Olga Figaszewska 4 stycznia 2018 18:00
1/5
Stylizacja zaręczynowa Meghan Markle
Copyright @East News
1/5

Do Ślubu Meghan Markle i księcia Harry'ego zostały zaledwie 4 miesiące. Zakochani mają coraz mniej czasu na przygotowania do ceremonii. W dodatku przed aktorką stoi dodatkowe wyzwanie, musi nauczyć się dokładnie zasad królewskiej etykiety. Jednak jak donoszą zagraniczne media, Meghan już w dniu ślubu chce złamać tradycję brytyjskiej rodziny. Jak zareaguje na to Elżbieta II?

 

Zobacz też: Spontaniczne i zaplanowane co do szczegółu, z obowiązku i z miłości. Jak wyglądają królewskie zaręczyny?, a także: Szczczęśliwe jak nigdy, czy pełne goryczy i rozczarowań? Meghan Markle zapamięta pierwsze święta spędzone z brytyjską rodziną królewską na długo…

 

Meghan przeciwstawi się tradycji rodziny królewskiej?

 

Wydaje się, że już zgoda Elżbiety II na zaręczyny wnuka z Meghan była fenomenem dla fanów brytyjskiej monarchii. Niedawno Markle spędziła święta Bożego Narodzenia z rodziną królewską w Sandringham, chociaż jeszcze do niej nie należy. Co więcej, ślub i wesele zakochanych odbędzie się na ich warunkach. „Chcą na ślubie robić wszystko po swojemu. Podczas kiedy wiedzą, że muszą zachować pewne tradycje, pamiętają też że ten dzień należy do nich i będzie taki jak oni zechcą. Na pewno będzie obfitował w niespodzianki. Chcą w niego włączyć rodzinę i przyjaciół, żeby każdy miał swoją rolę”, donosi „Us Weekly”.

 

Jednak nie wiadomo, jak na najnowsze wieści zareaguje Elżbieta II... Według tradycji, panna młoda do ołtarza prowadzona jest przez ojca. Już po oficjalnym ogłoszeniu oświadczyn Harry'ego i Meghan, Thomas Markle - który obecnie mieszka w Meksyku - wyznał reporterom, że zaszczytem byłoby, gdyby go o to poprosiła. Ale zagraniczne media twierdzą, że Meghan Markle chciałaby, by do ołtarza poprowadziła ją... mama! „Matka Meghan ma ją zaprowadzić do ołtarza, co na pewno będzie wyjątkowym momentem”, dodaje informator magazynu.

 

Zobacz też: Książę Harry w niefortunny sposób skrytykował rodzinę Meghan Markle? Jego wypowiedź wywołała burzę


Doria Ragland poprowadzi Meghan do ołtarza?

Dlaczego Meghan podjęła taką decyzję? Dla wielu, wybór aktorki nie jest żadnym zaskoczeniem. Meghan wielokrotnie podkreślała swój szacunek i miłość do matki, która rozwiodła się z ojcem Meghan, gdy gwiazda miała zaledwie sześć lat. „Dobrze bawimy się w swoim towarzystwie, a mimo to wciąż znajduję w niej oparcie i pomoc", powiedziała niedawno Megham w Glamour. „Jest najlepszą przyjaciółką i mamą”, dodała.


Niektórzy uważają, że w ten sposób zemściła się na ojcu. Czy słysznie? Zarówno Tom jak i Doria wspierali córkę w realizacji marzeń, dbali o jej staranną edukację. Poza tym, Meghan wiele zawdzięcza ojcu. To przy nim zdobywała na planach filmowych pierwsze doświadczenia. Już jako kilkuletnia dziewczynka przyglądała się pracy aktorów. Po rozwodzie Doria i Tom utrzymują świetny kontakt, a kiedy dowiedzieli się o zaręczynach córki, wydali wspólne oświadczenie. 


„Jesteśmy niesamowicie szczęśliwi z powodu Harry’ego i Meghan. Nasza córka zawsze była kochającą i dobrą osobą. Móc zobaczyć jej związek z Harrym, który dzieli takie same wartości w życiu… To źródło prawdziwej radości dla nas, rodziców. Życzymy im wieczności w szczęściu i jesteśmy niesamowicie podekscytowani ich wspólną przyszłością”,  napisali.

 

Uważasz, że decyzja, którą podjęła Meghan jest słuszna?

Polecamy: Ślub Meghan Markle i księcia Harry'ego jest w rękach Królowej Elżbiety?! Oto 7 powodów, dla których trudno będzie jej zaakceptować wybrankę wnuka, a także: Wiemy, jak będzie wyglądać suknia ślubna przyszłej księżnej! Poznaj szczegóły uroczystości zaślubin Meghan Markle i księcia Harry'ego!

 

2/5
Doria Ragland, Meghan Markle
Copyright @East News
2/5
3/5
Doria Radlan, Tom Markle, Meghan Markle, rodzice Meghan Markle
Copyright @East News
3/5

Rodzice Meghan rozwiedli się, gdy miała 6 lat. Rodzice z uwagi na dobro dziecka obrali jeden wspólny tor. Wspierali córkę w realizacji marzeń, dbali o jej staranną edukację. Do tej pory utrzymują świetny kontakt. Po ogłoszeniu zaręczyn, wydali wspólne oświadczenie.

 

Zobacz też: Spontaniczne i zaplanowane co do szczegółu, z obowiązku i z miłości. Jak wyglądają królewskie zaręczyny?

4/5
Meghan Markle i książę Harry
Copyright @Instagram @theroyalfamily/Alexi Lubomirski
4/5

Jesteśmy niesamowicie szczęśliwi z powodu Harry’ego i Meghan. Nasza córka zawsze była kochającą i dobrą osobą. Móc zobaczyć jej związek z Harrym, który dzieli takie same wartości w życiu… To źródło prawdziwej radości dla nas, rodziców. Życzymy im wieczności w szczęściu i jesteśmy niesamowicie podekscytowani ich wspólną przyszłością”, napisali rodzice Meghan w wydanym oświadczeniu po ogłoszeniu jej zaręczyn z Harrym.

 

Zobacz też: Tak wygląda przyszła teściowa księcia Harry'ego! Czy Meghan Markle odziedziczyła urodę po mamie?

5/5
Trochę smutne, trochę wesołe święta Meghan Markle i księcia Harry'ego
Copyright @East News
5/5

Wspólne święta przyszłej księżnej z brytyjską rodziną królewską! 

Czy Meghan Markle została przyjęta ciepło przez Królową? 

 

Zobacz też: Szczęśliwe jak nigdy, czy pełne goryczy i rozczarowań? Meghan Markle zapamięta pierwsze święta spędzone z brytyjską rodziną królewską na długo…

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.