Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan
Fot. Instagram @m_rozenek
O TYM JEST GŁOŚNO

Premiera „Iron Majdan” coraz bliżej… Zdradzamy więcej szczegółów programu Małgorzaty i Radosława Majdanów!

Weronika Kostyra 23 stycznia 2018 21:00
Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan
Fot. Instagram @m_rozenek

 

Nowy program Małgorzaty i Radosława Majdanów od miesięcy budzi emocje. Na początku był znany jako „secret project” – większość informacji była trzymana w tajemnicy, gwiazdorska para publikowała tylko coraz bardziej intrygujące zdjęcia z planu. Wiadomo było jedynie, że ich show polegać będzie na podróżach, fani prześcigali się jednak w domysłach na temat szczegółów. Im bliżej do premiery, tym więcej wiemy, między innymi jaki jest tytuł show i jakie miejsca odwiedziła Małgorzata Rozenek-Majdan z mężem. Szykuje się murowany przebój wiosennej ramówki stacji TVN.

 

Polecamy także: „To klasyczny przykład braku konsekwencji i hipokryzji’’. Małgorzata i Radosław Majdanowie ostro o udziale Renaty Kaczoruk w „Tańcu z gwiazdami’’!

 

Program „Iron Majdan” zobaczymy na antenie stacji TVN już 5 marca 2018 roku. W sumie wyemitowanych zostanie 10 odcinków, z których każdy to około 7 dni zmagań pary z powierzonymi zadaniami w rozmaitych lokalizacjach. Odwiedzili trzy kontynenty i dziewięć państw – byli między innymi w Kalifornii, Tajlandii, na Islandii czy Zakaukaziu.

 

Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan
Fot. x-news

 

„Iron Majdan” powstał specjalnie z myślą o nich. Za każdym razem oboje przełamują swoje słabości. Małgorzata Rozenek-Majdan opowiadając o nadchodzącym programie, podkreśla, że wszystkie zadania były naprawdę ekstremalne i stanowiły dla nich prawdziwe wyzwania. Zobaczymy ich w rolach zupełnie innych niż te, do których przyzwyczaili nas to tej pory. Przyćmią one nawet ich pamiętny występ w „Azja Express”. Gwiazda przekonuje nawet, że za każdym razem była wręcz przekonana, że nie da razy im podołać, dlatego na planie towarzyszyły im autentyczne emocje. „Ten program jest kopalnią cytatów. Nikt się nad nami nie roztkliwiał i dzięki temu ten program jest autentycznie szczery i dużo jest w nim emocji”, mówiła w „Dzień Dobry TVN” Małgorzata Rozenek-Majdan. „My rzeczywiście tam robiliśmy te wszystkie rzeczy na 100%”, powiedział Radosław Majdan w jednym z wywiadów. Ich doświadczenia wywarły na nich trwały wpływ – oboje po programie przeszli na wegetarianizm.

 

W każdym odcinku gwiazdorska para dopiero w ostatnich chwili dowiaduje się dokąd podróżuje i co ich czeka. Nawet bagaże są przygotowane dla nich przez produkcję programu. To była też ekstremalna próba dla ich związku. Od lipca są skupieni na projekcie i wszystkie ich zobowiązania są temu podporządkowane. W podróży i w programie przez cały czas byli razem i żartują, że po tym, co przeszli razem, można jedynie rozwieść się albo na zawsze zostać razem, a oni rozwodu nie planują…

 

Czy też nie możecie się doczekać?

 

Zobacz też: „Zadania, które przed nimi stawiają są ekstremalne!”. Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan po raz pierwszy o swoim sekretnym projekcie. EKSKLUZYWNE VIDEO

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA KRUPIŃSKA-KARPIEL – Ma urodę, udane dzieci, kochającego męża, wymarzoną pracę. Kobieta idealna? KATARZYNA GRONIEC w wieku 20 lat była gwiazdą legendarnego „Metra”. Jak teraz wygląda jej życie? NIKODEM SKOTARCZAK – Nikoś, najsłynniejszy gangster PRL, został legendą już za życia... Pasjonująca rozmowa Z MICHAŁEM RUSINKIEM o języku polskim, który zmienia się wraz z nami. Jak? W cyklu EXTRA: Rewia, jej miłość! Witamy w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej.