Księżna Meghan, garderoba księżnej Meghan, Meghan Markle
Fot. East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Siostra księżnej Meghan nie została wpuszczona do pałacu Kensington!

W internecie pojawiły się zdjęcia z incydentu...

Weronika Kostyra 7 października 2018 20:51
Księżna Meghan, garderoba księżnej Meghan, Meghan Markle
Fot. East News

Zgodnie z zapowiedzią przyrodnia siostra księżnej Meghan, Samantha Markle próbowała nawiązać kontakt z przyrodnią siostrą. Do tej pory wypowiadała się na jej temat bardzo niepochlebnie i za wszelką cenę starała się zniszczyć jej wizerunek. Opowiadała mediom, że Meghan zupełnie nie interesuje się ich ojcem, zarzucała jej kłamstwa i dwulicowość. Kilka dni temu ogłosiła swój przyjazd do Londynu. Czy spotkała się z siostrą?

Siostra księżnej Meghan nie została wpuszczona do pałacu!

W Internecie pojawiły się zdjęcia, na których Samantha, zostaje odesłana przez ochronę Pałacu Kensington. Kobieta, która porusza się na wózku inwalidzkim w rękach trzymała list, który chciała przekazać strażnikowi. Z niewiadomych powodów miała też ze sobą maski z podobiznami Harry’ego i Meghan, które kupiła w sklepie z pamiątkami.

Siostra księżnej od dawna zapowiadała w mediach, że chce skonfrontować się z siostrą i spotkać z nią twarzą w twarz. Pretekstem miała być rozmowa o stanie zdrowia ich ojca. Meghan konsekwentnie ignoruje jej zaczepki, dlatego Samantha nie dostała zaproszenia do pałacu Kensington. Przyszła więc niezaproszona i wywołała żenujący incydent. Jeszcze kilka dni wcześniej Samantha Markle pisała na Twitterze, że wizyta w Wielkiej Brytanii bardzo jej się podoba. „Brytyjczycy są uroczy i pomocni”.

Nic dziwnego, że księżna Meghan nie zamierza spotkać się z przyrodnią siostrą. Od dawna jej zachowanie pozostawia wiele do życzenia. Obie nigdy nie miały dobrej relacji, ale od momentu ujawnienia informacji o związku Harry’ego z Meghan, Samantha postawiła sobie za cel zniszczenie wizerunku Meghan. Przekonywała między innymi, że uczucie księcia i jego ukochanej nie jest szczere, ponieważ byłej aktorce zależy jedynie na jego pozycji społecznej i pieniądzach… „Samantha ośmiesza się myśląc, że ma szansę na spotkanie z Meghan czy z kimkolwiek z rodziny królewskiej”, wyjawia osoba z otoczenia księżnej. 

Samantha Markle, siostra Meghan Markle pod pałacem Kensington
Fot. SplashNews.com/East News

Samantha Markle, siostra Meghan Markle pod pałacem Kensington
Fot. SplashNews.com/East News

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANNA I TOMASZ SEKIELSCY – znany dziennikarz mówi o żonie, że jest jak… „żona mafiozo”. Dlaczego? BERENICE MARLOHE – kim by została, gdyby nie rola dziewczyny Bonda? MEGHAN i HARRY w osobistej krucjacie przeciwko brytyjskiej monarchii. REMIGIUSZ MRÓZ o tym, jak zarobił pierwszy milion, gdzie szuka natchnienia i o końcu miłości.