na to wpływ” – ocenił. 

Czytaj też: Monika Richardson jest zakochana! Kim jest partner gwiazdy? 

Gabriela Muskała, Zbigniew Zamachowski w spektaklu Oszuści
Fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER

Gabriela Muskała, Zbigniew Zamachowski w spektaklu "Oszuści"

Zbigniew Zamachowski z byłą żoną Moniką
Fot. Mateusz Jagielski/East News
Zbigniew Zamachowski z byłą żoną Moniką Richardson

Wideo

Od 35 lat jest szczęśliwym mężem; cieszy się, że synowie nie poszli w jego ślady. Mirosław Baka prywatnie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

SYLWIA GRZESZCZAK: traumatyczne przeżycia w show-biznesie, strach i samotność na długo naznaczyły jej życie. Odrodziła się! EWA KASPRZYK I MAŁGORZATA BERNATOWICZ: matka i córka. Drzemie w nich gen szaleństwa. Jak to wpływa na ich relacje? MICHAŁ FIGURSKI o tym, jak to jest stracić wszystko, obudzić się na szpitalnej sali w nowej rzeczywistości i zaczynać od nowa. ALLAN STARSKI: wybitny polski scenograf, mistrz wyobraźni. Ulubiony scenograf – i przyjaciel – Andrzeja Wajdy na Festiwalu Filmowym w Gdyni odbierze Platynowe Lwy za całokształt twórczości.