Weronika Kostyra 19 lipca 2017 16:00
1/7
Książę William i księżna Kate
Copyright @East News
1/7

 

Brytyjska para książęca zakończyła już swoją wizytę w Polsce. Pozostają jedynie wspomnienia oraz wiele zdjęć. Księżna Kate i książę William byli przez ostatnie dni najczęściej fotografowanymi osobami w Polsce dlatego ich zachowanie nie mogło umknąć uwadze obserwatorów. Zwracali oni szczególnie uwagę na to w jaki sposób małżonkowie odnoszą się do siebie oraz co zdradza ich mowa ciała. Wszystko ze względu na powracające od kilku miesięcy pogłoski o kryzysie w ich związku. Rozpoczęły się one po wizycie Wiliama w Szwajcarii, kiedy to pojawił się w jednym z genewskich klubów w towarzystwie ponętnych modelek, z którymi widocznie flirtował. Kate miała być wówczas mocno poirytowana medialnym zamieszaniem, para podjęła nawet decyzję o skorzystaniu z terapii małżeńskiej, jednak i to nie poprawiło w znaczący sposób ich relacji. Plotki o kryzysie w związku pary powróciły przy okazji ślubu Pippy Middleton, siostry księżnej: Kate miała w trakcie uroczystości przebywać z dziećmi z dala od męża, którego „wyraźnie unikała”. Ostatnio z kolei brytyjskie tabloidy pisały o rzekomym romansie księżnej z tenisistą Dominikiem Thiemem.

 

Zobacz także: Księżna Kate i książę William opuścili Polskę. Zobaczcie wyjątkowe zdjęcia

 

Mowa ciała Kate i Williama

Temat powrócił przy okazji wizyty w Polsce. Zdania obserwatorów są podzielone. Niektórzy eksperci zwracają uwagę na często zaciśnięte usta, brak uśmiechu oraz fakt, że małżonkowie nie trzymają się za ręce, jak na przykład polska para prezydencka, i nie okazują sobie czułości, rzadko nawet patrzą w swoją stronę. Wydaje się, że cała ich uwaga jest skoncentrowana na dzieciach lub rozmówcach i odwiedzanych miejscach, natomiast rzadko dochodzi między nimi do wymiany zdań czy jakiejkolwiek interakcji.

 

Zobacz także: Książę William: „Polska jest przykładem odwagi, zdecydowania i odporności”

 

Inni odnajdują jednak w ich zachowaniu czułość i troskę o siebie nawzajem. Szczególnie Kate zdarza się patrzeć czule na męża. Trudno jednoznacznie orzec, co tak naprawdę dzieje się między małżonkami, być może niezadowolenie na ich twarzach wynikało z zupełnie innych, banalnych przyczyn. Możliwe, że faktycznie doszło między nimi do ochłodzenia relacji, lecz równie dobrze może być to wina zmęczenia podróżą, niekorzystnych zdjęć lub… brytyjskiej oszczędności w okazywaniu uczuć i królewskich manier. Media nie przestają jednak spekulować, że je utrzymują oni swój idealny wizerunek jedynie na potrzeby fotoreporterów.

 

Zobacz także: Księżna Kate i książę William spotkali się z Lechem Wałęsą

2/7
Książę William i księżna Kate
Copyright @East News
2/7
5/7
Książę William i księżna Kate
Copyright @East News
5/7

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…