Romain Zago, Joanna Krupa
Fot. FOT. ASHLEY BARRETT/KRIS KAN
Z życia gwiazd

Joanna Krupa i Romain Zago rozstali się pięć lat temu. Jakie relacje łączą dziś byłych małżonków?

„Kiedyś się kochało, nie wyszło, ale jest się przyjaciółmi”

Marta Nawacka 19 grudnia 2022 11:05
Romain Zago, Joanna Krupa
Fot. FOT. ASHLEY BARRETT/KRIS KAN

Jest jedną z najbardziej popularnych polskich modelek oraz jurorką w programie „Top Model”. Prywatnie wraz z mężem, Douglasem Nunesem i córeczką Ashą, tworzy szczęśliwą rodzinę. Jednak gwiazda ma za sobą jeszcze jedno małżeństwo. W 2017 roku Joanna Krupa rozwiodła się z pierwszym mężem, Romainem Zago. Po rozstaniu mężczyzna także próbował układać swoje życie od nowa... Jakie relacje łączą dziś byłych współmałżonków? 

Joanna Krupa i Romain Zago – po rozstaniu miłość znaleźli gdzie indziej

O niesamowitym, bajkowym ślubie Joanny Krupy i Romaina Zago w 2013 roku było niezwykle głośno. Rozpisywały się o nim amerykańskie media, a transmisję z wydarzenia można było obejrzeć w telewizji. Tort, wystrój wnętrz i dekoracje były bardzo ekskluzywne, a wśród gości pojawili się lokalni celebryci. Niestety związek pary nie przetrwał i małżonkowie rozstali się cztery lata później. Rozeszli się w zgodzie, twierdząc, że po prostu do siebie nie pasują. Po rozwodzie Joanna Krupa zakochała się z wzajemnością w swoim obecnym mężu, Douglasie Nunesie. Wkrótce urodziła im się córeczka, Asha Leigh.

Joanna Krupa i Romain Zago w sesji dla magazynu VIVA!, lipiec, 2013 rok

Joanna Krupa, Romain Zago, VIVA! lipiec 2013
Fot. Ashley Barrett/KRIS KAN

Joanna Krupa i Romain Zago w sesji dla magazynu VIVA!, 2011 rok

Joanna Krupa, Romain Zago, VIVA! 2011, main topic
Fot. Lauren Dukoff/GIANT ARTISTS
Romain Zago od samego początku kibicował nowemu związkowi swojej byłej żonie: „Faktem jest, że nie byliśmy idealną parą, jak wszyscy myśleli, ale byliśmy, jesteśmy i zawsze będziemy doskonałymi przyjaciółmi. Dla niej i Douglasa: gratulacje", napisał pewnego dnia w mediach społecznościowych.

CZYTAJ TAKŻE: Katarzyna Skrzynecka o mężu: „Gdyby pragnął mieć żonę XS-kę, toby sobie taką wybrał”

Jakiś czas później mężczyzna również odnalazł swoją nową miłość. Jego wybranką została niejaka Carolina Delgado. Zakochani wzięli ślub w 2020 roku, lecz również to uczucie nie przetrwało próby czasu. Historia zatoczyła koło. „Zdaliśmy sobie sprawę, że jesteśmy bardziej dobrymi przyjaciółmi niż parą. Oboje doszliśmy do wniosku, że lepiej dogadujemy się bez presji związanej z małżeństwem", wyznała kobieta na łamach portalu PageSix. Z Instagramów tej dwójki zniknęła większość wspólnych zdjęć.

Joanna Krupa i Romain Zago — relacje byłych małżonków

Jakiś czas temu w rozmowie z Karoliną Motylewską dla Jastrząb Post Joanna Krupa wyznała, że podziwia Małgorzatę Rozenek, która pomaga byłemu mężowi w jego problemach. „To jest piękne, że mają pozytywną relację, że są przyjaciółmi. Myślę, że to jest piękne. Często jest tak, że ludzie kiedyś mieli związek, kochali się i nagle się nie lubią. Jak ktoś dorósł i jest dojrzały, to może się pogodzić z tym, co się stało. Nie każdy jest stworzony dla siebie. Każdy przechodzi swoje stresy, swoje dramaty w życiu. Oni mają razem dzieci i to jest piękne, że mogą teraz się wspierać”, mówiła.

Z kolei Plejadzie wyznała, jakie doświadczenia wyniosła ze swojego pierwszego małżeństwa: „Mój pierwszy mąż był kompletnie inny niż obecny. To, czego się dowiedziałam to, że nie ma gwarancji nigdy, bo ja myślałam, że to mój przyjaciel na całe życie, nawet nie myślałam, że z tą osobą kiedyś bym wzięła rozwód, ale życie i tak się stało", tłumaczyła modelka. 

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: „Tylko mnie kochaj”… Oto historia miłości Macieja Zakościelnego i Pauliny Wyki

A jakie stosunki modelka utrzymuje ze swoim byłym mężem? Okazuje się, że wciąż się przyjaźnią, a Joanna Krupa jakiś czas temu bawiła się w towarzystwie Romaina Zago w jego klubie w Miami. „Ja z moim byłym Romkiem jesteśmy przyjaciółmi. Nawet jak byłam ostatnio w Miami, byłam w jego klubie jako support. Mój były nie zrobił nic takiego, żeby nie chciała mieć z nim relacji. Zawsze był dla mnie przyjacielem. Gdybym ja go potrzebowała, to byłby dla mnie. I nawzajem. Myślę, że to jest fajne – kiedyś się kochało, nie wyszło, ale jest się przyjaciółmi”, mówiła Karolinie Motylewskiej w wywiadzie dla Jastrząb Post

Romain Zago również z sympatią wypowiada się o swojej byłej żonie. „Jestem przeszczęśliwy, że kogoś znalazła. W przeszłości obiecaliśmy sobie, że naszym wspólnym celem jest uszczęśliwianie siebie nawzajem. Nie byliśmy idealną parą, ale jesteśmy idealnymi przyjaciółmi. A nasze psy, Darlę i Rugby'ego, zawsze będę uważał za nasze dzieci", mówił w jednym z wywiadów. (cytat za Pudelek.pl) I gdy Joanna Krupa pewnego dnia świętowała urodziny jednego z psiaków, jej eksmałżonek pozostawił pod ich zdjęciem uroczy komentach. „Wszystkiego najlepszego Darla, moja kochana", napisała modelka. „Moja córka", napisał w odpowiedzi Romain, dając potwierdzenie dla swoich słów.  

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.