Joanna Krupa córka
Fot. Instagram @joannakrupa
DZIECI GWIAZD

Córka Joanny Krupy właśnie skończyła dwa latka! Dumna mama pokazała moment narodzin Ashy

Nagranie jest niezwykle wzruszające

Damian Brillowski 2 listopada 2021 20:00
Joanna Krupa córka
Fot. Instagram @joannakrupa

Joanna Krupa dokładnie dwa lata temu doczekała się córki Ashy. Pragnienie o zostaniu mamą drzemało w modelce od kilku dobrych lat. Kiedy w końcu na świecie pojawiło się dziecko, gwiazda nie kryła dumy i wzruszenia.  Dziś prowadząca "Top Model" z niebywałą przyjemnością pokazuje swoją córeczkę w mediach społecznościowych. Dzięki temu wielbiciele jej talentu mogą na bieżąco obserwować, jak Asha dorasta oraz jak zmienia się przez kolejne miesiące. Z okazji drugich urodzin córeczki Joanna Krupa opublikowała w internecie wzruszający filmik. Zobacz, jak wyglądał moment narodzin Ashy. 

Asha, córka Joanny Krupy skończyła dwa latka

Wielkiem marzeniem Joanny Krupy od zawsze było posiadanie potomstwa. Niestety z pierwszego małżeństwa z Romainem Zago, nie doczekała się dzieci. Dopiero, gdy na jej drodze stanął przedsiębiorca Douglasa Nunesa los się do niej uśmiechnął. Zakochani złożyli przysięgę małżeńską w 2018 roku, a już rok później na świecie powitali pierwsze dziecko. 2 listopada 2019 roku na świat przyszła upragniona przez rodziców córka Asha Leigh. 

Celebrytka należy do tego grona matek, które nie ukrywają swoich pociech przed światem zewnętrznym.  Od momentu narodzin dziecka, Joanna Krupa z wielką radością pokazuje swoim fanom, jak rozwija się malutka Asha, często podpisując zdjęcia córeczki: "Moja księżniczka", "Słoneczko mamusi", czy "Miłość mojego życia". Internauci nie pozostają dłużni i obsypują gwiazdę oraz jej córkę mnóstwem komplementów. Trzeba przyznać, że dziewczynka to wierna kopia ślicznej mamy. 

Czytaj także: Zdjęcie Joanny Krupy z córką podzieliło internautów. Poszło o wygląd małej Ashy

Joanna Krupa pokazała moment narodzin Ashy 

Joanna Krupa postanowiła w niezwykły sposób uczcić drugie urodziny córki Ashy. Dumna mama opublikowała za pośrednictwem mediów społecznościowych filmik z momentu narodzin dziecka. Wideo trwa niecałą minutę, ale jest bardzo wzruszające. Do filmiku załączono krótki podpis:

"2 lata temu poznaliśmy miłość naszego życia 💜. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin dla naszej największej radości życia", napisała na Instagramie dumna mama.

Filmik zdobył uznanie wielbicieli modelki, którzy pospieszyli z gratulacjami i życzeniami. W sekcji komentarzy pojawiło się mnóstwo serdeczności skierowanych w stronę malutkiej Ashy i jej rodzicielki. 

"Wszystkiego najlepszego dla córeczki", "Bardzo wzruszające", "Zdrowia życzę Małej. Asha jest cudna. I ma wspaniałą rodzinkę", "❤️❤️❤️największy cud", "Wszystkiego Najlepszego dla Małej Księżniczki 😍😍😍", pisali zachwyceni fani. 

Miłe słowa na profilu Joanny Krupy postanowiły zostawić również inne gwiazdy. 

"Wzruszyłam się 😢 wszystkiego najlepszego dla Was ❤️", życzyła Joanna Jabłczyńska.

"Happy bday ASHA 🥰☀️", napisał Dawid Woliński.

"Niezapomniane chwile ❤️ najlepszego 😘", stwierdziła Małgorzata Rozenek-Majdan 

"❤️❤️❤️", dodała Kinga Rusin. 

Z kolei siostra Joanny, Marta Andretti złożyła życzenia urodzinowe małej Ashy na swoim prywatnym profilu.

"Wszystkiego najlepszego dla mojego wyjątkowego małego słoneczka, mojej uroczej siostrzenicy i chrześnicy. Kocham cię ❤️", napisała na Instagramie wzruszona ciocia chrzestna, dołączając zdjęcie ślicznej dziewczynki. 

My również życzymy małej Ashy dużo zdrowia, uśmiechu i nieograniczonej wyobraźni.  

Czytaj także: Córeczka Joanny Krupy podbija Instagram! 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.