Księżniczka Beatrice, księżna Meghan
Fot. Chris Jackson/Getty Images for Ascot Racecours Ben Birchall - WPA Pool / Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Tak księżniczka Beatrice zemściła się na Meghan. Chodzi o datę ogłoszenia ciąży

Zbieg okoliczności czy celowy zabieg?

Gabriela Czernecka 20 maja 2021 12:14
Księżniczka Beatrice, księżna Meghan
Fot. Chris Jackson/Getty Images for Ascot Racecours Ben Birchall - WPA Pool / Getty Images

Pałac Buckingham wydał wczoraj oficjalne oświadczenie potwierdzając, że księżniczka Beatrice spodziewa się dziecka. To będzie pierwsze dziecko wnuczki królowej. „Rodzina nie kryje radości”, napisano w komunikacie. Posypały się gratulacje, ale czujni fani zwrócili uwagę na to, że data ogłoszenia ciąży nie jest przypadkowa i ma wiele wspólnego z Meghan. Poznajcie szczegóły.

Księżniczka Beatrice jest w ciąży

„Jej Królewska Wysokość Księżniczka Beatrice i Edoardo Mapelli Mozzi z przyjemnością ogłaszają, że spodziewają się dziecka, które przyjdzie na świat jesienią tego roku. Królowa została poinformowana i obie rodziny są zachwycone tą wiadomością”, głosiło oświadczenie zamieszczone na oficjalnych kontach rodziny królewskiej, do którego dołączono fotografię ze ślubu pary. Przypomnijmy, że Beatrice i Edoardo stanęli na ślubnym kobiercu w ubiegłym roku i była to jedna z najbardziej nietypowych uroczystości w rodzinie królewskiej. Ze względu na pandemię koronawirusa para miała ograniczoną liczbę gości.

Zobacz także: Brak zdjęć z rodzicami, nie było Kate i Meghan. Oto, co musicie wiedzieć o ślubie Beatrice!

Dziś niecały rok po ślubie małżeństwo spodziewa się dziecka, które jak czytamy w oświadczeniu, przyjdzie na świat jesienią tego roku. Warto dodać, że mąż księżniczki Beatrice od kilku lat spełnia się w roli rodzica - ma syna z poprzedniego związku. Christophera Wolfa, dla którego Beatrice jest macochą. Zaledwie trzy miesiące temu mamą została siostra Beatrice, księżniczka Eugenia, która została mamą chłopca, Augusta Philipa. Dziecko Beatrice będzie dwunastym prawnukiem królowej.

Tak Beatrice mści się na Meghan?

Jak na razie nie zdradzono płci dziecka pary, ale wiadomość o ciąży Beatrice odbiła się szerokim echem w brytyjskiej prasie. Szczególnie zwrócono uwagę na datę ogłoszenia radosnej nowiny, która wcale nie jest kwestią przypadku! Beatrice I Edoardo podzielili się wiadomością o ciąży w... dzień trzeciej rocznicy ślubu księcia Harry'ego i Meghan. Pojawiły się głosy, że to rodzaj zemsty na Sussexach, którzy podczas ślubu księżniczki Eugenii, siostry Beatrice, podzielili się nowiną o ciąży Meghan. Tym samym odwrócili uwagę od młodej pary. 

Księżniczka Beatrice, księżniczka Eugenia
Fot. Getty Images

Zobacz również: Księżniczka Eugenia ujawniła imię synka! Oddała hołd członkowi rodziny królewskiej

„To interesujący zbieg okoliczności, że wiadomość o royal baby ogłoszono w rocznicę ślubu Harry'ego i Meghan. Siostra Beatrice, Eugenia, była ponoć mocno zaskoczona, że Meghan ogłosiła swoją ciążę gościom na jej weselu w 2018 roku”, pisał dziennikarz Richard Eden na swoim Twitterze. Przypomina się, że Meghan i Harry drugą ciążę również ogłosili zaledwie kilka dni po tym, jak Eugenia i Jack powitali na świecie syna. Czy faktycznie Beatrice postanowiła odegrać się na Meghan za próby przyćmienia swojej siostry czy jest to tylko zbieg okoliczności? Oceńcie sami.  

Księżniczka Beatrice mąż
Fot. David M. Benett/Dave Benett/Getty Images for Dom Perignon

Sukcesja brytyjskiego tronu: księżniczka Beatrice
Fot. Chris Jackson/Getty Images

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.