Sarah Jessica Parker, Willie Garson, Kalifornia, 01.06.2008 rok
Fot. Jeff Kravitz/FilmMagic
O TYM się mówi!

Willie Garson nie żye. Aktor znany  z serialu Seks w wielkim mieście miał 57 lat 

Co było przyczyną śmierci?

Gabriela Czernecka 22 września 2021 08:16
Sarah Jessica Parker, Willie Garson, Kalifornia, 01.06.2008 rok
Fot. Jeff Kravitz/FilmMagic

Willlie Garson nie żyje. Aktor znany m.in. z kultowej roli Stanforda Blatcha w serialu Seks w wielkim mieście miał 57 lat. Smutne wieści potwierdził syn aktora, Nathen. Jak podaje Variety, Willie Garson zmagał się z chorobą...

Willlie Garson nie żyje miał 57 lat 

Willie Garson zmarł w wieku 57 lat. Aktor znany był głównie z roli w serialu Seks w weilkim mieście i Białe Kołnierzyki, ale na koncie miał ponad 150 ról. Zagrał m.in. w Dniu świstaka,, Hawaii 5.0 czy Ally McBeal. Oświadczenie po jego śmierci wydała stacja HBO, dla której stworzono jedną z wymienionych wyżej produkcji, Seks w wielkim mieście: „Był zarówno w życiu, jak i na ekranie, oddanym przyjacielem i promykiem dla wszystkich w swoim wszechświecie. Stworzył jedną z najbardziej lubianych postaci z panteonu HBO i był członkiem naszej rodziny przez 25 lat. Jesteśmy głęboko poruszeni jego odejściem i składamy najszczersze kondolencje jego rodzinie i bliskim”, czytamy. 

Zobacz również: Nowe szaty królowych? Czym zaskoczą nas bohaterki kontynuacji „Sex and the City”?

Śmierć Williego Garsona potwierdził także jego syn, Nathen: „Kocham Cię tato. Spoczywaj w pokoju. Cieszę się, że mogłem być częścią Twojej przygody i jestem dumny z tego, ile osiągnąłeś. Zawsze będę Cię kochał, ale teraz wyruszysz we własną podróż. Zawsze będziesz przy mnie”, napisał.

Jak podaje producent serialu Seks w wielkim mieście, Michael Patrick King w rozmowie z Variety, Willie Garson wziął udział w nagraniach do kontynuacji Seksu w wielkim mieście, pod tytułem And Just Like That... „Jego oddanie było widoczne podczas każdego dnia  (...). Dawał z siebie wszystko, nawet gdy był chory”, przekazał Variety 

Willie garson, SARAH JESSICA PARKER
Fot. Gotham/GC Images)

Willie garson
Fot. Jeff Vespa/WireImage

Sarah Jessica Parker, Willie Garson, Kalifornia, 01.06.2008 rok
Fot. Jeff Kravitz/FilmMagic

Sarah Jessica Parker, Willie Garson, Kalifornia, 01.06.2008 rok

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.