Trwają poszukiwania chętnych do kolejnej edycji programu!

Rafał Kowalski 21 kwietnia 2021 16:44

Emisja drugiej edycji Down The Road w telewizji TTV dobiega końca. Widzowie poznali szóstkę uczestników Paulę, Paulinkę, Paulinę, Janka, Szymona i Adama. Każdy z nich, choć na dzień zmaga się z Zespołem Downa, jest pięknym i wartościowym człowiekiem. Gwiazdy show TTV zaprezentowały się wczoraj u Kuby Wojewódzkiego z najlepszej strony. A jacy są prywatnie?

Down The Road 2 – uczestnicy prywatnie. Czy będzie 3. edycja?

Choć w programie Kuby Wojewódzkiego szóstce bohaterów Down The Road 2 towarzyszył Przemysław Kossakowski, prowadzący formatu nie powiedział za wiele. Udało mu się jednak dojść do głosu przy pytaniu o trudne momenty na planie. „Narzuciłem sobie rygor, aby w programie nie popłynęły mi łzy. Regularnie wydarzały się jednak sytuacje, które były bardzo trudne. W pewnym momencie było takie przesilenie emocjonalne, że musieliśmy przerwać zdjęcia”, opowiadał Przemek Kossakowski.

Z kolei jego towarzysze zachwycili między innymi humorem. Gdy Kuba Wojewódzki zapytał o wady Przemysława Kossakowskiego, Janek Skiba odpowiedział niespodziewanie. „Przepraszam bardzo, ostatnio pożyczałem pieniądze, żeby zapłacić za autostradę. Przemek powiedział, że mi odda i nie oddał. To było chyba 20 kun”, opowiadał 28-latek, na co publiczność zareagowała gromkim śmiechem.

CZYTAJ TEŻ: Przemek Kossakowski jest wolontariuszem. Ale to nie koniec! Wkrótce chce zostać art terapeutą

Co robią na co dzień i jakie mają marzenia wszyscy uczestnicy przełomowego dla polskiej telewizji programu? Przeczytaj poniżej pod zdjęciami bohaterów Down The Road. Już dziś też wiadomo, że za kilka miesięcy powstanie trzeba edycja show. Chętni – z pomocą rodzin - mogą zgłaszać się przez specjalny formularz na stronie TVN. 

1/7
Down The Road 2, Paulina Ochocka wiek
Copyright @materiał promocyjny TVN
1/7

Paulina Ochocka z Błoni pod Warszawą ma 28 lat i na co dzień pomaga mamie w zakładzie fryzjerskim. Lubi Rihannę i zajęcia z zumby. W programie nadano jej przydomek Szefowa, ze względu na jej zdecydowany charakter. Radość i głośny, charakterystyczny śmiech przeplatał się w programie z wrażliwością 28-latki. 

2/7
Down The Road 2, Paula Rakowska
Copyright @materiał promocyjny TVN
2/7

28-letnia Paula Rakowska z Bydgoszczy od lat walczy o prawa kobiet, a także próbuje swoich sił w pisaniu. Jej debiutem wydawniczym ma być erotyk. W programie uczestniczka podchodziła do nowo poznanych osób bardzo ostrożnie. Gdy jednak im zaufała, była duszą towarzystwa. Chciałaby wkrótce wyprowadzić się z domu.

3/7
Down The Road 2, Paulina Pigan zdjęcia
Copyright @materiał promocyjny TVN
3/7

Paulina Pigan z Rudy Śląskiej ma 22 lata. Na ekranie dała się poznać jako wesoła i rezolutna. W programie  Paulina zdążyła się też zakochać. W oko wpadł jej inny uczestnik - Szymon. W przyszłości chciałaby zostać stylistką paznokci bądź aktorką. 22-latka uwielbia występować przed kamerą.

4/7
Down The Road 2, Szymon Grzech zdjęcia
Copyright @materiał promocyjny TVN
4/7

Wspomniany wyżej Szymon Grzech pochodzi z Krakowa. 25-latek nieraz zaskoczył widzów swoimi tekstami na podryw i przemyśleniami dotyczącymi związków. W rzeczywistości Szymon jest jednak skromny i nieśmiały. W wolnych chwilach dużo czyta. Marzy, by zamieszkać w Los Angeles i zostać piosenkarzem.

5/7
Down The Road 2, Jan Skiba wiek
Copyright @materiał promocyjny TVN
5/7

28-letni gdańszczanim Jan Skiba uwielbia scenę i różne formy sztuki. Doskonale gra na saksofonie, jest częścią zespołu Remont Pomp. W programie ulubieniec widzów pokazał też umiejętności aktorskie. Po zakończeniu nagrań poznał mamę Przemka Kossakowskiego, która też mieszka w Trójmieście.

6/7
Down The Road 2, Adam Wdówka
Copyright @materiał promocyjny TVN
6/7

Najmłodszy w programie Adam Wdówka ma 20 lat. Pochodzący z Opoczna młodzieniec od lat zdobywa medale w pływaniu i trenuje boks. Jego pasjami zachwycony był sam Przemek Kossakowski. W wolnym czasie Adam gra też na perkusji i bębenku oraz jest animatorem w przedszkolu. W programie 20-latek mocno tęsknił za rodziną.

7/7
Down The Road 2, uczestnicy u Kuby Wojewódzkiego
Copyright @materiał promocyjny TVN
7/7

Na kanapie u Kuby Wojewódzkiego cała szóstka zaskoczyła po raz kolejny. Widzowie pisali w sieci, że był to jeden z najlepszych ostatnich odcinków show. Lubicie ekipę „Down The Road 2”? Już niedługo trzecia edycja programu!

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.