O TYM SIĘ MÓWI

Bartek Królik zamieścił w sieci urocze zdjęcie córeczki z zespołem Downa

Jagoda przyszła na świat dwa lata temu

Konrad Szczęsny 22 czerwca 2019 20:06

W lipcu tego roku Jagódka skończy dwa lata. Jej narodziny odbiły się w mediach szerokim echem. Wszystko dlatego, że ojciec dziewczynki, muzyk Bartek Królik, który współtworzył sukces formacji Sistars a obecnie jest jednym z filarów zespołu Agnieszki Chylińskiej, nie ukrywał od początku, że jego córka ma zespół Downa. Teraz opublikował na swoim profilu na Instagramie urocze zdjęcie dziewczynki a fani wprost oszaleli z zachwytu!

Córeczka Bartka Królika, Jagoda Królik

Dziewczynka, która już niebawem będzie obchodziła drugie urodziny, jest oczkiem w głowie rodziców oraz o trzy lata starszej siostry Kalinki. Co jakiś czas 40-letni Bartek Królik publikuje w mediach społecznościowych czułe fotografie, na których pozuje z córką. Jagódka wydaje się wyjątkowo pogodnym dzieckiem: na zdecydowanej większości zdjęć promiennie się uśmiecha.

Mama dziewczynki, Karolina Królik, udzieliła w zeszłym roku wywiadu Annie Lewandowskiej, w którym opowiedziała o swoim najmłodszych dziecku.

„Ona super sobie z nami żyje, a my super sobie żyjemy z nią. Oczywiście ja nie chcę, żeby to brzmiało za słodko, bo to cały czas jest wada genetyczna, z którą mogą wiązać się w przyszłości różne problemy”, podkreślała.

Na najnowszym zdjęciu, opublikowanym przez dumnego tatę, dziewczynka została uwieczniona w dosyć swobodnej pozie, gdy siedzi w wózeczku. Na jej twarzy próżno szukać uśmiechu: jest poważna i skupiona. Muzyk podpisał zdjęcie „daisy”, co po angielsku oznacza „stokrotka”. Fani są niezwykle poruszeni fotografią!

Fani o zdjęciu córki Bartka Królika

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których internauci nie szczędzą dziewczynce komplementów.

„ależ Ona jest urocza! ❤️ 💞🍀”, „Śliczna dziewczynka❤️❤️❤️”, „Spojrzenie takie jak tata 🌼👍🦋”, „Nie znam Twoje Córki ale wydaje mi się, że to spojrzenie ewidentnie mówi, że czegoś chce. Urocza Panna 😃”, „Cudna Jagódka 💚”, podkreślają zachwyceni.

I trudno się z nimi nie zgodzić!  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA stara się żyć eko, ale mówi: „Popełnianie błędów to historia mojego życia. Słynny himalaista PIOTR PUSTELNIK długo wierzył, że zmiany klimatyczne są dziełem natury. Mylił się. EWA ZGRABCZYŃSKA, uratowała tygrysy, teraz ma nową misję. GRETA THUNBERG – świat wreszcie uwierzył młodej aktywistce.