Rozenek święta
Fot. Instagram
O TYM SIĘ MÓWI

Małgorzata Rozenek-Majdan ujawniła płeć swojego dziecka!

Chłopiec czy dziewczynka?

Sabina Zięba 24 grudnia 2019 09:30
Rozenek święta
Fot. Instagram

W wigilijny poranek w Dzień Dobry TVN wyemitowano wywiad, jaki przeprowadziła z Małgorzatą i Radosławem Majdanami, Agnieszka Jastrzębska. Para opowiedziała o szczegółach z codziennego życia, o tym, jak wyglądają przygotowania do przywitania potomka, a nawet zdradziła płeć!

Małgorzata Rozenek-Majdan o trudnościach zajścia w ciążę

Perfekcyjna Pani Domu i Radosław Majdan długo starali się o dziecko. Teraz, kiedy ogłosili, że Małgorzata jest w stanie błogosławionym, nie ukrywają swojej radości. Choć gwiazda długo maskowała ciążę, teraz stopniowo ujawniają fanom kolejne informacje, dotyczące szczęśliwego czasu.

W trakcie rozmowy Małgorzata Rozenek-Majdan wyjawiła: „Piękne święta przed nami i ogólnie piękny czas. Cała nasza rodzina cieszy się i wszyscy mamy takie poczucie, że ta magia się dzieje. Powiedziałam Radziowi, żeby nie spodziewał się jakiś wybitnych prezentów, bo już jeden ma”.

Zdradziła również, że wcześniej dwa razy poroniła: „To było ogromne marzenie. Bardzo dużo robiliśmy my, jak i nasi lekarze, żeby to marzenie się spełniło (...) Ja już traciłam nadzieję. Myślałam, że to już końcówka naszych starań (...) To trudne dla pary, bo życie podporządkowujesz już pod pewien schemat zachowań (...) Mieliśmy też dwie przykre sytuacje, gdy myśleliśmy, że się udało, a jednak nie. Ja się teraz bałam już cieszyć”.

Płeć dziecka Rozenek

Wiadomo, że prezenterka ma różne zachcianki. Radosław opowiadał: „Ostatnio w środku nocy zdarzyło mi się jechać po lody dla Małgosi!”, z kolei ona śmiała się, że prosiła o lody, chociaż ich nie lubi, a przez pierwsze trzy miesiące miała ochotę również na popcorn, którego normalnie nie je.

Były piłkarz nie ukrywa swojej radości. W końcu będzie to jego pierwsze dziecko: „Jestem szczęśliwy, to oczywiste (....) Nie oddaje to jednak emocji, które naprawdę czuję”. Dodał również: „To jest duży chłopiec!”, zdradzając, że oczekują syna.

Perfekcyjna Pani Domu o ukrywaniu ciąży

Okazało się, że ukrywanie brzuszka było dla Małgorzaty nie lada wyzwaniem. Wszystko przez to, że przybrała dużo na wadze: „Sporo przytyłam w pierwszym trymestrze. Nie wstydzę się tego, że jestem typem mamy, która w ciąży jest pełna. Mam taką budowę, że od początku mam spory brzuch. Tak było też ze Stasiem i Tadziem”, a Radosław jej wtórował: „Śmieję się, że Małgosia stworzyła naszemu dziecku idealne warunki, ma dużo przestrzeni”.

Imię dziecka Radosława i Małgorzaty 

Choć szczęśliwa para nie wyjawiła imienia dla swojego syna, wiadomo, że już je wybrali. Przyszli rodzice nie zdecydowali się na nic nowoczesnego, a chcą postawić na klasykę. Radosław zdradził: „To imię było z nami od początku”.  

Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan i Agnieszka Jastrzębska

Małgorzata Rozenek-Majda, Radosław Majdan, Dzień Dobry TVN
Fot. zrzut ekranu

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.