Księżna Meghan, garderoba księżnej Meghan, Meghan Markle
Fot. East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Siostra księżnej Meghan nie została wpuszczona do pałacu Kensington!

W internecie pojawiły się zdjęcia z incydentu...

Weronika Kostyra 7 października 2018 20:51
Księżna Meghan, garderoba księżnej Meghan, Meghan Markle
Fot. East News

Zgodnie z zapowiedzią przyrodnia siostra księżnej Meghan, Samantha Markle próbowała nawiązać kontakt z przyrodnią siostrą. Do tej pory wypowiadała się na jej temat bardzo niepochlebnie i za wszelką cenę starała się zniszczyć jej wizerunek. Opowiadała mediom, że Meghan zupełnie nie interesuje się ich ojcem, zarzucała jej kłamstwa i dwulicowość. Kilka dni temu ogłosiła swój przyjazd do Londynu. Czy spotkała się z siostrą?

Siostra księżnej Meghan nie została wpuszczona do pałacu!

W Internecie pojawiły się zdjęcia, na których Samantha, zostaje odesłana przez ochronę Pałacu Kensington. Kobieta, która porusza się na wózku inwalidzkim w rękach trzymała list, który chciała przekazać strażnikowi. Z niewiadomych powodów miała też ze sobą maski z podobiznami Harry’ego i Meghan, które kupiła w sklepie z pamiątkami.

Siostra księżnej od dawna zapowiadała w mediach, że chce skonfrontować się z siostrą i spotkać z nią twarzą w twarz. Pretekstem miała być rozmowa o stanie zdrowia ich ojca. Meghan konsekwentnie ignoruje jej zaczepki, dlatego Samantha nie dostała zaproszenia do pałacu Kensington. Przyszła więc niezaproszona i wywołała żenujący incydent. Jeszcze kilka dni wcześniej Samantha Markle pisała na Twitterze, że wizyta w Wielkiej Brytanii bardzo jej się podoba. „Brytyjczycy są uroczy i pomocni”.

Nic dziwnego, że księżna Meghan nie zamierza spotkać się z przyrodnią siostrą. Od dawna jej zachowanie pozostawia wiele do życzenia. Obie nigdy nie miały dobrej relacji, ale od momentu ujawnienia informacji o związku Harry’ego z Meghan, Samantha postawiła sobie za cel zniszczenie wizerunku Meghan. Przekonywała między innymi, że uczucie księcia i jego ukochanej nie jest szczere, ponieważ byłej aktorce zależy jedynie na jego pozycji społecznej i pieniądzach… „Samantha ośmiesza się myśląc, że ma szansę na spotkanie z Meghan czy z kimkolwiek z rodziny królewskiej”, wyjawia osoba z otoczenia księżnej. 

Samantha Markle, siostra Meghan Markle pod pałacem Kensington
Fot. SplashNews.com/East News

Samantha Markle, siostra Meghan Markle pod pałacem Kensington
Fot. SplashNews.com/East News

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.