księżna Meghan i książę Harry
Fot. East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Harry o wizycie w Afryce: „Nie mogę się doczekać przedstawienia mojej żony i syna!”

Drugie royal tour pary już lada dzień!

Gabriela Czernecka 2 września 2019 15:54
księżna Meghan i książę Harry
Fot. East News

Książę Harry i księżna Meghan powoli przygotowują się do swojej drugiej royal tour! Tym razem książęca para Sussex wybierze się do Afryki Południowej. Właśnie na profilu na Instagramie Meghan i Harry'ego pojawił się wpis, w którym książę zdradził, kiedy dokładnie wraz z rodziną wyruszy w podróż! Z tego powodu nie ukrywał radości. Co napisał? Poznajcie szczegóły!

Royal Tour Meghan i Harry'ego po Afryce

Już pod koniec czerwca pojawiła się pierwsza informacja o tym, że Meghan i Harry jesienią wybiorą się w podróż do Afryki Południowej. Teraz na profilu książęcej pary Sussex został zamieszczony nowy wpis, opatrzony kolażem zdjęć związanych  z Afryką. Do zdjęcia dołączono opis napisany przez księcia Harry'ego: „Za kilka tygodni nasza rodzina wybierze się w pierwszą oficjalną podróż do Afryki- regionu świata, który od dwóch dekad jest dla mnie drugim domem. (...)Osobiście nie mogę się doczekać przedstawienia mojej żony i syna Południowej Afryce! Do zobaczenia wkrótce”, pisze podekscytowany Harry. 

Przypomnijmy, że wizyta Harry'ego i Meghan ma związek z ich działalnością charytatywną na rzecz krajów afrykańskich, a książęca para rozpocznie wizytę 23 września. „Przygotowując się do trasy, we wrześniu chcemy świętować piękno tego cudownego kontynentu jako całości: od lokalnych organizacji, które ciężko pracują na rzecz ochrony środowiska, po młodych liderów torujących drogę do lepszej przyszłości dla Wspólnoty i nie tylko. Te wybrane grupy stanowią niewielką reprezentację niesamowitej pracy wykonanej dzisiaj w Afryceprzez niezliczone osoby, społeczności lokalne i organizacje”, pisze książęca para. 

Zaznaczmy, że to pierwsza taka podróż książęcej pary wraz z ich synkiem, Archiem. Przypomnijmy, że w ubiegłym roku książęca para Sussex odbyła podróż po Australii, Nowej Zelandii,  Fidżi i Królestwie Tonga. Wówczas w dniu wylotu, rodzina Windsorów wydała oświadczenie, że Meghan jest w ciąży. Dzięki temu o całej podróży książęcej pary zrobiło się głośno, a fani rodziny królewskiej mieli okazję podziwiać eleganckie i stylowe kreacje księżnej Meghan. 

Księżna Meghan podczas wizyty w Australii nosi rzeczy australijskich projektantów
Fot. Andrew Parsons / i-Images/i-images/East News,Rex Features/East News

Teraz parze towarzyszyć będzie syn Archie Harrison. Na szczęście podróż zaplanowano tak, by Meghan mogła spokojnie poświęcić czas synkowi, podczas gdy mąż będzie pełnił obowiązki z ramienia królowej. Już wiadomo, że cała trójka spędzi czas w Republice Południowej Afryki, a książę Harry złoży także wizytę w Malawi, Angoli i Botswanie. 

Dla obojga Afryka jest miejscem szczególnym. Książę znalazł tam ukojenie po stracie matki, mówiono, że Botswana stała się dla niego drugim domem. Nic dziwnego, że to właśnie tam zaprosił ukochaną Meghan. W Afryce para świętowała także 36. urodziny Meghan. Co ciekawe, co rusz pojawiają się plotki, że małżeństwo chciałoby przeprowadzić się tam na dłużej. Niektóre media podają, że para chciałaby spędzić tam 2-3 lata. Decyzja o wyjeździe na dłużej ma zostać podjęta jednak nie wcześniej niż w 2020 roku. 

Archie Harrison Mountbatten-Windsor, chrzest Archiego oficjalne zdjęcie, księżna Meghan, książę Harry
Fot. Rex Features/East News

książę Harry, księżna Meghan, premiera Króla Lwa 2019
Fot. Getty Images

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.