Para przechodzi kryzys w związku?

Gabriela Czernecka 5 lipca 2018 17:29

Dlaczego książę Harry nie trzymał ukochanej za rękę podczas ostatniego spotkania z królową? Jeszcze niedawno chętnie okazywali sobie uczucia, nie odrywali od siebie oczu i wymieniali ze sobą spojrzenia i uśmiechy. Niektórzy zwrócili jednak uwagę na to, że zakochani unikali trzymania się za ręce, a książę w pewnym momencie nawet odtrącił dłoń ukochanej. Czy para przechodzi kryzys?

Książę Harry i księżna Meghan przechodzą kryzys?

Książę Harry i księżna Meghan są obecnie najbardziej interesującą Brytyjczyków parą. Mówi się o nich wprost, że są powiewem świeżości w postarzałej monarchii. Niestety co niektórzy doszukują się problemów w związku pary. Szczególne zainteresowanie para wzbudziła podczas Gali Młodych Liderów w Pałacu Buckingham. Na przyjęciu gościła także królowa Elżbieta II.

Uwagę internautów zwróciło jednak dość chłodne zachowanie Harry’ego i Meghan. Para w towarzystwie królowej zachowywała dystans i nie wymieniała się spojrzeniami. Co więcej w pewnym momencie księżna Sussex zwróciła się ku mężowi - wyglądało na to, że chce mu podać rękę. Książę Harry jednak sprytnie uniknął podania jej dłoni, co nagrały kamery. To zachowanie wzbudziło spore kontrowersje wśród internautów. Czy Meghan i Harry przechodzą kryzys w związku?

Harry i Meghan mogą trzymać się za ręce. Dlaczego?

Uspokajamy. Królewskie pary bardzo rzadko podczas oficjalnych spotkań trzmają się za ręce. Tego wymaga od nich protokół, bowiem gdy pełnią obowiązki w imieniu królowej, powinni powstrzymać się od okazywania sobie uczuć. „Rzadko widzi się królewskie pary, które trzymają się za ręce podczas oficjalnych spotkań”, mówi specjalistka od etykiety dla magazynu People, Myka Meier. Podobnie jest przecież w przypadku innych par w royal family.

„Królowa i jej mąż rzadko publicznie trzymają się za ręce. Wydaje się, że ustanowili tym niepisany precedens dla pozostałych członków rodziny królewskiej”, mówi dla MailOnline ekspert od mowy ciała, Robin Kermode. Podobnie jest również w przypadku księcia Williama i księżnej Kate, którzy również unikają okazywania sobie czułości publicznie. Ostatnio William naruszył tę zasadę, gdy wychodząc ze szpitala po narodzinach trzeciego dziecka pomógł ukochanej zejść po schodach, podtrzymując ją za rękę.

Meghan i Harry unikali więc tego dnia trzymania się za ręce ze względu na szacunek do królowej. Na co dzień jednak, pozwalają sobie na okazywanie uczuć. Nawet ich zdjęcia zaręczynowe były pełne czułości - zakochani trzymali się za ręce i wymieniali uśmiechy. Widać, że ich miłość kwitnie, a wiadomości o kryzysie w związku to tylko plotki! 

1/5
Copyright @East News
1/5

Meghan i Harry w obecności królowej nie powinni trzymać się za ręce w obecności królowej ze względu na szacunek.

2/5
Copyright @Instagram
2/5

Ta zasada nie obowiązuje ich w przypadku wydarzeń, w których biorą udział, ale nie reprezentują królowej, na przykład podczas ślubu kuzynki Celii McCorquodale.

3/5
Meghan Markle i książę Harry, ślub księcia Harry'ego
Copyright @East News, @Alexi Lubomirski
3/5

Podczas robienia zdjęć zaręczynowych Meghan i Harry również trzymali się za ręce.

4/5
Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle
Copyright @East News
4/5

Podczas ogłoszenia zaręczyn również książę Harry i Meghan trzymali się za ręce.

5/5
Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle, zdjęcia z zaręczyn
Copyright @East News, @Alexi Lubomirski
5/5

Wygląda na to, że kryzys w związku pary to tylko plotki!

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.