Księżna Meghan, garderoba księżnej Meghan, Meghan Markle
Fot. East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Siostra księżnej Meghan nie została wpuszczona do pałacu Kensington!

W internecie pojawiły się zdjęcia z incydentu...

Weronika Kostyra 7 października 2018 20:51
Księżna Meghan, garderoba księżnej Meghan, Meghan Markle
Fot. East News

Zgodnie z zapowiedzią przyrodnia siostra księżnej Meghan, Samantha Markle próbowała nawiązać kontakt z przyrodnią siostrą. Do tej pory wypowiadała się na jej temat bardzo niepochlebnie i za wszelką cenę starała się zniszczyć jej wizerunek. Opowiadała mediom, że Meghan zupełnie nie interesuje się ich ojcem, zarzucała jej kłamstwa i dwulicowość. Kilka dni temu ogłosiła swój przyjazd do Londynu. Czy spotkała się z siostrą?

Siostra księżnej Meghan nie została wpuszczona do pałacu!

W Internecie pojawiły się zdjęcia, na których Samantha, zostaje odesłana przez ochronę Pałacu Kensington. Kobieta, która porusza się na wózku inwalidzkim w rękach trzymała list, który chciała przekazać strażnikowi. Z niewiadomych powodów miała też ze sobą maski z podobiznami Harry’ego i Meghan, które kupiła w sklepie z pamiątkami.

Siostra księżnej od dawna zapowiadała w mediach, że chce skonfrontować się z siostrą i spotkać z nią twarzą w twarz. Pretekstem miała być rozmowa o stanie zdrowia ich ojca. Meghan konsekwentnie ignoruje jej zaczepki, dlatego Samantha nie dostała zaproszenia do pałacu Kensington. Przyszła więc niezaproszona i wywołała żenujący incydent. Jeszcze kilka dni wcześniej Samantha Markle pisała na Twitterze, że wizyta w Wielkiej Brytanii bardzo jej się podoba. „Brytyjczycy są uroczy i pomocni”.

Nic dziwnego, że księżna Meghan nie zamierza spotkać się z przyrodnią siostrą. Od dawna jej zachowanie pozostawia wiele do życzenia. Obie nigdy nie miały dobrej relacji, ale od momentu ujawnienia informacji o związku Harry’ego z Meghan, Samantha postawiła sobie za cel zniszczenie wizerunku Meghan. Przekonywała między innymi, że uczucie księcia i jego ukochanej nie jest szczere, ponieważ byłej aktorce zależy jedynie na jego pozycji społecznej i pieniądzach… „Samantha ośmiesza się myśląc, że ma szansę na spotkanie z Meghan czy z kimkolwiek z rodziny królewskiej”, wyjawia osoba z otoczenia księżnej. 

Samantha Markle, siostra Meghan Markle pod pałacem Kensington
Fot. SplashNews.com/East News

Samantha Markle, siostra Meghan Markle pod pałacem Kensington
Fot. SplashNews.com/East News

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trener personalny DANIEL QCZAJ zdobył się na coming out. Co mu dała ta decyzja, a co zabrała? ALŻBETA LENSKA dwa lata temu o mało nie umarła. To wydarzenie w zaskakujący sposób zmieniło jej życie. W VIVIE! na Lato cykl Ona o Niej – MAŁGORZATA POTOCKA o KALINIE JĘDRUSIK: „Przez jednych kochana, przez innych nienawidzona. Polska Marilyn Monroe…”. W cyklu Sztuka gotowania – AGNIESZKA MACIĄG zdradza, jak zatrzymać młodość. W Podróżach z Historią – kultowe miejsca: magiczna leśniczówka w Praniu, Krzyże „lepsze niż Paryże…”.