Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Małgorzata Rozenek-Majdan zdradziła, w którym jest miesiącu ciąży!

Kiedy jej syn przyjdzie na świat?

Redakcja VIVA! 30 stycznia 2020 09:00
Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan ogłosili pod koniec roku, że wkrótce powitają na świecie synka. Radosna nowina uszczęśliwiła fanów pary – małżeństwo od dawna marzyło o powiększeniu rodziny, nie ukrywając, że ich jedyną szansą jest procedura in vitro. Perfekcyjna Pani Domu zdradziła właśnie, że do porodu zostało niewiele czasu!

Małgorzata Rozenek-Majdan kiedy urodzi?

Małgorzata Rozenek-Majdan nie ukrywa swojego szczęścia przed fanami. Na swoim Instagramie publikuje nie tylko pełne uroku zdjęcia, ale także przemyślenia na temat macierzyństwa.

Wiemy też, że pozostaje aktywna zawodowo, dlatego będzie uczestniczyć w nagraniach najnowszej edycji programu Projekt Lady – zamierza zrezygnować z pracy dopiero w ósmym miesiącu ciąży. Kiedy to nastąpi? Żona Radosława Majdana potwierdziła, że zostanie mamą już w… czerwcu!

„To już połowa… Szkoda, że ten czas tak szybko leci”, napisała ostatnio na swoim Instagramie, publikując czułe zdjęcie z ukochanym mężem.

Fani pary nie szczędzą komplementów przyszłym rodzicom, i trudno się nie zgodzić, że Małgorzata Rozenek-Majdan wygląda po prostu kwitnąco!  

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA KRUPIŃSKA-KARPIEL – Ma urodę, udane dzieci, kochającego męża, wymarzoną pracę. Kobieta idealna? KATARZYNA GRONIEC w wieku 20 lat była gwiazdą legendarnego „Metra”. Jak teraz wygląda jej życie? NIKODEM SKOTARCZAK – Nikoś, najsłynniejszy gangster PRL, został legendą już za życia... Pasjonująca rozmowa Z MICHAŁEM RUSINKIEM o języku polskim, który zmienia się wraz z nami. Jak? W cyklu EXTRA: Rewia, jej miłość! Witamy w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej.