Weronika Kostyra 19 lipca 2017 16:00
1/7
Książę William i księżna Kate
Copyright @East News
1/7

 

Brytyjska para książęca zakończyła już swoją wizytę w Polsce. Pozostają jedynie wspomnienia oraz wiele zdjęć. Księżna Kate i książę William byli przez ostatnie dni najczęściej fotografowanymi osobami w Polsce dlatego ich zachowanie nie mogło umknąć uwadze obserwatorów. Zwracali oni szczególnie uwagę na to w jaki sposób małżonkowie odnoszą się do siebie oraz co zdradza ich mowa ciała. Wszystko ze względu na powracające od kilku miesięcy pogłoski o kryzysie w ich związku. Rozpoczęły się one po wizycie Wiliama w Szwajcarii, kiedy to pojawił się w jednym z genewskich klubów w towarzystwie ponętnych modelek, z którymi widocznie flirtował. Kate miała być wówczas mocno poirytowana medialnym zamieszaniem, para podjęła nawet decyzję o skorzystaniu z terapii małżeńskiej, jednak i to nie poprawiło w znaczący sposób ich relacji. Plotki o kryzysie w związku pary powróciły przy okazji ślubu Pippy Middleton, siostry księżnej: Kate miała w trakcie uroczystości przebywać z dziećmi z dala od męża, którego „wyraźnie unikała”. Ostatnio z kolei brytyjskie tabloidy pisały o rzekomym romansie księżnej z tenisistą Dominikiem Thiemem.

 

Zobacz także: Księżna Kate i książę William opuścili Polskę. Zobaczcie wyjątkowe zdjęcia

 

Mowa ciała Kate i Williama

Temat powrócił przy okazji wizyty w Polsce. Zdania obserwatorów są podzielone. Niektórzy eksperci zwracają uwagę na często zaciśnięte usta, brak uśmiechu oraz fakt, że małżonkowie nie trzymają się za ręce, jak na przykład polska para prezydencka, i nie okazują sobie czułości, rzadko nawet patrzą w swoją stronę. Wydaje się, że cała ich uwaga jest skoncentrowana na dzieciach lub rozmówcach i odwiedzanych miejscach, natomiast rzadko dochodzi między nimi do wymiany zdań czy jakiejkolwiek interakcji.

 

Zobacz także: Książę William: „Polska jest przykładem odwagi, zdecydowania i odporności”

 

Inni odnajdują jednak w ich zachowaniu czułość i troskę o siebie nawzajem. Szczególnie Kate zdarza się patrzeć czule na męża. Trudno jednoznacznie orzec, co tak naprawdę dzieje się między małżonkami, być może niezadowolenie na ich twarzach wynikało z zupełnie innych, banalnych przyczyn. Możliwe, że faktycznie doszło między nimi do ochłodzenia relacji, lecz równie dobrze może być to wina zmęczenia podróżą, niekorzystnych zdjęć lub… brytyjskiej oszczędności w okazywaniu uczuć i królewskich manier. Media nie przestają jednak spekulować, że je utrzymują oni swój idealny wizerunek jedynie na potrzeby fotoreporterów.

 

Zobacz także: Księżna Kate i książę William spotkali się z Lechem Wałęsą

2/7
Książę William i księżna Kate
Copyright @East News
2/7
5/7
Książę William i księżna Kate
Copyright @East News
5/7

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trener personalny DANIEL QCZAJ zdobył się na coming out. Co mu dała ta decyzja, a co zabrała? ALŻBETA LENSKA dwa lata temu o mało nie umarła. To wydarzenie w zaskakujący sposób zmieniło jej życie. W VIVIE! na Lato cykl Ona o Niej – MAŁGORZATA POTOCKA o KALINIE JĘDRUSIK: „Przez jednych kochana, przez innych nienawidzona. Polska Marilyn Monroe…”. W cyklu Sztuka gotowania – AGNIESZKA MACIĄG zdradza, jak zatrzymać młodość. W Podróżach z Historią – kultowe miejsca: magiczna leśniczówka w Praniu, Krzyże „lepsze niż Paryże…”.