Joanna Krupa i Marta Krupa, premiera filmu "You can't have it", 15.03.2017, Los Angeles
Fot. MediaPunch/REX/Shutterstock/EAST NEWS
Z życia gwiazd

Joanna Krupa opublikowała zdjęcia z wakacji z siostrą. Tak zmieniła się Marta!

Obie panie wypoczywały w Miami

Marta Nawacka 15 listopada 2021 10:00
Joanna Krupa i Marta Krupa, premiera filmu "You can't have it", 15.03.2017, Los Angeles
Fot. MediaPunch/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Przez dłuższy czas była nieobecna w świecie show-biznesu. Teraz fani ponownie mogli zobaczyć siostrę Joanny Krupy! Marta Andretti spędziła wspólne wakacje z jurorką Top Model w Miami. Modelka zamieściła ich wspólne zdjęcia na swoim instagramowym profilu. Tak teraz wygląda Marta! Zmieniła się?

Siostra Joanny Krupy zniknęła z show-biznesu

Siostra słynnej modelki i jurorki Top Model jakiś czas temu postanowiła zniknąć ze świata show-biznesu. Po ślubie, na prośbę ukochanego, wycofała się z życia na salonach. Marta Andretti i Joanna Krupa wystąpiły razem w reality show The Real Housewives of Miami, młodszą z sióstr mogliśmy zobaczyć też w Tańcu z Gwiazdami i w programie Kuby Wojewódzkiego. Fani byli zachwyceni również wspólnymi sesjami zdjęciowymi pięknych sióstr.

Po zniknięciu Marty z show-biznesu, Joanna Krupa tłumaczyła decyzję siostry. Dodała także, że raczej nie powinniśmy się spodziewać powrotu 35-latki na salony. „Moja siostra już dawno zdecydowała, że nie chce być w show-biznesie. Już po tym programie co robiliśmy razem w Miami”, wyznała w rozmowie z Jastrząb Post.

Czytaj też: Dlaczego siostra Joanny Krupy zniknęła z show-biznesu? Modelka wyznała zaskakującą prawdę

Joanna krupa wypoczywa z siostrą w Miami

Po dłuższej nieobecności siostry Joanny Krupy, fani w końcu mogą zobaczyć obie panie razem. Joanna Krupa zdecydowała się na wakacje w Miami, które spędziła razem z siostrą. Jurorka Top Model i Marta Andretti korzystały z pięknej pogody wylegując się na plaży i pływając w oceanie. Pozowały także do wspólnych zdjęć. Czy siostra słynnej modelki zmieniła się od swojej ostatniej obecności na salonach?

W relacji na swoim Instagramie Joanna Krupa podzieliła się z fanami również zabawnymi nagraniami ze wspólnych tańców obu sióstr. Razem Martą Andretti bawiły się i tańczyły w hotelowym pokoju do znanych polskich hitów disco polo. Jak widać obu paniom taki wypoczynek zdecydowanie służył i bawiły się znakomicie!

Zobacz także: Córka Joanny Krupy właśnie skończyła dwa latka! Dumna mama pokazała moment narodzin Ashy

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.