Marta Krupa, Joanna Krupa
Fot. Radoslaw NAWROCKI / Forum
Z ŻYCIA GWIAZD

Dlaczego siostra Joanny Krupy zniknęła z show-biznesu? Modelka wyznała zaskakującą prawdę

Po ślubie Marty Krupy wiele się u niej zmieniło...

Rafał Kowalski 27 listopada 2020 14:51
Marta Krupa, Joanna Krupa
Fot. Radoslaw NAWROCKI / Forum

Były wielkie wyjścia na czerwone dywany, sesje zdjęciowe z siostrą i udział w reality show The Real Housewives of Miami… I choć jeszcze 5-10 lat temu o Marcie Krupie pisali wszyscy, dziś piękna 34-latka w ogóle nie pokazuje się w mediach. Jakie są powody tej decyzji? O kulisach życia prywatnego siostry opowiedziała w najnowszym wywiadzie Joanna Krupa.

Joanna Krupa o siostrze Marcie

Osiem godzin po zakończeniu finału Top model 9 Joanna Krupa była już w samolocie do Stanów Zjednoczonych. Chwilę wcześniej, w nocy, jurorka show TVN zdążyła jeszcze udzielić kilku wywiadów. Z jednego z nich dowiadujemy się, że nie ma zbyt wielkich szans na powrót Marty Krupy o medialnego życia… „Moja siostra już dawno zdecydowała, że nie chce być w show-biznesie. Już po tym programie co robiliśmy razem w Miami”, powiedziała gwiazda w rozmowie z Jastrząb Post.

Okazuje się, że duży wpływ na decyzję 34-latki miał jej ukochany. „To jest jej życie, to jest jej przyszłość. Poznała swojego męża, on za bardzo nie chciał, aby ona była w tej branży. I tak sobie żyją, są szczęśliwi i tyle. W ogóle nie tęskni za tą branżą, nie tęskni za show-biznesem. Ją to nie kręci”, wyznała za siostrę Joanna Krupa.

Przypomnijmy, że Marta Krupa od 2017 roku jest żoną amerykańskiego kierowcy rajdowego Marco Andrettiego. 33-latek jest wnukiem Mario Andrettiego, mistrza świata Formuły 1 z 1978 roku. Huczne wesele sportowca i siostry Joanny Krupy odbyło się w rodzinnej posiadłości Andrettich w  Pensylwanii. Także tam szczęśliwi małżonkowie mieszkają już od kilku lat... Ze zdjęć zamieszczonych na Instagramie widać, jak bardzo dla 34-latki ważny jest mąż i chwile z bliskimi. Cóż, jak widać siostrze jurorki Top model po prostu zmieniły się życiowe priorytety.

Tęsknicie za Martą? Trzeba przyznać, że wraz z Joanną tworzyły świetny medialny duet. 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?