METAMORFOZY GWIAZD

Niewiarygodna metamorfoza Tiny Turner. Czy 80-letnia gwiazda padła ofiarą botoksu?

Artystka obchodzi dzisiaj urodziny!

Konrad Szczęsny 26 listopada 2019 16:31

Od lat jest uważana za posiadaczkę najbardziej seksownych nóg w światowym show-biznesie. Jej talent jest wprost proporcjonalny do życiowego doświadczenia: przez lata była katowana przez męża, Ika Turnera. Mimo tych traum, w tym załamania kariery i rozwodu w atmosferze skandalu w 1978 roku, po ośmiu latach wróciła na szczyt i wylansowała niezliczone przeboje, takie jak What’s Love Got to Do with It, Private DancerWe Don’t Need Another Hero czy cover utworu Bonnie Tyler The best. Każdorazowe pojawienie się artystki na premierze musicalu lub imprezie branżowej, wywołuje nie lada sensację! Obecni dziennikarze i fotoreporterzy wprost przecierają oczy ze zdumienia, patrząc na metamorfozę 80-letniej gwiazdy...

Tina Turner ofiarą botoksu i chirurgii plastycznej? Metamorfoza gwiazdy

Tina Turner karierę zakończyła oficjalnie 10 lat temu: nie wydaje już nowych płyt i bardzo rzadko koncertuje. Stąd też każde jej publiczne pojawienie się wywołuje ogromne poruszenie w mediach. Nie inaczej jest tym razem: diwa kilka dni temu zaszczyciła swoją obecnością premierę musicalu poświęconego jej twórczości, która odbyła się w Aldwych Theatre w Londynie. Uwagę zgromadzonych przyciągała twarz artystki – mocno odmieniona. W internecie zawrzało: komentujący stwierdzili, że Tina Turner musiała coś sobie w nią wstrzyknąć lub że „chirurg plastyczny zrobił jej krzywdę”. Z drugiej strony od zawsze mówiło się, że artystka poddaje się zabiegom przetaczania krwi, dzięki czemu jej organizm zachowuje młodość i witalność.  

Fani artystki stanęli w obronie swojej idolki, pisząc, że może pochwalić się perfekcyjną sylwetką i że wybaczą jej wszystko ze względu na dokonania w świecie muzyki. 

W naszej galerii możesz zobaczyć, jak wokalistka zmieniła się z biegiem lat. Jak oceniacie jej metamorfozę?  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.