Joanna Krupa, Marta Krupa, przed studiem „Dzień Dobry TVN”, Warszawa, 10.04.2022 rok
Fot. Krzysztof Jarosz / Forum
O TYM SIĘ MÓWI

Siostra Joanny Krupy przeżyła bolesny rozwód... Tak dziś wygląda życie Marty

Czy planuje wyjść z cienia sławnej siostry i wrócić do show-biznesu?

Damian Brillowski 14 lipca 2022 14:50
Joanna Krupa, Marta Krupa, przed studiem „Dzień Dobry TVN”, Warszawa, 10.04.2022 rok
Fot. Krzysztof Jarosz / Forum

Joanna Krupa podbiła serca Polaków jako prowadząca „Top Model”. W programie modelka dała się poznać jako osoba niezwykle wrażliwa i empatyczna. Prywatnie również taka jest. Kiedy okazało się, że jej siostra Marta Krupa rozwodzi się z mężem, Joanna pospieszyła z pomocą, dając jej ogromne wsparcie. Jakiś czas temu siostry odwiedziły Polskę i opowiedziały o trudnym momencie w ich życiu. Obie mają za sobą bolesne rozwody. Jak się okazuje, Marta nadal ma traumę po przykrym rozstaniu. Była jej potrzebna terapia. Jak dziś wygląda życie siostry Joanny Krupy i czy planuje powrót do show-biznesu?

Joanna Krupa wspiera siostrę Martę po rozwodzie z mężem 

Joanna Krupa i jej siostra Marta Krupa kilka miesięcy temu odwiedziły Polskę. Celem wizyty była pomoc bezbronnym zwierzętom, które na skutek wojny w Ukrainie straciły swój dom. Aby nagłośnić problem odwiedziły studio „Dzień Dobry TVN”. W trakcie wywiadu poruszono także wątek ich wzajemnej relacji. Siostry przyznały, że są dla siebie wielkim wsparciem i zawsze mogą na siebie liczyć. Tak też było w przypadku rozwodów, które każda z nich boleśnie doświadczyła.

Marta Krupa szczerze wyznała, że pomaganie zwierzętom stanowi dla niej formę terapii. „Dla mnie to terapia, ta pomoc dla zwierząt. Przez rozwód, przez to, co przeszłam, pomaganie im pomaga mi psychicznie. Ale zawsze kochałam dzieci i zwierzątka”, opowiadała Marta Krupa na antenie TVN.

Celebrytka w trudnym momencie życia mogła liczyć na pomoc siostry Joanny, która sama przed kilkoma latami rozwiodła się z mężem, biznesmenem Romainem Zago. Modelka doskonale wiedziała, z jakimi emocjami mierzy się obecnie jej młodsza siostra. „Gdy Marta przechodziła rozwód byłam pierwsza dla niej do pomocy. Blisko siebie mieszkamy i ja rozumiem, przez co przechodzi. Rodzina jest najważniejsza, nikt nie jest tak ważny, jak rodzina”, stwierdziła Joanna.

Czytaj także: Unika blasku fleszy, żyje w cieniu brata. Co wiemy o siostrze Roberta Lewandowskiego?

Joanna Krupa i Marta Krupa w schronisku dla bezdomnych zwierząt w Orzechowcach, 08.04.2022 rok

08.04.2022 Orzechowce Wizyta Joanny i Marty Krupy w Schronisku dla bezdomnych zwierzat w Orzechowcach
Fot. Kamil Krukiewicz/REPORTER

Joanna Krupa dwa razy stawała na ślubnym kobiercu

W 2013 roku Joanna Krupa wzięła ślub z biznesmenem Romainem Zago. Po czterech latach ich małżeństwo dobiegło końca. Jako powód rozstania podali „rozkład pożycia małżeńskiego”. Byli partnerzy rozstali w się w zgodzie i do dziś pozostają przyjaciółmi

W 2018 roku Joanna Krupa ponownie stanęła na ślubnym kobiercu. Jej mężem tym razem został biznesmen Douglas Nunes. Na co dzień mężczyzna prowadzi firmę 451 Media Group zajmującą się wydawaniem komiksów dla dorosłych. Wśród jego obowiązków jest także wyszukiwanie zdolnych ilustratorów. Małżonkowie doczekali się córeczki Ashy Leigh, która w listopadzie 2021 roku skończyła dwa latka.  

Czytaj także: Karolina Gruszka rzuciła wszystko i wyjechała za ukochanym do Moskwy! Oto ich historia miłości

Marta Krupa rozwiodła się z mężem. Jak dziś wygląda jej życie?

Marta Krupa podzieliła los Joanny i również ma za sobą rozwód. We wrześniu 2017 roku poślubiła kierowcę rajdowego Marco Andretti’ego. Ślub odbył się w urokliwej posiadłości rodziny Marco w Nazareth w Pennsylwanii. Na weselu bawiło się ponad 200 gości. Niestety, po czterech latach małżeństwo siostry Joanny dobiegło końca. W 2021 roku, tuż przed świętami Bożego Narodzenia, Marta Krupa wydała w swoich mediach społecznościowych oświadczenie, w którym poinformowała, że rozwodzi się z mężem. „Oboje zdecydowaliśmy, że to nie działa i wspólnie postanowiliśmy zakończyć to w sposób obywatelski i z szacunkiem. Marco życzę jak najlepiej. Dziękuję za zrozumienie”, napisała na Instagramie.

Od czasu rozwodu Marta regenerowała siły na łonie natury, wybierając się na wycieczki w góry czy do stadniny koni. Nie zapomniała także o spotkaniach z najbliższymi, m.in. swoją chrześnicą Ashą. Natomiast podczas rozmowy z Plejadą stwierdziła, że na razie nie ma czasu na miłość i randkowanie. Zamiast pielęgnowania nowego związku pragnie przede wszystkim zająć się sobą.

A czy myśli jeszcze o powrocie do mediów? Marta Krupa raczej nie jest już zainteresowana karierą w mediach. „Moja siostra już dawno zdecydowała, że nie chce być w show-biznesie”, zdradziła Joanna Krupa w rozmowie z portalem „Jastrząpost”. Niedawno jednak młodsza z sióstr przeprowadziła się do Kalifornii i zamieszkała tuż obok Joanny. Wielu fanów uznaje to jako znak i szansę na to, że Marta jeszcze nie powiedziała ostatniego słowa... Bez względu na ostateczną decyzję - życzymy dużo siły i wszystkiego dobrego!   

Czytaj także: 12 lat temu wygrała Top Model. Co dziś robi Paulina Papierska? Teraz ma inne wyzwania

Joanna Krupa z siostrą Martą Krupą przed studiem "Dzień Dobry TVN", Warszawa, 10.04.2022 rok

WARSZAWA. 10.04.2022 Joanna Krupa z siostra Marta Krupa przed studiem Dzien Dobry TVN
Fot. TRICOLORS/East News

Joanna Krupa z siostrą Martą Krupą przed studiem "Dzień Dobry TVN", Warszawa, 10.04.2022 rok

Joanna Krupa, Marta Krupa, WARSZAWA 10.04.2022 GOSCIE PRZED STUDIEM DZIEN DOBRY TVN, 10.04.2022
Fot. VIPHOTO/East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.