o tym jest głośno

To nagranie chwyta za serce! Tak 53-latek z zespołem Downa wita się z ojcem po rozłące 

Film poruszył ponad 20 mln osób!

Monika Katarzyna Krupska 5 września 2018 19:00

To przywitanie na lotnisku poruszyło ludzi na całym świecie. Kilka dni temu siostra chorego na zespół Downa Matta opublikowała w sieci wideo brata z ojcem. Panowie nie widzieli się dokładnie przez pięć dni. Była to ich najdłuższa rozłąka od 25 lat...

Piękne przywitanie 

53-letni Matt Cobrink w sierpniu poleciał do Nowego Jorku, aby spotkać się ze swoim ulubionym bejsbolistą, zawodnikiem New York Yankees. Podróż oznaczała rozłąkę z 88-letnim ojcem, który ukochanego syna odebrał z lotniska. Panowie po śmierci matki Matta - 25 lat temu nie odstępowali siebie na krok. Wideo Marcy wyświetlono ponad 20 mln razy, a jedno z udostępnień zanotowało 12 mln obejrzeń. 

Zobaczcie wzruszające, pełne uścisków i pocałunków przywitanie. Trudno nie uronić przy tym łzy.  

 

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.