Marta Krupa, Joanna Krupa
Fot. Radoslaw NAWROCKI / Forum
Z ŻYCIA GWIAZD

Dlaczego siostra Joanny Krupy zniknęła z show-biznesu? Modelka wyznała zaskakującą prawdę

Po ślubie Marty Krupy wiele się u niej zmieniło...

Rafał Kowalski 10 listopada 2021 13:01
Marta Krupa, Joanna Krupa
Fot. Radoslaw NAWROCKI / Forum

Jeszcze kilka lat temu pisali o niej wszyscy. Wzięła udział w Tańcu z Gwiazdami, były wielkie wyjścia na czerwone dywany, sesje zdjęciowe z siostrą, udział w reality show The Real Housewives of Miami... Dziś piękna 35-latka nie pokazuje się w mediach. Dlaczego Marta Krupa postanowiła zniknąć z show-biznesu? O kulisach jej życia prywatnego opowiedziała siostra kobiety, Joanna Krupa.

Joanna Krupa o siostrze Marcie

Osiem godzin po zakończeniu finału Top model 9 Joanna Krupa była już w samolocie do Stanów Zjednoczonych. Chwilę wcześniej, w nocy, jurorka show TVN zdążyła jeszcze udzielić kilku wywiadów. Z jednego z nich dowiadujemy się, że nie ma zbyt wielkich szans na powrót Marty Krupy do medialnego życia… „Moja siostra już dawno zdecydowała, że nie chce być w show-biznesie. Już po tym programie co robiliśmy razem w Miami”, powiedziała gwiazda w rozmowie z Jastrząb Post.

Okazuje się, że duży wpływ na decyzję 35-latki miał jej ukochany. „To jest jej życie, to jest jej przyszłość. Poznała swojego męża, on za bardzo nie chciał, aby ona była w tej branży. I tak sobie żyją, są szczęśliwi i tyle. W ogóle nie tęskni za tą branżą, nie tęskni za show-biznesem. Ją to nie kręci”, wyznała za siostrę Joanna Krupa.

Czytaj też: Córka Joanny Krupy właśnie skończyła dwa latka! Dumna mama pokazała moment narodzin Ashy

Joanna Krupa, VIVA! kwiecień 2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

Joanna Krupa w sesji dla magazynu VIVA!, kwiecień, 2018 rok

Marta Krupa - życie prywatne

Przypomnijmy, że Marta Krupa od 2017 roku jest żoną amerykańskiego kierowcy rajdowego Marco Andrettiego. 34-latek jest wnukiem Mario Andrettiego, mistrza świata Formuły 1 z 1978 roku. Huczne wesele sportowca i siostry Joanny Krupy odbyło się w rodzinnej posiadłości Andrettich w  Pensylwanii. Także tam szczęśliwi małżonkowie mieszkają już od kilku lat... Ze zdjęć zamieszczonych na Instagramie widać, jak bardzo dla 35-latki ważny jest mąż i chwile z bliskimi. Cóż, jak widać siostrze jurorki Top model po prostu zmieniły się życiowe priorytety.

Zanim zniknęła z show-biznesu, Marta Krupa wzięła udział w trzynastej edycji "Tańca z Gwiazdami", a także została zaproszona do programu "Kuba Wojewódzki".

Tęsknicie za Martą? Trzeba przyznać, że wraz z Joanną tworzyły świetny medialny duet.  

Zobacz także: Joanna Krupa w żałobie. Modelka mierzy się z wielką osobistą tragedią

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.