Co Cię czeka w ostatnim miesiącu roku?

Redakcja VIVA! 29 listopada 2019 19:49

Zastanawiasz się, co może się wydarzyć w Twoim życiu w grudniu? A może poszukujesz odpowiedzi na męczące Cię od dawna pytanie? Nie jesteś w stanie określić, czy podjęłaś dobrą decyzję, czy jednak nie? Tu znajdziesz podpowiedź. To, co przyniesie nowy miesiąc, będzie miało duży wpływ na początek nadchodzącego, 2020 roku! Sprawdź swój znak zodiaku i przekonaj się, co wróżą karty Tarota... 

1/12
baran horoskop
Copyright @
1/12

BARAN

Twoja Karta: Rycerz Pucharów

Przed Tobą wyjątkowo szczęśliwy miesiąc. Prawdopodobnie otrzymasz wiadomość, na którą od dawna czekałaś, albo ofertę tak atrakcyjną, że nawet nie uwierzysz w swój fart. Gwiazdy przewidują pomyślność zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym.

2/12
byk horoskop
Copyright @
2/12

BYK

Twoja karta: Siódemka Monet

Pomimo niespodziewanych trudności na początku miesiąca, wszystkie Twoje projekty zakończą się sukcesem. Otrzymasz słuszne wynagrodzenie za swoja pracę. Gwiazdy namawiają do wielkich porządków – pozbądź się rzeczy, których nie potrzebujesz. W miłości zmiany są mało prawdopodobne.

3/12
bliźnięta horoskop
Copyright @
3/12

BLIŹNIĘTA

Twoja karta: Królowa Mieczy

Niestety, przed Tobą dość trudny, stresujący miesiąc. Negatywne emocje mogą wybuchnąć w najmniej odpowiednim momencie. Konsekwencje będą nieprzewidywalne, dlatego przygotuj się na porażkę w kwestii zawodowej. Również relacja miłosna może Cię rozczarować.

4/12
rak horoskop
Copyright @
4/12

RAK

Twoja karta: Rycerz Kijów

Nadchodzący miesiąc sprzyja poważnym zmianom życiowym. Twoja kariera zacznie się rozwijać, jeśli odpowiednio wykorzystasz swoje ciekawe pomysły. Aby się nie pogubić, ustal priorytety i nie rozpraszaj się drobiazgami. Gwiazdy nie wykluczają pięknego, ale krótkotrwałego romansu.

5/12
lew horoskop
Copyright @
5/12

LEW

Twoja karta: Piątka Kijów

Nie unikniesz problemów związanych z Twoim życiem zawodowym. Możesz jednak liczyć na uśmiech losu w każdej dziedzinie, w której występuje element konkurencji. Jeśli chodzi o twoje życie osobiste, karta mówi o związku pełnym miłości i nienawiści naraz. Postaraj się odnaleźć kompromis.

6/12
panna horoskop
Copyright @
6/12

PANNA

Twoja karta: Dziewiątka Pucharów

Panny mogą liczyć na pomyślny miesiąc. Los będzie Ci sprzyjał, zarówno w sprawach zawodowych, jak i miłosnych. Gwiazdy podpowiadają, że powinnaś poważnie pomyśleć o swojej przyszłości. Uda Ci się osiągnąć wszystkie cele, jakie zaplanujesz przed nowym rokiem.

7/12
waga horoskop
Copyright @
7/12

WAGA

Twoja karta: Czwórka Kijów

Karta często wskazuje na pomyślne zakończenie formalności, związanych z finansami. Możesz oczekiwać stabilnego dochodu ze względu na opłacalne propozycje zawodowe. W Twoim przypadku grudzień będzie sprzyjał wypoczynkowi. Sprawy miłosne mogą rozwinąć się w nieoczekiwanym kierunku.

8/12
skorpion horoskop
Copyright @
8/12

SKORPION

Twoja karta: Dziesiątka Pucharów

Przed Tobą pomyślny miesiąc – Gwiazdy postanowiły Cię rozpieszczać, nie żądając niczego w zamian. Oczekuj więc dobrego samopoczucia i stałego wzrostu, zarówno w pracy, jak i w przyjaźni, a także w miłości. Osoby samotne będą miały szansę na poznanie kogoś wyjątkowego.

9/12
strzelec horoskop
Copyright @
9/12

STRZELEC

Twoja karta: Ósemka Kijów

Gwiazdy przepowiadają doskonały moment na opracowywanie nowych projektów – w krótkim czasie możesz osiągnąć imponujące wyniki. Grudzień będzie dla Ciebie dość przyjemnym miesiącem, jednak nie spodziewaj się nadmiaru pozytywnych emocji, nawet w życiu miłosnym.

10/12
koziorożec horoskop
Copyright @
10/12

KOZIOROŻEC

Twoja karta: Siódemka Kijów

Udowodnisz, że lepiej nie wchodzić Ci w drogę, gdy przyjmujesz wyzwanie. Pewne jest, że osiągniesz swój cel. Niestety, w życiu miłosnym nie będziesz mogła liczyć na wsparcie Gwiazd. Pod wpływem uczuć podejmiesz decyzję, która wpłynie na Twoją przyszłość.

11/12
wodnik horoskop
Copyright @
11/12

WODNIK

Twoja karta: Czwórka Mieczy

Przygotuj się na relaks i spokojną refleksję. Potrzebujesz czasu, aby się zregenerować po wyczerpującym roku. Nie podejmuj teraz żadnych poważnych decyzji i nie zgadzaj się na prowadzenie ważnych negocjacji. Ryzyko błędu jest zbyt duże. Gwiazdy nie przewidują zmian w Twoim życiu osobistym.

12/12
ryby horoskop
Copyright @
12/12

RYBY

Twoja karta: Dziesiątka Monet

Nadchodzący miesiąc przyniesie Rybom szczęście. Przychylność losu przejawi się w postaci nieoczekiwanych wpływów finansowych, albo znacznie bardziej wartościowych prezentów. Gwiazdy przewidują również, że bliska osoba zdobędzie się na nieoczekiwane dla Ciebie wyznanie.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?