Gabriela Czernecka 20 stycznia 2018 09:00
1/5
Suknia ślubna Meghan Markle
Copyright @Screen Suits
1/5

 

Ślub Meghan Markle i księcia Harry'ego już za kilka miesięcy. Internauci i fani brytyjskiej rodziny królewskiej z niecierpliwością oczekują na wiadomości dotyczące szczegółów uroczystości. Teraz światło dzienne ujrzała suknia ślubna Meghan Markle z pierwszego małżeństwa. Fani piszą wprost - to kopia sukni ślubnej księżnej Kate! Czy faktycznie?

 

Polecamy: Zanim wyjdzie za księcia Harry'ego czeka ją prawdziwa szkoła życia! Oto zasady, do których musi się zastosować Meghan Markle przed ślubem

oraz: Biżuteria przyszłej księżnej mówi wiele o jej charakterze... Wiemy, dlaczego Meghan Markle nosi trzy pierścionki!

 

Pierwszy ślub Meghan Markle

Kto będzie drużbą na ślubie Harry'ego, a kto zostanie zaproszony? Czy na ślubie księcia Harry'ego będzie królowa? Pytania dotyczące ślubu księcia Harry'ego i Meghan Markle wciąż się mnożą. Właśnie światło dzienne ujrzała suknia ślubna z pierwszego ślubu z Trevorem Engelsonem. Mąż Meghan Markle jest producentem filmowym oraz menadżerem gwiazd. Para poznała się w 2004 roku, zaręczyła w 2010, a rok później zakochani stanęli na ślubnym kobiercu. Na ślubie Meghan na Jamajce bawiło się 102 gości, a impreza trwała cztery dni! Problemy pary zaczęły się zaraz po ślubie - coraz mniej czasu dla siebie, problemem była także dzieląca ich odległość. Para podjęła decyzję o rozstaniu. Meghan Markle i Trevor Engelson rozwiedli się w 2013 roku. Były mąż aktorki nie wypowiada się publicznie na temat związku byłej żony. 

 

Choć o ślubie Meghan Markle wiadomo już od dawna, przeciwnicy jej związku z księciem Harry'm nieustannie wywlekają ten fakt na światło dzienne, próbując tym samym wymusić na królowej Elżbiecie II odwołanie ceremonii. Niemniej jednak ślub księcia Harry'ego i jego narzeczonej zbliża się wielkimi krokami, a internauci z niecierpliwością oczekują na informacje dotyczące sukni ślubnej Meghan Markle. Jak w tym szczególnym dniu będzie wyglądać? W sieci już pojawiły się zdjęcia Meghan Markle jako Rachel w serialu „Suits”, gdzie jedną ze scen była ta, w której mamy okazję podziwiać Meghan Markle w sukni ślubnej.

Zobacz także: Wiemy, jak będzie wyglądać suknia ślubna przyszłej księżnej! Poznaj szczegóły uroczystości zaślubin Meghan Markle i księcia Harry'ego!

oraz: Ślub Meghan Markle i księcia Harry'ego jest w rękach Królowej Elżbiety?! Oto 7 powodów, dla których trudno będzie jej zaakceptować wybrankę wnuka

a także: Zobaczcie sukienkę, którą Meghan Markle założyła na świąteczne spotkanie z królową! Kupisz ją teraz na wyprzedaży!

 

Suknia ślubna Meghan Markle z pierwszego małżeństwa

 

Teraz do sieci trafiły zdjęcia sukni ślubnej Meghan Markle z pierwszego małżeństwa. Jak wygląda jej suknia ślubna? Jak się okazuje, jest wierną kopią ślubnej kreacji księżnej Kate! Przypomnijmy, że księżna Kate podczas ślubu z księciem Williamem miała dwie suknie ślubne. Pierwsza, w której pozowała do zdjęć to suknia wzorowana na sukni ślubnej Grace Kelly, w której wystąpiła w kościele, składając przysięgę małżeńską. Pierwsza suknia ślubna Kate Middleton została uszyta z ręcznie robionych koronek we wzór żonkili, róż i koniczynek, symbolizujących Zjednoczone Królestwo prosto z domu mody Alexandra McQueena. 

 

Druga suknia ślubna księżnej Kate to również dzieło prosto z domu mody Alexandra McQueena - prosta i elegancka suknia z satyny w kolorze kości słoniowej. Przepasana jest błyszczącym paskiem wysadzanym kamieniami, który podkreślał szczupłą talię księżnej. A jak wyglądała suknia ślubna narzeczonej Harry'ego? Niemal identycznie! Skromny dekolt w kształcie serca z marszczeniami u góry, do tego w talii delikatny pasek z kamieniami. Czy to przypadek, że panie miały niemal identyczne suknie? Złośliwi internauci zwracają uwagę na jeden szczegół - księżna Kate brała ślub pięć miesięcy wcześniej.

 

Jak wyglądała suknia ślubna Meghan Markle? Czy suknia ślubna Meghan to kopia sukni Kate? Zobaczcie w naszej galerii i oceńcie sami!

 

Zobacz także: Ślubna suknia księżnej Kate jest jedną z najczęściej… kopiowanych. Zdradzamy 7 rzeczy, których o niej nie wiecie!

oraz: Książę Harry w niefortunny sposób skrytykował rodzinę Meghan Markle? Jego wypowiedź wywołała burzę

2/5
Suknia ślubna księżnej Kate
Copyright @East News
2/5

Suknia ślubna Meghan Markle to kopia sukni ślubnej księżnej Kate? Pierwsza suknia ślubna Kate Middleton, którą macie okazję podziwiać na zdjęciu, została uszyta z ręcznie robionych koronek we wzór żonkili, róż i koniczynek, symbolizujących Zjednoczone Królestwo prosto z domu mody Alexandra McQueena. Nie tę suknię skopiowała, według internautów, Meghan. Chodzi o drugą suknię ślubna księżnej Kate, którą możecie zobaczyć na kolejnym slajdzie. 

 

Polecamy: Zanim wyjdzie za księcia Harry'ego czeka ją prawdziwa szkoła życia! Oto zasady, do których musi się zastosować Meghan Markle przed ślubem

Zobacz także: Ślubna suknia księżnej Kate jest jedną z najczęściej… kopiowanych. Zdradzamy 7 rzeczy, których o niej nie wiecie!

oraz: Książę Harry w niefortunny sposób skrytykował rodzinę Meghan Markle? Jego wypowiedź wywołała burzę

3/5
Druga suknia ślubna księżnej Kate
Copyright @Druga suknia ślubna księżnej Kate
3/5

Druga suknia ślubna księżnej Kate to również dzieło prosto z domu mody Alexandra McQueena - prosta i elegancka suknia z satyny w kolorze kości słoniowej. Przepasana jest błyszczącym paskiem wysadzanym kamieniami, który podkreślał szczupłą talię księżnej. A jak wyglądała suknia ślubna narzeczonej Harry'ego? Niemal identycznie!

 

Polecamy: Biżuteria przyszłej księżnej mówi wiele o jej charakterze... Wiemy, dlaczego Meghan Markle nosi trzy pierścionki!

4/5
Pierwsza suknia ślubna Meghan Markle
Copyright @Forum
4/5

Suknia ślubna Meghan Markle podczas pierwszego ślubu z Trevorem Engelsonem była niemal identyczna jak ta, którą na poprawinach miała księżna Kate. Skromny dekolt, pasek z kamieni w talii, delikatny materiał. To mógłby być przypadek, gdyby nie fakt, że księżna Kate brała ślub pięć miesięcy wcześniej.

 

Zobacz także: Biżuteria przyszłej księżnej mówi wiele o jej charakterze... Wiemy, dlaczego Meghan Markle nosi trzy pierścionki!

5/5
Suknia ślubna Meghan Markle i księżnej Kate
Copyright @Forum, Getty Images
5/5

Czy faktycznie suknia ślubna Meghan Markle wzorowana była na tej, którą miała księżna Kate? Trudno nie zauważyć podobieństwa. Ta sama długość, pasek z diamentami i dekolt w kształcie serca. Widać, że Meghan Markle zainspirowała się suknią ślubną księżnej Kate. Która z pań lepiej się prezentuje?

 

Polecamy: Zanim wyjdzie za księcia Harry'ego czeka ją prawdziwa szkoła życia! Oto zasady, do których musi się zastosować Meghan Markle przed ślubem

oraz: Biżuteria przyszłej księżnej mówi wiele o jej charakterze... Wiemy, dlaczego Meghan Markle nosi trzy pierścionki!

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.