Joanna Krupa, VIVA! czerwiec 2017, 12/2017
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
Z życia gwiazd

Joanna Krupa szczerze o relacji z byłym mężem. Wyznała, co ją łączy z Romainem Zago

„Kiedyś się kochało, nie wyszło, ale jest się przyjaciółmi”

Marta Nawacka 2 grudnia 2021 16:57
Joanna Krupa, VIVA! czerwiec 2017, 12/2017
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Jest jedną z najbardziej popularnych polskich modelek oraz jurorką w programie Top Model. Prywatnie wraz z mężem, Douglasem Nunesem i córeczką Ashą tworzy szczęśliwą rodzinę. W 2017 roku Joanna Krupa rozwiodła się z pierwszym mężem, Romainem Zago. Jakie są obecnie stosunki byłych małżonków i jaka relacja ich łączy?

Joanna Krupa i Romain Zago – po rozstaniu miłość znaleźli gdzie indziej

O niesamowitym, bajkowym ślubie Joanny Krupy i Romaina Zago w 2013 roku było głośno. Rozpisywały się o nim amerykańskie media, a transmisję z wydarzenia można było obejrzec w telewizji. Tort, wystrój wnętrz i dekoracje były bardzo ekskluzywne, a wśród gości pojawili się lokalni celebryci. Niestety związek pary nie przetrwał i małżonkowie rozstali się cztery lata po ślubie. Rozstali się w zgodzie, twierdząc, że po prostu do siebie nie pasują. Po rozwodzie Joanna Krupa zakochała się z wzajemnością w swoim obecnym mężu, Douglasie Nunesie. Wkrótce urodziła im się córeczka, Asha Leigh. Romain Zago także znalazł nową miłość.

Czytaj też: Córka Joanny Krupy właśnie skończyła dwa latka! Dumna mama pokazała moment narodzin Ashy

Joanna Krupa, Romain Zago, VIVA! lipiec 2013
Fot. Ashley Barrett/KRIS KAN

Joanna Krupa i Romain Zago w sesji dla magazynu VIVA!, lipiec, 2013 rok

Joanna Krupa, Romain Zago, VIVA! 2011, main topic
Fot. Lauren Dukoff/GIANT ARTISTS
Joanna Krupa i Romain Zago w sesji dla magazynu VIVA!, 2011 rok

Joanna Krupa o relacji z byłym mężem

Ostatnio w rozmowie z Karoliną Motylewską dla Jastrząb Post Joanna Krupa wyznała, że podziwia Małgorzatę Rozenek, która pomaga byłemu mężowi w jego problemach. „To jest piękne, że mają pozytywną relację, że są przyjaciółmi. Myślę, że to jest piękne. Często jest tak, że ludzie kiedyś mieli związek, kochali się i nagle się nie lubią. Jak ktoś dorósł i jest dojrzały, to może się pogodzić z tym, co się stało. Nie każdy jest stworzony dla siebie. Każdy przechodzi swoje stresy, swoje dramaty w życiu. Oni mają razem dzieci i to jest piękne, że mogą teraz się wspierać”, mówiła.

A jakie stosunki modelka utrzymuje ze swoim byłym mężem? Okazuje się, że wciąż się przyjaźnią, a Joanna Krupa jakiś czas temu bawiła się w towarzystwie Romaina Zago w jego klubie w Miami. „Ja z moim byłym Romkiem jesteśmy przyjaciółmi. Nawet jak byłam ostatnio w Miami, byłam w jego klubie jako support. Mój były nie zrobił nic takiego, żeby nie chciała mieć z nim relacji. Zawsze był dla mnie przyjacielem. Gdybym ja go potrzebowała, to byłby dla mnie. I nawzajem. Myślę, że to jest fajne – kiedyś się kochało, nie wyszło, ale jest się przyjaciółmi”, mówiła Karolinie Motylewskiej w wywiadzie dla Jastrząb Post 

Zobacz także: Zdjęcie Joanny Krupy z córką podzieliło internautów. Poszło o wygląd małej Ashy

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.