Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Renata Kaczoruk, main topic
Fot. Marta Wojtal, Instagram @renu_lka
O TYM SIĘ MÓWI

„To klasyczny przykład braku konsekwencji i hipokryzji’’. Małgorzata i Radosław Majdanowie ostro o udziale Renaty Kaczoruk w „Tańcu z gwiazdami’’!

Damian Duda 22 stycznia 2018 14:30
Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Renata Kaczoruk, main topic
Fot. Marta Wojtal, Instagram @renu_lka

 

O tym, że Małgorzata i Radosław Majdanowie oraz Renata Kaczoruk nie darzą się sympatią, wiedzą wszyscy. Medialny konflikt, który rozpoczął się w programie „Azja Express’’, nabiera tempa. Para skomentowała udział modelki w wiosennej edycji „Tańca z gwiazdami’’. Czy Kaczoruk odpowie na ostre słowa Majdanów?

 

Zobacz też: Małgorzata Rozenek-Majdan w ostrych słowach o przeciwnikach in vitro. Prezenterka uderza w polityków i nie pozostawia na nich suchej nitki!

oraz: Czarny charakter polskiego show-biznesu czy ofiara medialnej nagonki? Oto osiem powodów, przez które Renata Kaczoruk musi walczyć z hejtem

 

Małgorzata Rozenek-Majdan o Renacie Kaczoruk

Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja „Tańca z gwiazdami’’. Udział Renaty Kaczoruk w tanecznym show zelektryzował zarówno internautów, jak i Małgorzatę Rozenek-Majdan, która nie kryje swojej niechęci do modelki. W rozmowie z serwisem Party.pl prezenterka ostro skomentowała udział Kaczoruk w tanecznym show.

 

NAJNOWSZE: „Weszła Pani do show biznesu jak do agencji towarzyskiej”. Konflikt Wojewódzki kontra Rozenek-Majdan przybiera na sile!

 

Osoba, która twierdziła, że poszła do programu tylko dlatego, że chciała zwiedzić Azję, nie popiera parcia na szkło i nie chce mieć z tym nic wspólnego, uważa polski show biznes za wylęgarnie tak złych ludzi jak my, a idzie do programu, który jest stricte show biznesowy. Uważam, że jest wspaniały i chętnie wzięłabym w nim udział, gdybym mogła, to klasyczny przykład braku konsekwencji i hipokryzji’’, powiedziała Małagorzata Rozenek-Majdan. 

 

Głos zabrał również Radosław Majdan: „Narzeczony Renaty powiedział, że ja, dzięki związkowi z Gosią awansowałem do ekstraklasy, tak myślę, że on dzięki swojemu związkowi spadnie do drugiej ligi’’. 

 

Renata Kaczoruk
Fot. East News

 

Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan
Fot. East News

 

 

Zobacz też: Małgorzata i Radosław Majdan zdecydowali się na dużą zmianę w życiu! „Zaczęło się od Stasia, który jest niezwykle wrażliwym chłopcem”

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.