Meghan Markle, biżuteria Meghan markle, co oznacza?
Fot. East News
BRYTYJSKA RODZINA KRÓLEWSKA

Biżuteria przyszłej księżnej mówi wiele o jej charakterze... Wiemy, dlaczego Meghan Markle nosi trzy pierścionki!

Olga Figaszewska 12 stycznia 2018 18:00
Meghan Markle, biżuteria Meghan markle, co oznacza?
Fot. East News

 

Zaręczyny z księciem Harrym dokonały w jej życiu prawdziwej rewolucji. Z dnia na dzień Meghan Markle znalazła się na świeczniku. Jej każdy krok śledzą media z całego świata.  Ostatnio uwagę dziennikarzy i fanów brytyjskiej rodziny królewskiej zaintrygowała biżuteria przyszłej księżnej, którą miała na sobie  w Brixton. Jakie jest jej znaczenie?

 

Zobacz też: Ślub Księcia Harry'ego i Meghan Markle będzie kosztował majątek, ale jeśli dojdzie do rozwodu to Meghan wyjdzie z tego związku z... milionami!, a także: Meghan Markle zrywa z tradycją brytyjskiej rodziny! Do ołtarza poprowadzi ją... mama! Czy jej decyzja spotka się z aprobatą Królowej?

 

Co oznaczają pierścionki Meghan Markle?

Okazuje się, że wybór biżuterii wiele mówi o naszym charakterze i życiu prywatnym. Jak jest w przypadku przyszłej księżnej? Podczas wtorkowej wizyty w Brixton, Meghan pojawiła się u boku Harry'ego. Para odwiedziła redakcję radia Reprezent 107,3 FM. Na jej prawej dłoni dostrzeżono trzy cienkie, złote pierścionki na kciuku, palcu wskazującym i serdecznym. Według ekspertów „obrączka” na kciuku oznacza motywację, kontrolę i siłę. Przykładami osób noszących pierścionki w ten sposób są kobiety kierujące grupą przyjaciół, liderki grup, a także kochające i jednocześnie wymagające od swoich mężów i dzieci żony i matki.

 

Na jednej ze stron poświęconych chiromancji autor sugeruje, że do osób noszących pierścionki na palcu wskazującym zaliczamy nowo mianowanych królów, królowe, dyrektorów wykonawczych (CEO) oraz ambitnych celebrytów podziwianych przez miliony fanów. Zdaniem niektórych specjalistów kobiety noszące biżuterię na tym palcu, to osoby uparte z wysokimi aspiracjami, które odczuwają silną potrzebę kontrolowania swojego życia publicznego.


Uważacie, że Meghan posiada wszystkie cechy wyróżnione przez specjalistów? Sprawdzi się w nowej roli?

 

Zobacz też: Książę Harry w niefortunny sposób skrytykował rodzinę Meghan Markle? Jego wypowiedź wywołała burzę!

 

 

Meghan Markle, stylizacjeMeghan Markle, stylizacje
Fot. East News

Zobacz też: Zobaczcie sukienkę, którą Meghan Markle założyła na świąteczne spotkanie z królową! Kupisz ją teraz na wyprzedaży!

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.