o tym jest głośno

To nagranie chwyta za serce! Tak 53-latek z zespołem Downa wita się z ojcem po rozłące 

Film poruszył ponad 20 mln osób!

Monika Katarzyna Krupska 5 września 2018 19:00

To przywitanie na lotnisku poruszyło ludzi na całym świecie. Kilka dni temu siostra chorego na zespół Downa Matta opublikowała w sieci wideo brata z ojcem. Panowie nie widzieli się dokładnie przez pięć dni. Była to ich najdłuższa rozłąka od 25 lat...

Piękne przywitanie 

53-letni Matt Cobrink w sierpniu poleciał do Nowego Jorku, aby spotkać się ze swoim ulubionym bejsbolistą, zawodnikiem New York Yankees. Podróż oznaczała rozłąkę z 88-letnim ojcem, który ukochanego syna odebrał z lotniska. Panowie po śmierci matki Matta - 25 lat temu nie odstępowali siebie na krok. Wideo Marcy wyświetlono ponad 20 mln razy, a jedno z udostępnień zanotowało 12 mln obejrzeń. 

Zobaczcie wzruszające, pełne uścisków i pocałunków przywitanie. Trudno nie uronić przy tym łzy.  

 

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.