książę Harry, Meghan Markle, księżna Meghan
Fot. Kirsty Wigglesworth/Press Association/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Siostra Meghan Markle uderza w księcia Harry'ego: „Padł ofiarą socjopatki”

Samantha Markle uważa, że szwagier cierpi na syndrom sztokholmski

Olga Figaszewska 28 marca 2021 11:15
książę Harry, Meghan Markle, księżna Meghan
Fot. Kirsty Wigglesworth/Press Association/East News

Od dawna wiadomo, że relacje Meghan z jej rodziną są dość napięte. Bliscy rozmawiają ze sobą za pośrednictwem mediów, ujawniając kolejne sekrety z przeszłości. Najchętniej życie księżnej Sussex komentują ojciec – Thomas Markle i jej przyrodnia siostra – Samantha. Kobieta tym razem uderzyła w księcia Harry’ego.  Co mu zarzuca? 

Samantha Markle o przyrodniej siostrze

Samantha Markle po głośnym wywiadzie Meghan i Harry’ego postanowiła zabrać głos. Kobieta zaznaczyła, że jej siostra robi z siebie ofiarę i zasugerowała, że potrzebuje konsultacji psychologicznej. „Widzę narcystyczne zaburzenie osobowości”, mówiła rozmowie z dziennikarzami. Samantha odniosła się do wypowiedzi Meghan, która w rozmowie z Oprah Winfrey stwierdziła, że straciła ojca. Wytknęła, że para skłamała także w kwestii sekretnego ślubu. Przyrodnia siostra księżnej przyznała, że w tej całej sytuacji szkoda jej Harry’ego, który uległ manipulacjom swojej żony.

SPRAWDŹ TEŻ: Książę Harry ma nową pracę. Objął stanowisko dyrektora w startupie z Krzemowej Doliny

„Żal mi Harry'ego. Padł ofiarą zaniedbania i powiedziałabym... socjopatki. Odciągnęła go od rodziny, przyjaciół i życia, które znał. Przypomina mi jedną z tych ofiar porwania, które w końcu zaczynają wierzyć, że ich życie było okropne i zakochują się w swoim porywaczu”, wyznała Samantha Markle.

książę Harry, Meghan Markle, księżna Meghan
Fot. PPE/FaceToFace/REPORTER

Samantha Markle w mocnych słowach o księciu Harrym

Przyrodnia siostra Meghan uderzyła także prosto w księcia Harry’ego. Niedawno wnuk Elżbiety II rozpoczął pracę w startupie BetterUp z Krzemowej Doliny, gdzie objął stanowisko Chief Impact Officer, czyli szefa ds. wpływu. Jak podano, firma zajmuje się coachingiem w zakresie zdrowia psychicznego. Książę od lat popiera wszystkie inicjatywy związane z tym tematem.

„Pobudza nas jego model inspiracji i oddziaływania poprzez działanie. Jako prawdziwy obywatel świata poświęcił swoją życiową pracę zwracaniu uwagi na różnorodne potrzeby ludzi na całym świecie i popieranie inicjatyw związanych ze zdrowiem psychicznym”, pisano na stronie firmy.

ZOBACZ TEŻ: „Kiedy straciłem mamę, nie chciałem w to wierzyć”. Poruszające wspomnienie Harry’ego

Innego zdania jest przyrodnia siostra Meghan. Samantha Markle twierdzi, że Harry nie nadaje się do sprawowania powierzonej mu roli. Kobieta uważa, że wnuk Elżbiety II powinien najpierw zająć się swoim zdrowiem psychicznym. Wcześniej zasugerowała, że cierpi na syndrom sztokholmski.

Harry nie jest w stanie pracować dla firmy zajmującej się problemami ze zdrowiem psychicznym, dopóki sam nie wyzdrowieje i dopóki razem z Meghan nie zrozumieją, czym jest prawda”, skomentowała w rozmowie z Newstalk ZB Radio. 

Samantha Markle, przyrodnia siostra Meghan Markle
Fot. Inside Edition/Ferrari Press/East News

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.