Tomasz Kammel, Viva! 2015
Fot. Agnieszka Kulesza i Łukasz Pik
O TYM SIĘ MÓWI

Tomasz Kammel przemówił ze sceny w Opolu do syna Krzysztofa Krawczyka. Wygłosił ważne słowa

Czy zakończą one konflikt w rodzinie zmarłego artysty?

Rafał Kowalski 31 maja 2021 10:59
Tomasz Kammel, Viva! 2015
Fot. Agnieszka Kulesza i Łukasz Pik

Za nami kilkugodzinny koncert w Opolu – hołd dla Krzysztofa Krawczyka. Podczas muzycznego święta wystąpili m.in.: Piotr Kupicha, Maryla Rodowicz, Rafał Brzozowski, Ryszard Rynkowski, Sylwia Grzeszczak i wielu innych. To, co najmocniej zostanie jednak zapamiętane, to nie wykonania piosenek wokalisty, a słowa, na które zdobyli się Tomasz Kammel i… Edyta Górniak. Czy zakończą one konflikt między Ewą Krawczyk a synem zmarłego gwiazdora?

Tomasz Kammel apeluje o pojednanie w rodzinie Krawczyków

Kilka tygodni po śmierci Krzysztofa Krawczyka do mediów przedostały się smutne informacje. Pierwsze dotyczyły tego, że jego syn nie został ujęty w testamencie. 47-latek wszedł więc na drogę sądową, gdzie domaga się prawa do zachowku. Przy tym wszystkim mężczyzna cierpi  na jedną z odmian padaczki, jest niepełnosprawny i nie może pracować. Mieszka wraz z bliskimi, którzy nadużywają alkoholu. Jak mówił Krzysztof Krawczyk Junior w programie Uwaga TVN, żona ojca przez wiele lat ograniczała mu kontakt z tatą…

Wszystkie te przykre nowiny skomentował podczas opolskiego koncertu prowadzący. „Panie Krzysztofie, nie ma tutaj pana z nami, ale pozdrawiamy. Mamy nadzieję, że ogląda pan ten koncert w telewizji. Życzymy wszystkiego dobrego”, usłyszeli widzowie z ust Tomasza Kammela, który zwrócił się do 47-latka. Publiczność odczytała te słowa jako próbę pogodzenia mężczyzny z macochą.

Przed występami gwiazd Tomasz Kammel wspominał także według Jastrząb Post, że ma nadzieję, że piękny opolski koncert może być pierwszym krokiem do zjednoczenia całej rodziny zmarłego piosenkarza. 

Ewa Krawczyk z mężem, 2014
Fot. Tomasz Adamowicz / Forum

Syn Krzysztofa Krawczyka, Krzysztof Krawczyk Junior UWAGA
Fot. screen z programu Uwaga TVN

Edyta Górniak wspiera Ewę Krawczyk

Kolejnym wzruszającym momentem w czasie koncert The Best of Krzysztof Krawczyk był ten, w którym Edyta Górniak powiedziała kilka słów do wdowy po zmarłym artyście. Wokalistka była jedną z najbardziej lubianych przez Krzysztofa Krawczyka osób w show-biznesie. Wspierała go i jego małżonkę zawodowo i prywatnie. „Pani Ewo, nie wiem, gdzie pani siedzi, nie widzę pani. Jest pani najdzielniejszą kobietą. To, że Krzysztof był szczęśliwy, to jest pani zasługa. Za szczęściem jednego człowieka stoi drugi człowiek”, mówiła Edyta Górniak, co publika w Opolu nagrodziła wielkimi brawami.

Mamy nadzieję, że sytuacja prywatna w rodzinie Krawczyków wkrótce budzić wielkie emocje i wszystko się wyjaśni. Właśnie tego chciałby najpewniej Krzysztof Krawczyk. 

CZYTAJ TEŻ: Krzysztof Krawczyk Junior otrzymał kolejny cios. Opiekun 47-latka ma poważne problemy zdrowotne

Edyta Górniak, Opole, koncert dla Krawczyka
Fot. Jan Bogacz / Forum

Opole, koncert dla Krzysztofa Krawczyka, kto wystąpił
Fot. Jan Bogacz / Forum

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.