Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Renata Kaczoruk, main topic
Fot. Marta Wojtal, Instagram @renu_lka
O TYM SIĘ MÓWI

„To klasyczny przykład braku konsekwencji i hipokryzji’’. Małgorzata i Radosław Majdanowie ostro o udziale Renaty Kaczoruk w „Tańcu z gwiazdami’’!

Damian Duda 22 stycznia 2018 14:30
Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Renata Kaczoruk, main topic
Fot. Marta Wojtal, Instagram @renu_lka

 

O tym, że Małgorzata i Radosław Majdanowie oraz Renata Kaczoruk nie darzą się sympatią, wiedzą wszyscy. Medialny konflikt, który rozpoczął się w programie „Azja Express’’, nabiera tempa. Para skomentowała udział modelki w wiosennej edycji „Tańca z gwiazdami’’. Czy Kaczoruk odpowie na ostre słowa Majdanów?

 

Zobacz też: Małgorzata Rozenek-Majdan w ostrych słowach o przeciwnikach in vitro. Prezenterka uderza w polityków i nie pozostawia na nich suchej nitki!

oraz: Czarny charakter polskiego show-biznesu czy ofiara medialnej nagonki? Oto osiem powodów, przez które Renata Kaczoruk musi walczyć z hejtem

 

Małgorzata Rozenek-Majdan o Renacie Kaczoruk

Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja „Tańca z gwiazdami’’. Udział Renaty Kaczoruk w tanecznym show zelektryzował zarówno internautów, jak i Małgorzatę Rozenek-Majdan, która nie kryje swojej niechęci do modelki. W rozmowie z serwisem Party.pl prezenterka ostro skomentowała udział Kaczoruk w tanecznym show.

 

NAJNOWSZE: „Weszła Pani do show biznesu jak do agencji towarzyskiej”. Konflikt Wojewódzki kontra Rozenek-Majdan przybiera na sile!

 

Osoba, która twierdziła, że poszła do programu tylko dlatego, że chciała zwiedzić Azję, nie popiera parcia na szkło i nie chce mieć z tym nic wspólnego, uważa polski show biznes za wylęgarnie tak złych ludzi jak my, a idzie do programu, który jest stricte show biznesowy. Uważam, że jest wspaniały i chętnie wzięłabym w nim udział, gdybym mogła, to klasyczny przykład braku konsekwencji i hipokryzji’’, powiedziała Małagorzata Rozenek-Majdan. 

 

Głos zabrał również Radosław Majdan: „Narzeczony Renaty powiedział, że ja, dzięki związkowi z Gosią awansowałem do ekstraklasy, tak myślę, że on dzięki swojemu związkowi spadnie do drugiej ligi’’. 

 

Renata Kaczoruk
Fot. East News

 

Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan
Fot. East News

 

 

Zobacz też: Małgorzata i Radosław Majdan zdecydowali się na dużą zmianę w życiu! „Zaczęło się od Stasia, który jest niezwykle wrażliwym chłopcem”

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?