Marta Andretti, pokaz najnowszej kolekcji Roberta Kupisza, 29.11.2011, Warszawa
Fot. VIPHOTO/East News
Z życia gwiazd

Siostra Joanny Krupy wzięła rozwód. Marta Andretti wydała oficjalne oświadczenie i zdradziła powód rozstania

Przez 4 lata była w związku małżeńskim

Marta Nawacka 12 grudnia 2021 12:01
Marta Andretti, pokaz najnowszej kolekcji Roberta Kupisza, 29.11.2011, Warszawa
Fot. VIPHOTO/East News

Siostra słynnej modelki, Joanny Krupy, jakiś czas temu świadomie zniknęła z show-biznesu. Marta Andretti postawiła na życie rodzinne z dala od blasku fleszy. Kobieta poślubiła amerykańskiego kierowcę wyścigowego, Marco Andrettiego. Teraz wyznała, że ich związek dobiegł końca... Jaki był powód rozstania?

Marta Andretti – życie prywatne i kariera

Kiedyś o Marcie Andretti było głośno. Dała się poznać fanom jako aktorka i piosenkarka oraz jako modelka. Wraz z siostrą, Joanną Krupą, wystąpiła w filmie „Lauren Hildebrandt: Live from Hollywood”. Pojawiła się także w XIII edycji Tańca z Gwiazdami, ale jej udział w programie skończył się po drugim odcinku. Obie panie aktywnie działają na rzecz ochrony zwierząt, wystąpiły w reality show The Real Housewives of Miami i razem pojawiły się także w programie Kuby Wojewódzkiego, w którym oczarowały prowadzącego.

Kilka lat temu Marta Andretti świadomie zniknęła z show-biznesu. „Moja siostra już dawno zdecydowała, że nie chce być w show-biznesie. Już po tym programie co robiliśmy razem w Miami”, wyznała Joanna Krupa w rozmowie z Jastrząb Post. „To jest jej życie, to jest jej przyszłość. Poznała swojego męża, on za bardzo nie chciał, aby ona była w tej branży. I tak sobie żyją, są szczęśliwi i tyle. W ogóle nie tęskni za tą branżą, nie tęskni za show-biznesem. Ją to nie kręci”, mówiła modelka o decyzji młodszej siostry.

Czytaj też: Dlaczego siostra Joanny Krupy zniknęła z show-biznesu? Modelka wyznała zaskakującą prawdę

Joanna Krupa i Marta Krupa, premiera filmu
Fot. MediaPunch/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Joanna Krupa i Marta Krupa, premiera filmu "You can't have it", 15.03.2017, Los Angeles

Marta Andretti – związek z Marco Andrettim

Po latach związku Marta Andretti i jej ukochany postanowili powiedzieć sobie sakramentalne „tak”. „Nie mogę uwierzyć, że jestem zaręczona! Cały czas jestem w szoku! Jestem taka szczęśliwa”, pisała wówczas siostra Joanny Krupy na Instagramie.

11 grudnia modelka podzieliła się ze swoimi obserwującymi przykrą informacja. Po czterech latach małżeństwa Marta Andretti i Marco Andretti postanowili się rozstać. Kobieta przyznała, że dostawała bardzo dużo wiadomości z pytaniami fanów, więc postanowiła wydać oficjalne oświadczenie, żeby oboje z byłym mężem mogli pójść dalej. Modelka napisała, że wspólnie uznali, że ich relacja po prostu nie działa i zgodnie podjęli decyzję o jej zakończeniu, z największym szacunkiem. Zapewniła także, że byłemu ukochanemu życzy wszystkiego, co najlepsze.  

Zobacz także: Joanna Krupa opublikowała zdjęcia z wakacji z siostrą. Tak zmieniła się Marta!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA WACHOWICZ o życiu po pięćdziesiątce, ukochanej córce i tym, co daje jej równowagę. MIKA URBANIAK I VICTOR DAVIES. Ona – wokalistka, malarka, córka Urszuli Dudziak i Michała Urbaniaka. On – ceniony brytyjski kompozytor. Opowiadają o niełatwej relacji. KRZYSZTOF BARANOWSKI o czerpaniu siły z miłości – do morza i do kobiety. JOANNA JAKUBAS o swojej muzycznej drodze i pierwszej płycie. Ponadto także: Czy biografia SHARON STONE ujawni całą prawdę o jej życiu?