Joanna Krupa i Marta Krupa, premiera filmu "You can't have it", 15.03.2017, Los Angeles
Fot. MediaPunch/REX/Shutterstock/EAST NEWS
Z życia gwiazd

Joanna Krupa opublikowała zdjęcia z wakacji z siostrą. Tak zmieniła się Marta!

Obie panie wypoczywały w Miami

Marta Nawacka 15 listopada 2021 10:00
Joanna Krupa i Marta Krupa, premiera filmu "You can't have it", 15.03.2017, Los Angeles
Fot. MediaPunch/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Przez dłuższy czas była nieobecna w świecie show-biznesu. Teraz fani ponownie mogli zobaczyć siostrę Joanny Krupy! Marta Andretti spędziła wspólne wakacje z jurorką Top Model w Miami. Modelka zamieściła ich wspólne zdjęcia na swoim instagramowym profilu. Tak teraz wygląda Marta! Zmieniła się?

Siostra Joanny Krupy zniknęła z show-biznesu

Siostra słynnej modelki i jurorki Top Model jakiś czas temu postanowiła zniknąć ze świata show-biznesu. Po ślubie, na prośbę ukochanego, wycofała się z życia na salonach. Marta Andretti i Joanna Krupa wystąpiły razem w reality show The Real Housewives of Miami, młodszą z sióstr mogliśmy zobaczyć też w Tańcu z Gwiazdami i w programie Kuby Wojewódzkiego. Fani byli zachwyceni również wspólnymi sesjami zdjęciowymi pięknych sióstr.

Po zniknięciu Marty z show-biznesu, Joanna Krupa tłumaczyła decyzję siostry. Dodała także, że raczej nie powinniśmy się spodziewać powrotu 35-latki na salony. „Moja siostra już dawno zdecydowała, że nie chce być w show-biznesie. Już po tym programie co robiliśmy razem w Miami”, wyznała w rozmowie z Jastrząb Post.

Czytaj też: Dlaczego siostra Joanny Krupy zniknęła z show-biznesu? Modelka wyznała zaskakującą prawdę

Joanna krupa wypoczywa z siostrą w Miami

Po dłuższej nieobecności siostry Joanny Krupy, fani w końcu mogą zobaczyć obie panie razem. Joanna Krupa zdecydowała się na wakacje w Miami, które spędziła razem z siostrą. Jurorka Top Model i Marta Andretti korzystały z pięknej pogody wylegując się na plaży i pływając w oceanie. Pozowały także do wspólnych zdjęć. Czy siostra słynnej modelki zmieniła się od swojej ostatniej obecności na salonach?

W relacji na swoim Instagramie Joanna Krupa podzieliła się z fanami również zabawnymi nagraniami ze wspólnych tańców obu sióstr. Razem Martą Andretti bawiły się i tańczyły w hotelowym pokoju do znanych polskich hitów disco polo. Jak widać obu paniom taki wypoczynek zdecydowanie służył i bawiły się znakomicie!

Zobacz także: Córka Joanny Krupy właśnie skończyła dwa latka! Dumna mama pokazała moment narodzin Ashy

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.