Co Cię czeka w ostatnim miesiącu roku?

Redakcja VIVA! 29 listopada 2019 19:49

Zastanawiasz się, co może się wydarzyć w Twoim życiu w grudniu? A może poszukujesz odpowiedzi na męczące Cię od dawna pytanie? Nie jesteś w stanie określić, czy podjęłaś dobrą decyzję, czy jednak nie? Tu znajdziesz podpowiedź. To, co przyniesie nowy miesiąc, będzie miało duży wpływ na początek nadchodzącego, 2020 roku! Sprawdź swój znak zodiaku i przekonaj się, co wróżą karty Tarota... 

1/12
baran horoskop
Copyright @
1/12

BARAN

Twoja Karta: Rycerz Pucharów

Przed Tobą wyjątkowo szczęśliwy miesiąc. Prawdopodobnie otrzymasz wiadomość, na którą od dawna czekałaś, albo ofertę tak atrakcyjną, że nawet nie uwierzysz w swój fart. Gwiazdy przewidują pomyślność zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym.

2/12
byk horoskop
Copyright @
2/12

BYK

Twoja karta: Siódemka Monet

Pomimo niespodziewanych trudności na początku miesiąca, wszystkie Twoje projekty zakończą się sukcesem. Otrzymasz słuszne wynagrodzenie za swoja pracę. Gwiazdy namawiają do wielkich porządków – pozbądź się rzeczy, których nie potrzebujesz. W miłości zmiany są mało prawdopodobne.

3/12
bliźnięta horoskop
Copyright @
3/12

BLIŹNIĘTA

Twoja karta: Królowa Mieczy

Niestety, przed Tobą dość trudny, stresujący miesiąc. Negatywne emocje mogą wybuchnąć w najmniej odpowiednim momencie. Konsekwencje będą nieprzewidywalne, dlatego przygotuj się na porażkę w kwestii zawodowej. Również relacja miłosna może Cię rozczarować.

4/12
rak horoskop
Copyright @
4/12

RAK

Twoja karta: Rycerz Kijów

Nadchodzący miesiąc sprzyja poważnym zmianom życiowym. Twoja kariera zacznie się rozwijać, jeśli odpowiednio wykorzystasz swoje ciekawe pomysły. Aby się nie pogubić, ustal priorytety i nie rozpraszaj się drobiazgami. Gwiazdy nie wykluczają pięknego, ale krótkotrwałego romansu.

5/12
lew horoskop
Copyright @
5/12

LEW

Twoja karta: Piątka Kijów

Nie unikniesz problemów związanych z Twoim życiem zawodowym. Możesz jednak liczyć na uśmiech losu w każdej dziedzinie, w której występuje element konkurencji. Jeśli chodzi o twoje życie osobiste, karta mówi o związku pełnym miłości i nienawiści naraz. Postaraj się odnaleźć kompromis.

6/12
panna horoskop
Copyright @
6/12

PANNA

Twoja karta: Dziewiątka Pucharów

Panny mogą liczyć na pomyślny miesiąc. Los będzie Ci sprzyjał, zarówno w sprawach zawodowych, jak i miłosnych. Gwiazdy podpowiadają, że powinnaś poważnie pomyśleć o swojej przyszłości. Uda Ci się osiągnąć wszystkie cele, jakie zaplanujesz przed nowym rokiem.

7/12
waga horoskop
Copyright @
7/12

WAGA

Twoja karta: Czwórka Kijów

Karta często wskazuje na pomyślne zakończenie formalności, związanych z finansami. Możesz oczekiwać stabilnego dochodu ze względu na opłacalne propozycje zawodowe. W Twoim przypadku grudzień będzie sprzyjał wypoczynkowi. Sprawy miłosne mogą rozwinąć się w nieoczekiwanym kierunku.

8/12
skorpion horoskop
Copyright @
8/12

SKORPION

Twoja karta: Dziesiątka Pucharów

Przed Tobą pomyślny miesiąc – Gwiazdy postanowiły Cię rozpieszczać, nie żądając niczego w zamian. Oczekuj więc dobrego samopoczucia i stałego wzrostu, zarówno w pracy, jak i w przyjaźni, a także w miłości. Osoby samotne będą miały szansę na poznanie kogoś wyjątkowego.

9/12
strzelec horoskop
Copyright @
9/12

STRZELEC

Twoja karta: Ósemka Kijów

Gwiazdy przepowiadają doskonały moment na opracowywanie nowych projektów – w krótkim czasie możesz osiągnąć imponujące wyniki. Grudzień będzie dla Ciebie dość przyjemnym miesiącem, jednak nie spodziewaj się nadmiaru pozytywnych emocji, nawet w życiu miłosnym.

10/12
koziorożec horoskop
Copyright @
10/12

KOZIOROŻEC

Twoja karta: Siódemka Kijów

Udowodnisz, że lepiej nie wchodzić Ci w drogę, gdy przyjmujesz wyzwanie. Pewne jest, że osiągniesz swój cel. Niestety, w życiu miłosnym nie będziesz mogła liczyć na wsparcie Gwiazd. Pod wpływem uczuć podejmiesz decyzję, która wpłynie na Twoją przyszłość.

11/12
wodnik horoskop
Copyright @
11/12

WODNIK

Twoja karta: Czwórka Mieczy

Przygotuj się na relaks i spokojną refleksję. Potrzebujesz czasu, aby się zregenerować po wyczerpującym roku. Nie podejmuj teraz żadnych poważnych decyzji i nie zgadzaj się na prowadzenie ważnych negocjacji. Ryzyko błędu jest zbyt duże. Gwiazdy nie przewidują zmian w Twoim życiu osobistym.

12/12
ryby horoskop
Copyright @
12/12

RYBY

Twoja karta: Dziesiątka Monet

Nadchodzący miesiąc przyniesie Rybom szczęście. Przychylność losu przejawi się w postaci nieoczekiwanych wpływów finansowych, albo znacznie bardziej wartościowych prezentów. Gwiazdy przewidują również, że bliska osoba zdobędzie się na nieoczekiwane dla Ciebie wyznanie.

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trener personalny DANIEL QCZAJ zdobył się na coming out. Co mu dała ta decyzja, a co zabrała? ALŻBETA LENSKA dwa lata temu o mało nie umarła. To wydarzenie w zaskakujący sposób zmieniło jej życie. W VIVIE! na Lato cykl Ona o Niej – MAŁGORZATA POTOCKA o KALINIE JĘDRUSIK: „Przez jednych kochana, przez innych nienawidzona. Polska Marilyn Monroe…”. W cyklu Sztuka gotowania – AGNIESZKA MACIĄG zdradza, jak zatrzymać młodość. W Podróżach z Historią – kultowe miejsca: magiczna leśniczówka w Praniu, Krzyże „lepsze niż Paryże…”.