Tina Turner, David Bowie
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Tina Turner i David Bowie mieli romans?!

Tajemnica po latach wyszła na jaw

Redakcja VIVA! 21 września 2020 17:57
Tina Turner, David Bowie
Fot. Getty Images

Chociaż Tina Turner zapowiadała koniec kariery muzycznej i wycofała się z życia publicznego, to niedawno wróciła na scenę. Do współpracy zaprosił ją DJ Kygo. Jej głos i twórczość zachwyca fanów na całym świecie. Królowa rocka jest tylko jedna! Chociaż w życiu zawodowym odnosiła kolejne sukcesy, to prywatnie los nie szczędził jej bolesnych ciosów. Była zmuszona do małżeństwa, doświadczyła przemocy, a jej syn popełnił samobójstwo... Teraz po latach na jaw wychodzą kolejne tajemnice. Asystent Tiny Turner opowiedział o życiu uczuciowym gwiazdy. W tym, relacji artystki z Davidem Bowiem! Co ich łączyło?

Tina Turner miała romans z Davidem Bowiem?

O pierwszym małżeństwie Tiny Turner rozpisywały się wszystkie media. Gwiazda dopiero po latach na łamach autobiografii opowiedziała o swojej traumie. Od 1962 do 1978 roku tkwiła w toksycznej relacji. Ike Turner znęcał się nad nią fizycznie i psychicznie. Był uzależniony od a narkotyków i alkoholu. Były mąż uważał się za ojca jej sukcesu.

„Gdy poprosił, bym za niego wyszła, to nie bez powodu. Musiałam powiedzieć 'tak', bo inaczej zaczęłaby się między nami wojna. Zostałam zmuszona do małżeństwa. […] Był okrutny, bo zależał ode mnie. Nie podobało mu się to, że musiał na mnie polegać. Nie chciałam się z nim kłócić, bo to zawsze kończyło się podbitym okiem, złamanym nosem, pękniętą wargą, żebrem”, mówiła Turner w rozmowie z CBS News.

Eddy Hampton Armani, były asystent gwiazdy w rozmowie z The Sun zdradził, że wokalistka cieszyła się powodzeniem wśród mężczyzn. Swoim talentem i urodą onieśmielała największych artystów. Wśród nich był także David Bowie. Gwiazdor przez cztery lata starał się o jej względy. Tina Turner miała nawet zwierzać się swojemu przyjacielowi, że wokalista powtarzał, że jej pragnie. Jej asystent wspomniał jak w 1985 roku miał kupić sushi w jednej z ulubionych knajp Davida.

„Następnego ranka poszedłem do pokoju Tiny, a ona zachowywała się naprawdę dziwnie. Powiedziała: „O mój Boże, David jest taki niegrzeczny", miała powiedzieć asystentowi Tina Turner.

O tym, co wydarzyło się poprzedniego wieczoru nie omieszkała opowiedzieć Eddy’emu.  „Poszedł pod prysznic i wyszedł z łazienki kompletnie nagi ubrany tylko w jedną z moich peruk! Zaczął śpiewać "Rolling On The River" i tańczyć zupełnie jak ja”, zdradził w rozmowie z The Sun.

Bowiego i Turner połączył jedynie wybuch namiętności, fascynacja. Nigdy nie stworzyli trwałej relacji.  Na szczęście gwiazda znalazła prawdziwą miłość. Wokalistka związana jest z producentem muzycznym, Erwinem Bachem. Dzieli ich 17 lat różnicy. Para na co dzień prowadzi spokojne życie w Szwajcarii. A w 2013 roku zdecydowali się stanąć na ślubnym kobiercu.  

Źródło: Plejada, CBS News, The Sun

Tina Turner, David Bowie
Fot. Getty Images

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I will see you in the sky Tonight #DavidBowie

Post udostępniony przez Tina Turner (@tinaturner)

david bowie
Fot. East News

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.