Olga Figaszewska 1 grudnia 2017 16:00
1/4
Co stoi na przeszkodzie ślubu Meghan Markle i księcia Harry'ego?
Copyright @Getty Images
1/4

Odkąd tylko pojawiały się plotki o ich romansie, życie Meghan Markle stało się centrum zainteresowania mediów na całym świecie i fanów brytyjskiej rodziny królewskiej!  Początkowo nie zyskała w oczach opinii publicznej zbyt dużego poparcia. Dziś coraz więcej mówi się o tym, że książę Harry i jego wybranka wyrastają na nowych ulubieńców Brytyjczyków. Czy odbiorą nieco uwagi Williamowi i Kate? O samej Meghan wiemy coraz więcej, wydaje się, że jej życiorys nie kryje przed nami żadnych tajemnic. Jej życie zmieni się diametralnie po ślubie z Harrym.  Jak informacje o zaręczynach przyjęła jej rodzina? Kim są przyszli teściowie niepokornego księcia?

 

Polecamy też: To już oficjalne: Książę Harry i Meghan Markle zaręczyli się. Poznajcie szczegóły!

 

Rodzice Meghan Markle. Kim są?


Rodzice Meghan rozwiedli się, gdy miała 6 lat. Rodzice z uwagi na dobro dziecka obrali jeden wspólny tor. Wspierali córkę w realizacji marzeń, dbali o jej staranną edukację. Do tej pory utrzymują świetny kontakt. Po ogłoszeniu zaręczyn, wydali wspólne oświadczenie.

 

„Jesteśmy niesamowicie szczęśliwi z powodu Harry’ego i Meghan. Nasza córka zawsze była kochającą i dobrą osobą. Móc zobaczyć jej związek z Harrym, który dzieli takie same wartości w życiu… To źródło prawdziwej radości dla nas, rodziców. Życzymy im wieczności w szczęściu i jesteśmy niesamowicie podekscytowani ich wspólną przyszłością”, napisali.

 

Okazuje się, że Meghan od dzieciństwa wychowywała się na planach filmowych. Tom Markle jest oświetleniowcem planów. Doria Ragland jest terapeutką i instruktorką jogi. Obojgu zależało na świetlanej przyszłości córki,. Już jako kilkuletnia dziewczynka przyglądała się pracy aktorów na planie serialów.

 

Zobacz też: Spontaniczne i zaplanowane co do szczegółu, z obowiązku i z miłości. Jak wyglądają królewskie zaręczyny?

 

Kim jest narzeczona księcia Harry'ego?

Książę Harry nigdy nie wypowiadał się na temat życia prywatnego. Krytykował wszelkie próby naruszania jego prywatności, nic dziwnego, że gdy zaczęto rozpisywać się o jego życiu uczuciowym, pałac wydał specjalne oświadczenie o ukochanej Harry'ego. Tabloidy okrzyknęły ją „Jej Królewską Seksownością”. Meghan Markle to znana aktorka, ma 35 lat. Znana jest z roli w serialu „Suits”, gdzie wciela się w postać Rachel Zane.  Na swoim koncie posiada również role w filmach „Szefowie wrogowie” „Iskry miłości” i „Twój na zawsze”. Meghan prowadzi również bloga, „The Tig”,  na którym dzieli się z czytelnikami swoimi przemyśleniami na temat kulinariów, podróży, mody i urody. Studiowała dyplomacje, pracowała w amerykańskiej ambasadzie w Buenos Aires. Podobnie jak Harry udziela się charytatywnie i kocha podróżować. W 2016 roku aktorkę mianowano globalnym ambasadorem organizacji World Vision Canada. W ostatnim czasie przemierzyła Rwandę w ramach wsparcia projektu HeforShe, a w styczniu 2017 roku była na misji w Indiach. Meghan od 2011 do 2013 roku była żoną jednego ze znanych producentów, Trevora Engelsona. 

 

Polecamy: Ślub Meghan Markle i księcia Harry'ego jest w rękach Królowej Elżbiety?! Oto 7 powodów, dla których trudno będzie jej zaakceptować wybrankę wnuka

 

Jak wyglądają rodzice przyszłej księżnej Essex?

 

 

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.