Agata Duda
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

To mówi o Agacie Dudzie jej charakter pisma!

Ekspert określił trzy cechy pierwszej damy...

Rafał Kowalski 18 sierpnia 2020 14:52
Agata Duda
Fot. East News

Miesiąc temu Andrzej Duda został wybrany prezydentem Polski na drugą kadencję. Wraz z politykiem nową listę obowiązków wypełnia też jego małżonka. I to właśnie jej charakter pisma zainteresował ekspertów, którzy po pocztówce uwiecznionej na najnowszych zdjęciach, zdołali określić trzy cechy Agaty Dudy. Jakie?

Jaka jest Agata Duda? Ocena po charakterze pisma

Od wielu lat organizowana jest akcja Caritasu pod nazwą Tornister pełen uśmiechów. Do pięknej inicjatywy, w wyniku której kilkadziesiąt tysięcy dzieci z najuboższych rodzin otrzyma wyprawki szkolne, znów dołączyła Para Prezydencka. Na zdjęciach opublikowanych przez kancelarię prezydenta widać, jak Agata i Andrzej Dudowie pakują do tornistrów zeszyty i inne przybory szkolne.

Tegoroczna edycja akcji jest wyjątkowa ze względu na nowe potrzeby uczniów. Te zmieniły się bowiem przez zdalne nauczanie. „Do uczniów trafi również 1000 komputerów, aby umożliwić im uczestnictwo w zajęciach online w czasie pandemii koronawirusa”, czytamy w artykule opublikowanym przez kancelarię prezydenta.

Uwagę grafologów przykuło jedno ze zdjęć, na którym pierwsza dama uzupełnia kartkę z pozdrowieniami dla jednej z uczennic. Na podstawie stawianych liter udało się określić kilka cech żony prezydenta. „Wyraziste dolne elementy liter to przejaw ogromnej siły wewnętrznej oraz zdolności przezwyciężania życiowych niedogodności. Jest to jednocześnie oznaka finansowej zaradności”, ocenił ekspert z portalastrologia.com.pl.

Widzicie w pierwszej damie te cechy? 

Agata Duda
Fot. Bartosz Krupa / East News

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Pierwsza Dama (@pierwszadama_akd)

TAGI #Agata Duda

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.