Tina Turner, David Bowie
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Tina Turner i David Bowie mieli romans?!

Tajemnica po latach wyszła na jaw

Redakcja VIVA! 21 września 2020 17:57
Tina Turner, David Bowie
Fot. Getty Images

Chociaż Tina Turner zapowiadała koniec kariery muzycznej i wycofała się z życia publicznego, to niedawno wróciła na scenę. Do współpracy zaprosił ją DJ Kygo. Jej głos i twórczość zachwyca fanów na całym świecie. Królowa rocka jest tylko jedna! Chociaż w życiu zawodowym odnosiła kolejne sukcesy, to prywatnie los nie szczędził jej bolesnych ciosów. Była zmuszona do małżeństwa, doświadczyła przemocy, a jej syn popełnił samobójstwo... Teraz po latach na jaw wychodzą kolejne tajemnice. Asystent Tiny Turner opowiedział o życiu uczuciowym gwiazdy. W tym, relacji artystki z Davidem Bowiem! Co ich łączyło?

Tina Turner miała romans z Davidem Bowiem?

O pierwszym małżeństwie Tiny Turner rozpisywały się wszystkie media. Gwiazda dopiero po latach na łamach autobiografii opowiedziała o swojej traumie. Od 1962 do 1978 roku tkwiła w toksycznej relacji. Ike Turner znęcał się nad nią fizycznie i psychicznie. Był uzależniony od a narkotyków i alkoholu. Były mąż uważał się za ojca jej sukcesu.

„Gdy poprosił, bym za niego wyszła, to nie bez powodu. Musiałam powiedzieć 'tak', bo inaczej zaczęłaby się między nami wojna. Zostałam zmuszona do małżeństwa. […] Był okrutny, bo zależał ode mnie. Nie podobało mu się to, że musiał na mnie polegać. Nie chciałam się z nim kłócić, bo to zawsze kończyło się podbitym okiem, złamanym nosem, pękniętą wargą, żebrem”, mówiła Turner w rozmowie z CBS News.

Eddy Hampton Armani, były asystent gwiazdy w rozmowie z The Sun zdradził, że wokalistka cieszyła się powodzeniem wśród mężczyzn. Swoim talentem i urodą onieśmielała największych artystów. Wśród nich był także David Bowie. Gwiazdor przez cztery lata starał się o jej względy. Tina Turner miała nawet zwierzać się swojemu przyjacielowi, że wokalista powtarzał, że jej pragnie. Jej asystent wspomniał jak w 1985 roku miał kupić sushi w jednej z ulubionych knajp Davida.

„Następnego ranka poszedłem do pokoju Tiny, a ona zachowywała się naprawdę dziwnie. Powiedziała: „O mój Boże, David jest taki niegrzeczny", miała powiedzieć asystentowi Tina Turner.

O tym, co wydarzyło się poprzedniego wieczoru nie omieszkała opowiedzieć Eddy’emu.  „Poszedł pod prysznic i wyszedł z łazienki kompletnie nagi ubrany tylko w jedną z moich peruk! Zaczął śpiewać "Rolling On The River" i tańczyć zupełnie jak ja”, zdradził w rozmowie z The Sun.

Bowiego i Turner połączył jedynie wybuch namiętności, fascynacja. Nigdy nie stworzyli trwałej relacji.  Na szczęście gwiazda znalazła prawdziwą miłość. Wokalistka związana jest z producentem muzycznym, Erwinem Bachem. Dzieli ich 17 lat różnicy. Para na co dzień prowadzi spokojne życie w Szwajcarii. A w 2013 roku zdecydowali się stanąć na ślubnym kobiercu.  

Źródło: Plejada, CBS News, The Sun

Tina Turner, David Bowie
Fot. Getty Images

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I will see you in the sky Tonight #DavidBowie

Post udostępniony przez Tina Turner (@tinaturner)

david bowie
Fot. East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?