Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Małgorzata Rozenek-Majdan zaskoczyła ciążową stylizacją!

Jej brzuszek jest już naprawdę spory!

Sabina Zięba 20 grudnia 2019 09:00
Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Od momentu, gdy Małgorzata Rozenek-Majdan ogłosiła ciążę, nie milkną doniesienia mediów o szczegółach jej błogosławionego stanu. Podobno gwiazda ma na świecie w przyszłym roku powitać swojego trzeciego syna. Będzie to jednak dopiero pierwsze dziecko dla Radosława Majdana. Aktualnie prezenterka coraz śmielej pokazuje swoje zaokrąglone kształty. Ostatnia stylizacja jest naprawdę pierwszorzędna!

Ciążowa stylizacja Rozenek-Majdan

Małgorzata i Radosław o potomka starali się bardzo długo i teraz naprawdę cieszą się radosnymi chwilami. Choć w ostatnim czasie prezenterka nosiła oversizowe ubrania, by ukryć ciążowe kształty, teraz po raz pierwszy maksymalnie je podkreśliła.

Na swoim InstaStory w czwartkowy wieczór 19 grudnia, gwiazda opublikowała look idealny na święta. Małgorzata Rozenek pozuje w czerwonej sukience typu bodycon, która idealnie opina całą jej sylwetkę. W ten sposób podkreśliła swój ciążowy brzuszek i widać, że jest już naprawdę spory!

Wiadomo, że kreacja pochodzi ze sklepu internetowego Nudyess i kosztuje 359 złotych. Podoba Wam się taka stylizacja?  

Fot. Instagram @m_rozenek

Fot. Instagram @m_rozenek

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.