O TYM SIĘ MÓWI

„Zadania, które przed nimi stawiają są ekstremalne!”. Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan po raz pierwszy o swoim sekretnym projekcie. EKSKLUZYWNE VIDEO

Olga Figaszewska 27 września 2017 16:00

O sekretnym projekcie Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana jest głośno od wielu miesięcy. Do tej pory wszystkie szczegóły programu są owiane ścisłą tajemnicą. Tylko nam zdecydowali się opowiedzieć, o co tak naprawdę w nim chodzi!

 

Polecamy też: TYLKO U NAS! Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan o tym, dlaczego jeszcze nie mają dziecka

 

Sekretny projekt państwa Majdanów

Obydwoje są w zawodowym pędzie, ale ina szczęście ich praca jest również ich pasją. Czepią z niej dużo przyjemności i satysfakcji. Przed nimi  bardzo trudny rok pod względem zobowiązań zawodowych. Rozpoczynają kolejne wyzwanie. Sekretny projekt wymaga sporo zaangażowania, dużo czasu, dużo wysiłku fizycznego. Wyjechali na ponad trzy tygodnie, a to dopiero początek nagrań.

 

Zmęczeni, ale szczęśliwi. Takiego programu w telewizji jeszcze nie było. Ciągle w pracy, będę tu trochę rzadziej”, napisała na swoim Instagramie Małgorzata Rozenek-Majdan A zdjęcia robione przy pracy nad projektem, podpisuje wymownym hashtagiem #secretprojekt.

 

Małgorzata i Radosław Majdanowie, wezmą udział w podróżniczym programie TVN, podczas którego zgłębią granice swoim możliwości. Program przedstawi ich z zupełnie innej strony. Tej bardziej prywatnej. Nagranie jednego odcinka zajmuje im prawie tydzień. „Tam emocje sięgają zenitu. Zadania, które przed nimi stawiają są ekstremalne! Pracuje nam się razem rewelacyjnie. Mój producent powiedział, że jeśli wiedziałby, że praca ze mną jest tak przyjemna, gdy jest Radosław to od razu robiłby program”, wyznaje nam Małgorzata Rozenek-Majdan.

 

Jak wyglądała praca na planie? Co zaskoczyło najbardziej Małgorzatę Rozenek-Majdan i Radosława Majdana? Obejrzycie nasze video!

 

Zobacz też: „Nie jesteśmy rozrzutni”. Na co wydają Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan?

 

Nowa VIVA! z Małgorzatą Rozenek-Majdan i Radosławem Majdanem w kioskach od 21 września.

Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, wrzesień 2017
Fot. Marta Wojtal

Zobacz też: Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan świętowali pierwszą rocznicę ślubu w Dubaju! Jak się bawili? EKSKLUZYWNE VIDEO

 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.