Brytyjska rodzina królewska tytuły
Fot. Getty Images
królewsKIE ŻYCIE

Kolejna ciąża w rodzinie królewskiej. Elżbieta II zostanie prababcią po raz dwunasty!

Jest oświadczenie pałacu. Chłopiec czy dziewczynka?

Gabriela Czernecka 19 maja 2021 11:18
Brytyjska rodzina królewska tytuły
Fot. Getty Images

Księżniczka Beatrice spodziewa się dziecka! Wnuczka królowej Elżbiety II niebawem po raz pierwszy zostanie mamą. Dotychczas miała okazję sprawdzić się w roli macochy dla syna swojego męża z poprzedniego związku. Pałac Buckingham wydał oficjalne oświadczenie w tej sprawie. Poznajcie szczegóły.

Ciąża w rodzinie królewskiej. Królowa prababcią po raz dwunasty

Grono prawnuków królowej wciąż rośnie! Elżbieta II niebawem po raz dwunasty zostanie prababcią. W oczekiwaniu na narodziny jedenastego prawnuka, którym będzie córka Meghan i Harry'ego, królowa właśnie dowiedziała się, że niebawem na świecie pojawi się jej kolejny prawnuk. Tym razem chodzi o córkę jej ulubionego syna, księcia Andrzeja. Księżniczka Beatrice, zostanie mamą.

Zobacz: Księżniczka Beatrycze wzięła ślub! Pałac opublikował piękne zdjęcia z uroczystości

Księżniczka Beatrice ciąża
Fot. Eamonn M. McCormack/Getty Images for Barclaycard Presents British Summer Time

Księżniczka Beatrice w ciąży. Chłopiec czy dziewczynka?

Jak czytamy w oświadczeniu pałacu, pierwsze dziecko pary przyjdzie na świat jesienią tego roku. Księżniczka Beatrice oraz Edoardo Mapelli Mozzi poinformowali o radosnej nowinie zarówno królową, jak i najbliższych Beatrice i jej męża. Kim jest mąż księżniczki Beatrice? Jest prezesem firmy deweloperskiej Banda Property. Jego rodzicami są celebrytka Nikki Shale oraz narciarz alpejski, Alex Mapelii-Mozzi, uczestnik zimowej olimpiady w Sapporo w 1972 roku. Przed zawiązaniem bliższej znajomości z księżniczką Beatrice, Edoardo Mapelli Mozzi miał już narzeczoną. Dara Huang była partnerką milionera przez ponad trzy lata. Para nawet się zaręczyła i została rodzicami chłopca, Christophear Wolfa, dla którego dziś Beatrice jest macochą.

Przypomnijmy, że księżniczka Beatrice oraz Edoardo Mapelli Mozzi wzięli ślub 17 lica 2020 roku. ślub księżniczki Beatrice, córki księcia Yorku Andrzeja i jej ukochanego, brytyjskiego dewelopera, odbył się w pałacu w Windsorze i miał charakter prywatny. Zaproszeni na uroczystość zostali jedynie najbliżsi pary. Księżniczka Beatrice wzięła ślub w wyjątkowej kreacji – suknia vintage Normana Hartnella należy do Elżbiety II. Panna młoda „pożyczyła” również od babci tiarę Queen Mary, którą królowa miała na sobie w dniu własnego ślubu w 1947 roku.  Jak na razie płeć dziecka Beatrice nie jest znana.  

Księżniczka Beatrice mąż
Fot. David M. Benett/Dave Benett/Getty Images for Dom Perignon
 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?